хочу сюда!
 

Натали

44 года, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Виробництво стволів для танків і гаубиць

  • 18.05.19, 11:33
Завод, який виготовляв стволи для «Молотів», починає виробництво стволів для танків і гаубиць

«Старокраматорський машинобудівний завод» (СКМЗ), який виготовляв стволи для сумнозвісного міномета «Молот», заявив про готовність виробляти всю лінійку артилерійських стволів від 122 до 155 мм, а також показав нову танкову гармату власного виробництва. Про це повідомляє журналістка Ольга Решетилова в Facebook.

«Навіть якщо припустити, що всі 13 офіційних вибухів стволів «Молотів» відбулися через людського фактора і помилки самих мінометників (у чому є великі сумніви), то що робити з фактами деформації стовбура? Куди подіти рекламації військових частин на завод і факти ремонту десятків стволів після деформації?», – пише Решетилова.

За її словами, група підприємств, до яких входить СКМЗ, частково належить депутату від БПП Максиму Єфімову, а частково, через фірми-прокладки, російському концерну «Росенергоатом».

«Але сам Єфімов нічого дивного в цьому не бачить. Каже, що всі співпрацюють з Росією, і розводить руками. Ось тільки українські артилеристи бідкаються. І гинуть. Тепер ви розумієте, чому такий шалений опір був будь-якій інформації про “Молоти”? Тому що на кону оборонне замовлення для СКМЗ зовсім іншого рівня! Танкові гармати і стволи для САУ «Богдана», які так сильно піарили Бірюкови (радник президента Порошенка – ред.), паралельно провалюючи слідство по “Молотах”», – зазначила журналістка.

Вона також опублікувала фото деформованого ствола «Молота», який в 2016 році був відправлений для заміни на завод-виробник, однак його відремонтували на СКМЗ і повернули військовій частині. У червні 2018-го саме цей ствол, стверджує Решетилова, розірвався на Рівненському полігоні, що призвело до загибелі трьох і поранення шести військових.

Раніше повідомлялося, що слідство виявило в «Молота», які виробляє підприємство «Маяк», багато технічних недоліків і мільйонні збитки.

3

Комментарии

118.05.19, 12:09

Лучше я, чем противник.

    218.05.19, 14:43

    во время войны все эти пидоры должны как минимум руду добывать в Желтых Водах, а вообще - расстрел или штрафбат ....