хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Блондинкаааааа.....!!!



13

Коментарі

19.11.17, 15:16

или как вариант: - ах ты ж сук@@@@@@@@@!!!!!!!!

    29.11.17, 15:18Відповідь на 1 від ahead

    или как вариант: - ах ты ж сук@@@@@@@@@!!!!!!!!Пасть порву,моргали виколю.............

      39.11.17, 15:24Відповідь на 2 від БілаКоролева

      или как вариант: - ах ты ж сук@@@@@@@@@!!!!!!!!Пасть порву,моргали виколю.............Та ні, скоріше тут "кохання з першого погляду"! Он яка у цуцика пика дурнувата!

        49.11.17, 15:37Відповідь на 3 від Андрій1961

        или как вариант: - ах ты ж сук@@@@@@@@@!!!!!!!!Пасть порву,моргали виколю.............Та ні, скоріше тут "кохання з першого погляду"! Он яка у цуцика пика дурнувата!То йому треба файний металічний напикник вдягнути та ще й напуЦник,щоб не ліз і зуби не скалив,бо я дуже злопам"ятна.

          59.11.17, 15:45Відповідь на 4 від БілаКоролева

          или как вариант: - ах ты ж сук@@@@@@@@@!!!!!!!!Пасть порву,моргали виколю.............Та ні, скоріше тут "кохання з першого погляду"! Он яка у цуцика пика дурнувата!То йому треба файний металічний напикник вдягнути та ще й напуЦник,щоб не ліз і зуби не скалив,бо я дуже злопам"ятна.Згоден!

            69.11.17, 15:57Відповідь на 5 від Андрій1961

            или как вариант: - ах ты ж сук@@@@@@@@@!!!!!!!!Пасть порву,моргали виколю.............Та ні, скоріше тут "кохання з першого погляду"! Он яка у цуцика пика дурнувата!То йому треба файний металічний напикник вдягнути та ще й напуЦник,щоб не ліз і зуби не скалив,бо я дуже злопам"ятна.Згоден!Я не вівця як Ваша паства і не іду на поводу ні у кого-маю власну думку і свої мізги,танцюю під свою музику свої танці.І якщо ваші друзі мали за радість мене засунути в ігнор,то я буду мати радість про це написати у себе в блозі.Так що вибачте!
            Навчіть своїх овець відрізняти біле від чорного і ще української мови.

              79.11.17, 16:02Відповідь на 6 від БілаКоролева

              Я не вівця як Ваша паства і не іду на поводу ні у кого-маю власну думку і свої мізги,танцюю під свою музику свої танці.І якщо ваші друзі мали за радість мене засунути в ігнор,то я буду мати радість про це написати у себе в блозі.Так що вибачте!
              Навчіть своїх овець відрізняти біле від чорного і ще української мови.
              Та й я не вівця начебто! У мене на все своя думка! Просто в мене з цими людьми склалися дуже дружні стосунки...А щодо мови - згоден абсолютно! Я - російськомовний, бо ж зі Сходу, але українську люблю і використовую за першої ж можливості!

                89.11.17, 17:10

                  99.11.17, 17:34

                  Это я ( белая и пушистая ) и мой босс . Это именно тот момент когда отказалась работать в субботу и воскресенье.

                    109.11.17, 18:29Відповідь на 9 від Мне обещали

                    Это я ( белая и пушистая ) и мой босс . Это именно тот момент когда отказалась работать в субботу и воскресенье.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна