хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

бывает и так

Нашла у мужа контакт в телефоне "Бесплатный ceкc". Ради любопытства
позвонила... Когда зазвонил мой сотовый Чуть со стула не рухнула...
Вооот С**А!
9

Коментарі

Гість: Bill213

11.03.15, 00:25

    Гість: зпалив москву

    21.03.15, 04:31

    якщо чоловіки брали б за секс з дружини гроші - непогана прибавка до пенсії

      31.03.15, 08:05Відповідь на 2 від Гість: зпалив москву

      якщо чоловіки брали б за секс з дружини гроші - непогана прибавка до пенсіїДо пенсії? як сам себе не похвалиш, так і не діждешся

        41.03.15, 08:25Відповідь на 2 від Гість: зпалив москву

        Але що йму тоді робити, коли дружина і після 68 вимагає?

          Гість: зпалив москву

          51.03.15, 12:53Відповідь на 4 від Lzarichna

          Але що йму тоді робити, коли дружина і після 68 вимагає?закривати банківський рахунок у зв'язку з непорушними чинниками що сприяли встановленню її окупаційної і деспотичної влади (бо коли дружина зверху то й гроші у неї не відібрати). Чоловік в сім'ї - Голова, а жінка так шийний отросток

            61.03.15, 13:40

              Гість: зпалив москву

              71.03.15, 16:42Відповідь на 3 від Miria

              якщо чоловіки брали б за секс з дружини гроші - непогана прибавка до пенсіїДо пенсії? як сам себе не похвалиш, так і не діждешсяХвали мене, мій язику, бо я ж тебе і покусаю...

                81.03.15, 18:15Відповідь на 7 від Гість: зпалив москву

                якщо чоловіки брали б за секс з дружини гроші - непогана прибавка до пенсіїДо пенсії? як сам себе не похвалиш, так і не діждешсяХвали мене, мій язику, бо я ж тебе і покусаю...

                  94.03.15, 07:31Відповідь на 5 від Гість: зпалив москву

                  Але що йму тоді робити, коли дружина і після 68 вимагає?закривати банківський рахунок у зв'язку з непорушними чинниками що сприяли встановленню її окупаційної і деспотичної влади (бо коли дружина зверху то й гроші у неї не відібрати). Чоловік в сім'ї - Голова, а жінка так шийний отросток
                  Дикримінація! Виконаня шлюбний зобов"язань - офіційно - юридична справа!

                    Гість: зпалив москву

                    104.03.15, 17:13Відповідь на 9 від Lzarichna

                    Але що йму тоді робити, коли дружина і після 68 вимагає?закривати банківський рахунок у зв'язку з непорушними чинниками що сприяли встановленню її окупаційної і деспотичної влади (бо коли дружина зверху то й гроші у неї не відібрати). Чоловік в сім'ї - Голова, а жінка так шийний отростокДикримінація! Виконаня шлюбний зобов"язань - офіційно - юридична справа!
                    шлюбний обов'язок жінок - народжувати діточок. якщо піхва не придатна до цього Таємства то до неї застосовуються штрафні санкції з арештом всього майна на користь її чоловіка

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна