хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Как жена делает из мужа пьяницу...


2

Коментарі

18.12.15, 20:38

"Плюс" я поставила...
Але є одне "але": чому би мужчині не поводити себе так, щоб жінка була без претензій?
Або не одружуватися на дівчині з претензіями, а взяти простішу. Тоді всі будуть щасливими.

    28.12.15, 21:00Відповідь на 1 від Міс Марпл

    "Плюс" я поставила...
    Але є одне "але": чому би мужчині не поводити себе так, щоб жінка була без претензій?
    Або не одружуватися на дівчині з претензіями, а взяти простішу. Тоді всі будуть щасливими.
    Це точно ти підмітила

      38.12.15, 21:03

      как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни секса

        48.12.15, 21:07Відповідь на 2 від Голубка

        "Плюс" я поставила...
        Але є одне "але": чому би мужчині не поводити себе так, щоб жінка була без претензій?
        Або не одружуватися на дівчині з претензіями, а взяти простішу. Тоді всі будуть щасливими.
        Це точно ти підмітила

          58.12.15, 21:07Відповідь на 3 від Злая_тётка

          как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни сексазате до любові в тему

            68.12.15, 21:10Відповідь на 5 від Міс Марпл

            как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни сексазате до любові в темулюбовь уходит и приходит, а кушать хоцца усегда

              78.12.15, 21:12Відповідь на 6 від Злая_тётка

              как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни сексазате до любові в темулюбовь уходит и приходит, а кушать хоцца усегда вже пізно кушать, тримай м'ятно-мелісовий чайок

                88.12.15, 21:15Відповідь на 7 від Міс Марпл

                как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни сексазате до любові в темулюбовь уходит и приходит, а кушать хоцца усегда вже пізно кушать, тримай м'ятно-мелісовий чайокя сегодня еще ничего не ела - чай не спасет)

                  98.12.15, 21:21Відповідь на 8 від Злая_тётка

                  как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни сексазате до любові в темулюбовь уходит и приходит, а кушать хоцца усегда вже пізно кушать, тримай м'ятно-мелісовий чайокя сегодня еще ничего не ела - чай не спасет)?
                  грошей нема?
                  чи дієте така звєрська?

                    108.12.15, 21:36Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    как по мне, то это видео не в тему ни эротики, ни сексазате до любові в темулюбовь уходит и приходит, а кушать хоцца усегда вже пізно кушать, тримай м'ятно-мелісовий чайокя сегодня еще ничего не ела - чай не спасет)?
                    грошей нема?
                    чи дієте така звєрська?
                    умене і грошей нема
                    ідійети нема
                    і тебе нема
                    іііі.........
                    вобщем ти мені подобаєшся

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна