хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Обирай відповідально!

Найбільша омана чоловіків перед весіллям: вона нікуди вже не дінеться podmig
Найбільша омана жінок перед весіллям: він зміниться lol


3

Коментарі

111.01.15, 16:03

правда

    213.01.15, 00:41

      313.01.15, 13:42Відповідь на 1 від Gollka

      правдану як би так, але... знаю одного бувшого наркомана, коловся, жінку бив. Вона бідолашка все терпіла. І ось найшло на нього - покинув колотися, зайнявся бізнесом, ось недавно лексуса купив, жінку просто обожнює. Вона недавно перенесла операцію, так він розказував і плакав просто, так її жаліє і любить. Тому життя - не завжди однозначне.

        413.01.15, 15:02Відповідь на 3 від Анна-Марія

        Анічко (чи Марієчко?), кажу Вам як лікар: колишніх не буває. Якщо залежність вже є, її можна просто перевести в ремісію. Але жоден психіатр-нарколог не дасть гарантії, що пацієнт не повернеться до минулого. На жаль.

          513.01.15, 18:36Відповідь на 4 від Міс Марпл

          Анічко (чи Марієчко?), кажу Вам як лікар: колишніх не буває. Якщо залежність вже є, її можна просто перевести в ремісію. Але жоден психіатр-нарколог не дасть гарантії, що пацієнт не повернеться до минулого. На жаль.ясно. Але буває, що всю енергію переводить людина в інше захоплення. Цей знайомий в бізнес. Хтось в громадську роботу - і такий у мене знайомий є. Я трішки з реабілітаційними ценрами працювала колись. Може вилізти, не сперечаюсь. Але за новими тенденціями у реабілітації наркозалежних треба, щоб людина опустилась на саме дно, а потім вона або гине, або видужує. Такі приклади маю. Я Марина

            613.01.15, 19:00Відповідь на 5 від Анна-Марія