хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Никто не гадит... ни в тапки... ни в душу..



- Как же ты живёшь одна - без мужчины... Нет даже кота...
- Да отлично живу! Никто не гадит... ни в тапки... ни в душу..

15

Коментарі

Гість: GHJLL

128.11.15, 11:13

    228.11.15, 11:17

    Та не, без котов и кошек не жизнь, а сплошное одиночество.

      328.11.15, 11:22Відповідь на 2 від VLeo

      Та не, без котов и кошек не жизнь, а сплошное одиночество.хіба самотність - це погано?

        Гість: GHJLL

        428.11.15, 11:31

        це розумно

          Гість: реал

          528.11.15, 11:33Відповідь на 3 від Міс Марпл

          Та не, без котов и кошек не жизнь, а сплошное одиночество.хіба самотність - це погано?Самотність на мій погляд ДУЖЕ ХУЙОВО . Ти чого в тирнеті шурум бурум ??

            Гість: Нат@Ша

            628.11.15, 11:38

            Без мужчины-то ладно, но вот без кота - явное упущение правильные коты в тапки не гадят))

              Гість: Fragile

              728.11.15, 11:56

              Грустно, а не отлично, одиночество должно быть в жизни, но в меру, а не сплошное.

                828.11.15, 12:33Відповідь на 3 від Міс Марпл

                Та не, без котов и кошек не жизнь, а сплошное одиночество.хіба самотність - це погано?Навпаки - супер)) Але обов'язково з кицьками. (Тільки сьгодні побачив, що живете у НМ. Інколи там буваю)))

                  928.11.15, 12:42Відповідь на 7 від Гість: Fragile

                  Грустно, а не отлично, одиночество должно быть в жизни, но в меру, а не сплошное.

                    1028.11.15, 22:47Відповідь на 5 від Гість: реал

                    Та не, без котов и кошек не жизнь, а сплошное одиночество.хіба самотність - це погано?Самотність на мій погляд ДУЖЕ ХУЙОВО . Ти чого в тирнеті шурум бурум ??1. Твої матюки побачила моя дитина, передає привіт дяді, що не може стриматися від матюків навіть на письмі.
                    2. Кожен з нас приходить в цей світ сам і сам іде. Тож не бачу в самотності жодної трагедії.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна