хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

нескромне питання

Она — Можно не скромный вопрос?
Она — Дурацкий
Он — мочи )
Она — Мальчики же сидя какают... а куда письку девают?
Он — )) )) )) )
Он — упал под стол )) )) ))
Он — в карман прячут, пока какают
Она — Она отстегивается?
Он — )) )) ))
Он — а зачем ее куда-то девать?
Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?
Он — ага)
Она — А не пачкается?
Он — )) )) )) ))
Он — ПРЕКРАЩАЙ Я ЩА СОСЕДЕЙ РАЗБУЖУ )) )) ))
Она — Я ничего не могу сделать со своим любопытством
Она — мля, мне интересно!
Он — физиологически так устроено, что она болтается вне зоны траектории падения какули )) )) ))
Он — я курить, а то меня ща порвет нах! )) ))
Она — Вы мужики странные и тело у вас странное, инопланетяне сука.
20

Коментарі

123.04.15, 00:16

    223.04.15, 00:17

    нє, ну а шо? мені теж завжди цікаво було чи вони нею унітаз не витирають, коли сидять

      323.04.15, 00:19Відповідь на 2 від Ньотка

      нє, ну а шо? мені теж завжди цікаво було чи вони нею унітаз не витирають, коли сидять

        423.04.15, 00:21Відповідь на 3 від Сергій *

        нє, ну а шо? мені теж завжди цікаво було чи вони нею унітаз не витирають, коли сидятьуже і не спитай

          523.04.15, 00:31Відповідь на 4 від Ньотка

          Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?особенно коли в поїзді.. коли треба треба триматись обоїми руками шоб не впасти а шей "цей кколокольний дзвон"

            623.04.15, 00:33Відповідь на 5 від Сергій *

            Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?особенно коли в поїзді.. коли треба треба триматись обоїми руками шоб не впасти а шей "цей кколокольний дзвон"Бльоооооо! Аж поспівчувати захотілось.

              723.04.15, 00:34Відповідь на 6 від Ньотка

              Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?особенно коли в поїзді.. коли треба треба триматись обоїми руками шоб не впасти а шей "цей кколокольний дзвон"Бльоооооо! Аж поспівчувати захотілось.ой не вспоминай

                823.04.15, 00:36Відповідь на 7 від Сергій *

                Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?особенно коли в поїзді.. коли треба треба триматись обоїми руками шоб не впасти а шей "цей кколокольний дзвон"Бльоооооо! Аж поспівчувати захотілось.ой не вспоминайНу, от все! Всі стрАшні тайни розкриті, маски зірвані... Завіса, йопт!

                  923.04.15, 00:39Відповідь на 8 від Ньотка

                  Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?особенно коли в поїзді.. коли треба треба триматись обоїми руками шоб не впасти а шей "цей кколокольний дзвон"Бльоооооо! Аж поспівчувати захотілось.ой не вспоминайНу, от все! Всі стрАшні тайни розкриті, маски зірвані... Завіса, йопт!це тей случай коли шкодуеш шо немає третьої рукі

                    1023.04.15, 00:40Відповідь на 9 від Сергій *

                    Она — Не. Ну, она что так и болтается? Внизу там?особенно коли в поїзді.. коли треба треба триматись обоїми руками шоб не впасти а шей "цей кколокольний дзвон"Бльоооооо! Аж поспівчувати захотілось.ой не вспоминайНу, от все! Всі стрАшні тайни розкриті, маски зірвані... Завіса, йопт!це тей случай коли шкодуеш шо немає третьої рукіОт чого мій мужик ненавидить у потягах їздити

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна