хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Мужчины говорят - главное не внешность, главное - душа... )))))


 

9

Коментарі

Гість: Алёна11

124.10.16, 21:12

блин,последняя фотка-улёт! Никогда не считала себя симпатичной,но на фоне этого чувствую себя почти хорошенькой

    224.10.16, 21:15Відповідь на 1 від Гість: Алёна11

    блин,последняя фотка-улёт! Никогда не считала себя симпатичной,но на фоне этого чувствую себя почти хорошенькойА я вообще как то не задумывалась. Говорят: "Не родись красивой", люди не виновны,что они такие, но как то страшно стало...

      324.10.16, 21:24Відповідь на 1 від Гість: Алёна11

      блин,последняя фотка-улёт! Никогда не считала себя симпатичной,но на фоне этого чувствую себя почти хорошенькойзато какой задор в глазах) а так - лишнее сбрить, брови выщипать, тоналочку, скульптурирующий макияж, причесочку - канфэтка будет.

        424.10.16, 21:28

        Брешуть гади....

          Гість: Fairy-tale_

          524.10.16, 21:32

          Какой ужас

            624.10.16, 21:37Відповідь на 5 від Гість: Fairy-tale_

            Какой ужасЩе й на ніч... Недайбоже присниться.

              Гість: Fairy-tale_

              724.10.16, 21:41Відповідь на 6 від Лъйошкин_Кот

              Какой ужасЩе й на ніч... Недайбоже присниться.Боїшся, що залоскоче?)

                824.10.16, 21:43Відповідь на 3 від Соната

                А маме дивне, що є цінителі. В нас на районі є одна така "файна" кубіта, при чому вона що у дитинстві була більше на мавпу схожа, аніж на людину, а зараз взагалі страшна, шо пиздець.
                Кароч, красуня для сліпих. Але, недавно побачив з П'ЯТЬМА дітьми, ще прикальнувся, мол сама зловила, закрила в хаті й гвалтує, а мені кажуть - фіг там, ВСІ діти від різних(!) й ще має КУПУ любоаників.
                Кароч, у світі є море ненрмальних.

                  924.10.16, 21:45Відповідь на 7 від Гість: Fairy-tale_

                  Какой ужасЩе й на ніч... Недайбоже присниться.Боїшся, що залоскоче?)Боюся, що прибью спереляку й посодять. Це найбільш реальніший сценарій, а я навіть уві сні до тюрьми не хочу

                    Гість: fedik777

                    1024.10.16, 21:48Відповідь на 6 від Лъйошкин_Кот

                    а ты пэрэхрыстысь

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна