хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Похабные крики - это уродство...или мода?



Слышу разговоры между знакомыми девушками о том, что они часто выкрикивают похабные словечки когда доходит дело до оргазма. А мужикам видать не очень это нравится,если просят так не делать...А разве нельзя этого не выкрикивать? Почему то я могу кончать и без пошлостей,а почему другие не могут? Да могут, просто корчат из себя фиг знатче...А ты можешь не кричать матом во время оргазма?

39%, 9 голосів

13%, 3 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

4%, 1 голос

9%, 2 голоси

0%, 0 голосів

17%, 4 голоси

4%, 1 голос

13%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

120.04.12, 10:28

    220.04.12, 10:30

    Як на мене, то подібні крики "в тему" чи ні, залежить від ситуації, загострення пристрастей та темпераменту партнерів. Просто все має бути в міру, а намагання дійти до спільної думки має базуватись в першу чергу на відчутях та взаємовідчуттях двох. І не менш важливо розуміти, що чоловіки та жінки одну ж цю саму ситуацію бачать часто кардинально інакше

      Гість: Oxanka_Oxi

      320.04.12, 10:40Відповідь на 2 від відгук


      У меня в этом деле разнообразие. Иногда слова не пророню, а иногда так хочется матернуться. Всё зависит от темперамента (можно даже сказать "в данную минуту"

        420.04.12, 10:45

        ...мои орут...

          520.04.12, 11:09Відповідь на 2 від відгук

          Як на мене, то подібні крики "в тему" чи ні, залежить від ситуації, загострення пристрастей та темпераменту партнерів. Просто все має бути в міру, а намагання дійти до спільної думки має базуватись в першу чергу на відчутях та взаємовідчуттях двох. І не менш важливо розуміти, що чоловіки та жінки одну ж цю саму ситуацію бачать часто кардинально інакшеНу да-мера

            620.04.12, 11:09Відповідь на 4 від Хайдер

            ...мои орут...

              720.04.12, 11:09Відповідь на 4 від Хайдер

              ...мои орут...не притворяясь орут?

                820.04.12, 11:11Відповідь на 3 від Гість: Oxanka_Oxi


                У меня в этом деле разнообразие. Иногда слова не пророню, а иногда так хочется матернуться. Всё зависит от темперамента (можно даже сказать "в данную минуту"
                То і я ж за це. Вгадати на перед, як це у жінки часто просто не можливо Тут вона вже спати мала лягти, а тут під рухи... почала формувати образи і вже закінчується все маленьким ураганчиком

                  920.04.12, 11:12Відповідь на 5 від Gollka

                  Як на мене, то подібні крики "в тему" чи ні, залежить від ситуації, загострення пристрастей та темпераменту партнерів. Просто все має бути в міру, а намагання дійти до спільної думки має базуватись в першу чергу на відчутях та взаємовідчуттях двох. І не менш важливо розуміти, що чоловіки та жінки одну ж цю саму ситуацію бачать часто кардинально інакшеНу да-мера міра частіше всього буває доречна всюди

                    1020.04.12, 11:13Відповідь на 7 від Gollka

                    ...мои орут...не притворяясь орут?Кто его знает? Я не мучаю себя этим вопросом. )

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна