хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Ми їх теж іноді тролимо :)

Одружитися з дівчиною з чудовим почуттям гумору, значить забезпечити себе довгими роками хорошого настрою. І ці дружини підтвердять вам це. Життя й так занадто серйозна штука — побут, робота, діти... Так чому б хоча б іноді і не посміятися від душі?

#1 «Моя дружина притягнула додому цей пластиковий скелет. Ось, що я побачив, коли зайшов до кімнати»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 1
#2 «Трішки посварилися з дружиною»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 2Надпис: «Не шкодую».
#3 «Ось так моя дружина ховає свої цукерки»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 3
#4 «Кохана дружина спакувала мені на роботу варені яйця»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 4
#5 «Мало не наклав, коли зайшов у ванну. Виявилося, це всього лише декорації на Хелловін»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 5

#6 «Розглядали з дружиною мої старі фото. Тут вона починає сміятися і витягує з шухляди ці пігулки для собак»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 6
#7 «Дружина сфоткала кактус, а потім розіслала його всім і сміялася не перестаючи години три»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 7
#8 «Дружина поїхала у відрядження і залишила мені її замінник»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 8
#9 «Попросив у дружини половинку Twix»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 9
#10 «А нічого було так рано засинати, коли в будинку професійний візажист!»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 10
#11 « Моя дружина купила гребінець з присоскою»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 11
#12 «Дружина сказала, що коли я втомлююся, мої очі стають схожими на дві вагіни. Я їй не вірив, поки вона не надіслала мені це фото»13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 12
#13«Любляча дружина замовила мені на день народження такий торт»
13 дуже смішних фото про те, як дружини жартують над своїми чоловіками - 13
16

Коментарі

114.08.17, 10:55

останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловіка

    214.08.17, 10:58Відповідь на 1 від disu

    останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловіка вона так бачить

      314.08.17, 11:01Відповідь на 1 від disu

      останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловікато PENIS вообщето

        414.08.17, 11:04Відповідь на 3 від ranok_v_misti

        останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловікато PENIS вообщето точно! Там жеж написано

          514.08.17, 11:11Відповідь на 4 від Міс Марпл

          останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловікато PENIS вообщето точно! Там жеж написаноякі ви не уважні

            614.08.17, 11:16Відповідь на 5 від ranok_v_misti

            останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловікато PENIS вообщето точно! Там жеж написаноякі ви не уважні страшне

              714.08.17, 11:18Відповідь на 3 від ranok_v_misti

              останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловікато PENIS вообщетоне можу навіть уявити, пеніс якого то звірятка?

                814.08.17, 11:20Відповідь на 7 від disu

                останнє-ніфіга не ясно- при чому тут веселка і мутант,якщо торт- для чоловікато PENIS вообщетоне можу навіть уявити, пеніс якого то звірятка?ну якщо там веселка
                то единорога скоріш за все

                  914.08.17, 11:30


                  а отО точно глаза?)))

                    1014.08.17, 11:36Відповідь на 9 від Маммамія


                    а отО точно глаза?)))
                    нєну... я не перевіряла

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна