хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Вуайеристична...

Волею долі і фарту довелося мені сьогодні з добру годинку провести на другому поверсі головного корпусу моєї альма-матер. Хто не має уявлення про г.к., то достатньо знати, що це в основі своїй прямокутна будівля з двома колодязями посередині та коридором, який по внутрішньому периметру опоясує будинок. Так от, стою я на коридорі біля кафедри психології, спокійно дивлюся у вікна, які напевно мій погляд на собі затрумували не один десяток разів уже до того, і повільно ловлю свою щелепу від побаченого.

Напроти мене за метрів 10 такі самі вікна, але не коридору, а кімнат/аудиторій/підсобних приміщень. Строго по перпендикуляру вікно на вигляд зашторене зеленим (як потім дослідив, то плівка, наклеєна на скло, яка імітує вітраж), що одразу вказує на те, що кімнатка та доволі приватна. Зі словами "а що та тьолка там робить omg " дівча у мене на очах знімає свої штанці з трусами і присідає. За секунди ступору до мене все ж доходить, що переді мною крайня кабінка жіночого туалету, а так як стояти мені довелося там ще з добрих півгодини, то назбиралися цікаві статистичні дані, з котрими хотілося би з вами поділитися.

Спостереження перше (для розуміння факту, як донесла агентура з жіночих рядів, цей туалет обладнано раковинами турецького типу, тобто класичного унітазу там нема): 80 % жінок пісяють лицем до дверей кабінки, і лише 20% - спиною. Як донесла та ж агентура - при другому способі менша ймовірність розбрискування сечі по сторонах через конструктивні особливості самої раковини.

Спостереження друге: практично тих самих 80% кобіт не користуються жодними серветками після акту сечовипускання. 

Я розумію, можливо моя вибірка нерепрезентативна, може я не все розгледів, але все ж виходить, що велика частина жінок не розраховують мати якийсь спонтанний секс цього дня ) Не вірю в об'єктивність голосування, але нагадаю, що як-не-як воно може залишитися анонімним.


79%, 15 голосів

11%, 2 голоси

11%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

17.09.09, 20:35

А где любовь, эротика, секс?

    27.09.09, 20:39Відповідь на 1 від Al KazlOFF

    в назві і мітках

      37.09.09, 20:59

      Ну звичайно ж користуюся,1 не т1льки я *
      smeh* може вони користувалися так,що тоб1 було не видно?
      Розсм1шив конкретно,дякую

        47.09.09, 21:05Відповідь на 2 від Володюсик

        в назві і міткахВ метках - сплошной секс! Валериваныч с "Золотым дождём" отдыхает

          Гість: Angelycia

          57.09.09, 21:53

          За інших не скажу але я завжди до всього готова

            Гість: Sern

            67.09.09, 23:41

              714.09.09, 17:15

              Серветки-серветками, а душ перед сексом то обов"язково

                82.03.10, 20:02Відповідь на 5 від Гість: Angelycia

                За інших не скажу але я завжди до всього готова а готова потратити 5 хвилин часу на прочитання мого сценарію, тоді вперед http://blog.i.ua/user/696590/413207/