хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Шевченківським дням присвята (21+)


Голе селфі 
Для нас Шевченко-поет затьмарив Шевченка-художника. А виявляється, до наших днів дійшло понад 800 картин і малюнків Шевченка. А якось Шевченко навіть намалював жартівливий автопортрет, на якому зобразив себе голим. Малюнок довго був заборонений цензурою, ну бо хто це малює голих кобзарів!

Джерело: http://prolviv.com/blog/2017/03/09/10-faktiv-pro-shevchenka-iaki-ne-zhaduvaly/
© prolviv.com

14

Коментарі

110.03.18, 16:57

А міг-би і до коліна намалювати, а так чесно

    210.03.18, 17:08Відповідь на 1 від Эйч

    А міг-би і до коліна намалювати, а так чеснону він взагалі був щирою людиною

      310.03.18, 17:10Відповідь на 2 від Міс Марпл

      А міг-би і до коліна намалювати, а так чеснону він взагалі був щирою людиною таки не сало, з лінійкою, все було природьньо, і ніхто не мірявся, як в шахтарській бані

        410.03.18, 17:17Відповідь на 3 від Эйч

        А міг-би і до коліна намалювати, а так чеснону він взагалі був щирою людиною таки не сало, з лінійкою, все було природьньо, і ніхто не мірявся, як в шахтарській баніДумаю, мірялися у всі часи.

          510.03.18, 17:20Відповідь на 4 від Міс Марпл

          А міг-би і до коліна намалювати, а так чеснону він взагалі був щирою людиною таки не сало, з лінійкою, все було природьньо, і ніхто не мірявся, як в шахтарській баніДумаю, мірялися у всі часи.Та був у мене один однокурсник, не повіриш, ростом 170, а там по коліно, але не мозгів, ні його примінення не було, таке життя

            610.03.18, 17:26Відповідь на 5 від Эйч

            А міг-би і до коліна намалювати, а так чеснону він взагалі був щирою людиною таки не сало, з лінійкою, все було природьньо, і ніхто не мірявся, як в шахтарській баніДумаю, мірялися у всі часи.Та був у мене один однокурсник, не повіриш, ростом 170, а там по коліно, але не мозгів, ні його примінення не було, таке життяТак воно часто й трапляється

              710.03.18, 17:28Відповідь на 6 від Міс Марпл

              А міг-би і до коліна намалювати, а так чеснону він взагалі був щирою людиною таки не сало, з лінійкою, все було природьньо, і ніхто не мірявся, як в шахтарській баніДумаю, мірялися у всі часи.Та був у мене один однокурсник, не повіриш, ростом 170, а там по коліно, але не мозгів, ні його примінення не було, таке життяТак воно часто й трапляєтьсяТаки трапляється

                811.03.18, 10:13

                "Якби ви знали, паничі,
                ШО люди роблять уночі...."

                  911.03.18, 10:32Відповідь на 8 від Mykolaj_58

                  То не шевченкова цитата

                    1011.03.18, 10:42Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    то, насправді народний фольклор,
                    жартівливий, звичайно, але не злий...

                    Існують приколи на Пушкіна, на Маяковського, на Гоголя...

                    Невже не чула?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна