хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Ранний брак

Тиа - обычная 12-летняя девочка из Норвегии. Она любит кататься верхом на лошадях и слушать One Direction. По словам девочки, в эти выходные, 11 октября, она вышла замуж за 37-летнего мужчину.


5

Коментарі

анонім

115.10.14, 16:27

Нам бы их проблемы

    215.10.14, 16:36

    Не знаю.які в норвезької дівчини уявлення про шлюб, але в нас по селах ( в основному) дівчата починають "дружити" з хлопцями ( іноді на десять років старшими) із сьомого класу. Я супроводжувала шкільний автобус. Запитую одного разу: " Чому так довго немає Олесі? " ( Вона - учениця восьмого класу і їздила в школу із сусіднього села.) Однокласниця відповідає: " А вона піде в школу прямо від свого хлопця, бо в нього ночує" Запитую" Що це - так тепер модно?" Відповідь: "А - що? Вони вже два роки "дружать"

      315.10.14, 16:38Відповідь на 1 від анонім

      Нам бы их проблемы
      на самом деле - педофилия - это проблема для всех

        415.10.14, 16:39

        Щодо чоловіка - заздалегідь почав привчати до себе: хоче виховати дружину собі належним чином?

          анонім

          515.10.14, 16:47Відповідь на 3 від Parichka

          Нам бы их проблемына самом деле - педофилия - это проблема для всехА в чем проблема? Статья за … с несовершеннолетними и все. А браки с 17-ти. Или по залету.

            615.10.14, 16:54Відповідь на 3 від Parichka

            За 37 років коментувати більше не буду. Але, якщо в селі є сусідка- восьмикласниця і молодша всього на шість років... А в її батьки дівчини в дворі два ЗІЛи для перевезення води, самоскид, трактор, мерседес і сто гектарів землі? А в хлопця: батьки працюють на свинофермі і двоє менших...То чому б йому , володіючи певними здібностями, не розпочати приручення майбутньої дружини.. Що з того, що майбутня теща і діти батька за раба мають і нехтують ним, обманюючи його на кожному кроці. Мерседес блищить, а їсти постійно хочеться....

              715.10.14, 17:18Відповідь на 6 від Lzarichna

              За 37 років коментувати більше не буду. Але, якщо в селі є сусідка- восьмикласниця і молодша всього на шість років... А в її батьки дівчини в дворі два ЗІЛи для перевезення води, самоскид, трактор, мерседес і сто гектарів землі? А в хлопця: батьки працюють на свинофермі і двоє менших...То чому б йому , володіючи певними здібностями, не розпочати приручення майбутньої дружини.. Що з того, що майбутня теща і діти батька за раба мають і нехтують ним, обманюючи його на кожному кроці. Мерседес блищить, а їсти постійно хочеться....
              дерьмово это как-то..

                817.10.14, 11:56

                Що поробиш... Хлопець - роботящий. Навчається в місті недалеко ( 60км), але до дому часто приїздить, щоб за матір і вітчима зміну на свинофермі відпрацювати нічну зміну. Там свиноферма - свиней двічі на день миють під душем І чим лише не напихають, щоб пухкі були. А доглядальники дуже хворіють від роботи і аміаку.
                А дівчинка буде " бой - баба": вже тепер зі старшими хлопцями нарівні б"ється.
                Симпатична , як і мати, але рот - БТР в"їде.

                  917.10.14, 12:01

                  Окремо - щодо замітки. Секта, по - моєму. є така в християнстві: малолітню дівчину батьки заздалегідь віддають нареченому, щоб призвичаювалась. Дівчину, яка втече з дому нареченого, він має право вбити