хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Обережно! Шахрайки...

27

Коментарі

15.02.16, 21:38

Это попадалово.

    25.02.16, 21:39

    Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета!

      35.02.16, 21:41Відповідь на 2 від KVAZAR 74

      Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?

        45.02.16, 21:42

        а вторая жрет продукты

          55.02.16, 21:45Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

          Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?Я думаю там твоя, потому и не еду!

            65.02.16, 21:46Відповідь на 5 від KVAZAR 74

            Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?Я думаю там твоя, потому и не еду! я за твоєю поїхав, ждітє аргазму

              75.02.16, 21:48Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?Я думаю там твоя, потому и не еду! я за твоєю поїхав, ждітє аргазмуНе льсти себе!

                85.02.16, 21:51Відповідь на 7 від KVAZAR 74

                Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?Я думаю там твоя, потому и не еду! я за твоєю поїхав, ждітє аргазмуНе льсти себе!не ну, чого уж там....

                  95.02.16, 21:53Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

                  Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?Я думаю там твоя, потому и не еду! я за твоєю поїхав, ждітє аргазмуНе льсти себе!не ну, чого уж там....Та того, уж там!

                    105.02.16, 21:55Відповідь на 9 від KVAZAR 74

                    Если бы, не был женат, обязательно спросил бы адрес супермаркета! думаєш твоя жінка вже там?Я думаю там твоя, потому и не еду! я за твоєю поїхав, ждітє аргазмуНе льсти себе!не ну, чого уж там....Та того, уж там!думаєш вже сосуть, чи тіко їдуть?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна