О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

На думку чоловіка ...

  • 11.07.17, 16:30


На думку  чоловіка, саме це чекає мене, якщо я піду з подругами в клуб ...love uraУ тебе 5 хвилин, який номер вибереш? )))))


10%, 12 голосов

53%, 61 голос

23%, 26 голосов

12%, 14 голосов

2%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Що відбувається насправді...))

  • 21.06.17, 09:18
Что же происходит между мужчиной и женщиной на самом деле?

 

Существует мнение, что, каждый раз, когда между мужчиной и женщиной возникает интимная связь, и мужчина оставляет свое семя, он оставляет свое ДНК.

Таким образом, у женщины остается часть мужской энергии, что может привести к тому, что она будет испытывать к нему физическое влечение.

Мужчина и женщина соединяются не только физически, но и энергетически, ментально и духовно.

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
398
предыдущая
следующая