хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Я. Ти

                                                                                           Кохання - це насамперед спілкування на духовному рівні... 
                                                                                                                                                              Антоніна. 

Я. Не той фінал
    Знову... Знову ти... В думках... У снах....
СЕРЦЕ. Йому нема що робити? Його справа - підтримувати життя на рівні ОК! Пульс норма.
    Я тебе не кохаю...давно... Так.., так..., бо я знаю, як ніхто інший знаю тебе. Мій мозок так вирішив і він не пожартував. Але... це дурнувате серце - Кумедне Мрійляве Дівча... Ні! Це вже занадто так сумувати за тобою.
МОЗОК. Мозок - це все. Мозок говорить, що ти дуриш.., жартома, ласощами, пестощами, примарами, з химерним присмаком хеппи-енду...
Сука. Ти
    Кохання - це завжди викрутаси з твоєю статтю... Її змушують, примушують, гвалтують, боготворять, вимолюють, улюлюкають, випробовують на тривалість, наче ти - корабель"Тітаник". НІ... ВСЕ... ГОДІ...
    Сьогодні він може приїхати тільки о сьомій...
    Три дні потому - на одну годину і щоб одягла червону білизну, а "ні!" - так і нічого не буде... А не занадто??? Чому він вимагає: все.., або...??? Або секс понад усе і ніяких обмежень, або - все! я його більше не...
КОЗЕЛ. ..САМОВПЕВНЕНИЙ І ДУРНУВТИЙ. Віддтрахає, як захоче...і.., відкинувшись на ліжку, і прикриваючи у блажі очі рукою, радісно видихає:
- СУКА!
    Спочатку це  для мене було...більш, ніж образа. І хотілося... вчепитися у горло і душити його... до хрипу.., до посинілого обличчя... І щоб очі його, нахабні очі, перестали жерти моє тіло під час сексу, жадібно..., із несамовитим бажанням торкатися своїм зором потаємних його куточків і доводити до жару кожну його клітинку...
ЙОЛОП... БРЕХЛИВИЙ.
Я НЕ СУКА.
ДУРНУВАТИЙ БЛАЗЕНЬ. Я найкраща в світі коханка. І це він мені не може пробачити...

                                                                                                                    ИЗЕ...
13

Коментарі

118.03.11, 14:05

'эмоциональненько))

    218.03.11, 14:20

    Здається, це дуже наболіло....і не вигадана історія....Кидай! Негайно! Ти цього не варта.

      318.03.11, 14:30

      шо то було?

        418.03.11, 16:26

        Да!

          518.03.11, 17:23

          Сорглашалась я читая,соглашалась.....но концовка...... Я б ему точно фонарь подвесила.

            618.03.11, 17:54

              Гість: Фазя

              718.03.11, 18:53

                818.03.11, 20:17

                ну Весна ж... я и говорю!!!

                  Гість: Dudok

                  918.03.11, 21:06

                  зачем ты так позволяешь с собой...

                    Гість: Мілледі

                    1019.03.11, 07:37

                    Хотелось...??? Надо было это сделать. Я тоже терпела своего рода похожее, так вот, я ушла без предупреждения. А он не мужик.....а только жик-жик......
                    Ты женщина и должна иметь себе цену. Если другие это не ценят, то хоть ты сама себя пожалей. А он пусть дрочит в туалете, если он так с тобой поступает.
                    Так бывает часто, мы им всё делаем , отдаем всю свою молодость, целуем им раны и убираем за ними, а они нам СУКА....да пошёл такой подальше и пошли его на небо за звёздочкой.
                    А ты найдёшь того, кто будет ценить и боготворить тебя и секс с тобой.
                    Удачи!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна