хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

я потратила минут 10, чтобы понять это!

Из школьного учебника.

нижнее справа - это подмышка. Но я потратила минут 10, чтобы понять это!


9

Коментарі

15.03.15, 13:10

Боюся ...я б і за 10 хв. не поняла , що це підмишка ... Жопа , та й жопа , ну і що над якоюсь жопою думати 10 хвилин....?

    Гість: R_35

    25.03.15, 13:19

    порядок картинок не правильный

      35.03.15, 13:24Відповідь на 2 від Гість: R_35

      порядок картинок не правильныйспотку в жопу потім внос то панятно, а када в ухо сувати после ілі между?

        45.03.15, 13:25Відповідь на 1 від ol_ya

        Боюся ...я б і за 10 хв. не поняла , що це підмишка ... Жопа , та й жопа , ну і що над якоюсь жопою думати 10 хвилин....?я бачу ти непросто практікуєш, а досвід маєш

          Гість: R_35

          55.03.15, 13:26Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

          порядок картинок не правильныйспотку в жопу потім внос то панятно, а када в ухо сувати после ілі между?давай ухо на рот замєнім

            Гість: O_x_y_g_e_n

            65.03.15, 13:27

            Задница,что ни на есть!!! Даже складка видна под ягодицей!!

              75.03.15, 13:29Відповідь на 5 від Гість: R_35

              порядок картинок не правильныйспотку в жопу потім внос то панятно, а када в ухо сувати после ілі между?давай ухо на рот замєнім

                Гість: R_35

                85.03.15, 13:31Відповідь на 7 від НеЖриМоэСало5

                порядок картинок не правильныйспотку в жопу потім внос то панятно, а када в ухо сувати после ілі между?давай ухо на рот замєнім

                я такое в кино видела - и не брезгуют
                это по секрету

                  95.03.15, 13:33Відповідь на 8 від Гість: R_35

                  порядок картинок не правильныйспотку в жопу потім внос то панятно, а када в ухо сувати после ілі между?давай ухо на рот замєнім

                  я такое в кино видела - и не брезгуют
                  это по секрету
                  там процедури клізми проходять абізатільно, ти просто картінку після монтажу бачила......

                    105.03.15, 13:34Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

                    Боюся ...я б і за 10 хв. не поняла , що це підмишка ... Жопа , та й жопа , ну і що над якоюсь жопою думати 10 хвилин....?я бачу ти непросто практікуєш, а досвід маєшДосвід читати тупі коментарі ? то да ... маю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна