хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

про емігрантів

Не влазить в комменти до http://blog.i.ua/user/494539/159440/

Не скажу щоб я засуджувала емігрантів - це їх життя і їх вибір...Проте я не поважаю людей які тікають від проблем думаючи що десь там їх не буде. І проблеми там точнісінько ті самі - дороге житло і продукти, складнощі з працевлаштуванням...так там краща медицина, але вона і коштує відповідно, хоча в Україні також вже достатньо сучасних клінік які не поступаються за рівнем європейським, і пересічна людина в стані оплатити 300-400 грн на місяць медичної страховки і отримувати послуги на відповідному рівні...так, там кращі дорогі, але і податок на транспорт чималий...за всі задоволення тре платити...І заробляти добре в Україні також реально - було б бажання шукати і працювати, зара вже не ті часи коли все стояло і зарплату видавали продукцією...

То чомуж люди їдуть? А просто тому що вони не в змозі вирішити свої фінансові і особистісні проблеми тут і просто від них тікають....бо досі для наших людей є стійкий стереотип що "там" добре і тойхто виїхав - щасливчик, а тому всеодно що він там миє унітази чи збирає апельсини, а тут був вчителем чи лікарем - головне що "там"...І я дуже жалкую людей які виграють Грін карту - ця лоторея вже поламала стільки доль, що стає страшно. Серед моїх знайомих є чудовий лікар, що називається "від Бога", багатообіцяючий науковець, у якої вже практично була готова до захисту докторська, чимало просто гарних фахівців які поїхали, бо чоловік/дружина/батьки виграли, і під тиском сім"ї вони не могли лишитися....І тепер там вони - ніхто, лікар стала нянечкою для тяжкохворих, науковець - домробітницею...І коли вони висловлюють бажання повернутися на них дивляться як на прокаженних - "Ти що здуріла?"

Так, є певна категорія спеціалістів які працюють закордоном по спеціальності, але вони завжди спочатку добилися чогось тут, а вже потім їм запропонували і вмовили приїхати попрацювати, з відповідним додатковим пакетом - надане житло, транспорт, соцпакет. І вони їдуть не назавжди, а на рік-два-три-п"ять, а тоді з новими знанннями і досвідом повертаються в Свою країну...

Пояснюю зразу - я досить довгий час жила у Франції, працювала там, мені купу разів пропонували виїхати як спеціалісту, і деякі пропозиції дотепер дійсні...Але мені там сонце не так світить і трава не так росте - бо то не моя країна, там чужа земля і чужі люди, хоча я не маю язикового бар"єру і навколо повно справжніх давніх друзів...І я не хочу як емігранти кидатися до людей що говорять російською/українською "Ой поговоріть, я рік вже рідної мови не чула"...І не хочу жити ніби маючи все але з глибоко захованим сумом в очах....Я всього того що є там можу добитися і в Україні і доб"юся, а до друзів в гості я завше люблю їздити )

5

Коментарі

112.09.08, 12:10

болезненые отголоски рождения за железным занавесом.И переезды твоих знакомых в штаты и твои раздумья о родной травке

    212.09.08, 12:14Відповідь на 1 від tootof

    Я виросла вже поза залізною завісою і частину дитинства провела у Франції

      312.09.08, 12:22Відповідь на 2 від tanjuwa

      я отвоем рождении и воспитании родителями.Сейчас эмиграции в прошлом понимании нет,а свобода передвижения - часть свободы в принципе.Где родился там и пригодился хорошо,но рассказывая о местах где бывал и жил,всегда понимаю, что собеседник с удовольствием разделил бы такую жизнь либо завидует(по разному).Подчеркиваю всегда

        анонім

        412.09.08, 12:51

          Гість: Гаутама

          512.09.08, 14:42

          все гарно і вірно, але...
          сестра з чоловіком без освіти з 2 дітьми живуть в німеччині зовсім не погано, на відміну від мене - з 2 вищими освітами, друзями, звязками деякими... . країну я люблю і залишати не хочу, я державу не розумію.

            612.09.08, 14:49Відповідь на 3 від tootof

            Свобода пересування - це те що я можу запросто поїхати у відпустку до друзів в будь-яку країну. Щодо еміграції - нічого не змінилось, люди так само їдуть по "кращу долю"...

              712.09.08, 14:49Відповідь на 4 від анонім

              Команданте, від вас я чекала більш змістовних коментарів

                812.09.08, 14:51Відповідь на 5 від Гість: Гаутама

                "Зовсім непогано" - надто ростяжиме поняття. У мене також тітка живе в Нюрнберзі "непогано" - мотається по двох роботах в різних містах...

                  Гість: БджЫлка

                  912.09.08, 14:56

                  Я за рік навчання в школі інглішу бачила купу людей які до нас їдуть.

                    Гість: Гаутама

                    1012.09.08, 15:07Відповідь на 8 від tanjuwa

                    "Зовсім непогано" - надто ростяжиме поняття. У мене також тітка живе в Нюрнберзі "непогано" - мотається по двох роботах в різних містах...... я про інше - її чоловік не маючи освіти, працюючи фізично, утримує дружину та двох дітей, вона не працює, живуть добре. а в нашій країні маючи 2 вищі освіти та працюючи на 2х роботах, відпочиваючи, в кращому випадку, 4-5 годин, не є гарантом успіху...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна