хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про нашу власну безпеку і ПДД...на кого ми нарікаєм?

Давно вже збиралась, останній поштовх отут :)

http://blog.i.ua/community/662/130014/

Замальовки з життя:

Вул. Братиславська в годину пік, маршрутка зупиняється у другому рядку перед світлоформ - ряд праворуч для машин, що повертають. Нетерпляча жіночка починає вимагати від водія щоб той відкрив двері і її випустив, всеодно стоїм, а їй потім іти від зупинки і тд. і тп. Водій абсолютно спокійно пояснює що це по-перше заборонено, по-друге елементано небезпечно для неї самої і двері не відкриває - жінка зривається на мати і крик, водій не витримує і відкриває таки двері і в цей момент ледь не зносячи двері повз маршрутку проноситься машина.... Жіночці тій лишалося півкроку до смерті, і кого у цьому можна звинуватити окрім неї самої?

На тій же Братиславській лобове зіткнення - машини добряче побиті, проте всі водії-пасажири практично неушкоджені - врятували паски і подушки безпеки. А через два дні - нова аварія, практично такі самі пошкодження у машин тіки тіла людей розкидані на 10 метрів, а всього то проблеми було - пристебнутися...

Найбільше бісить байдуже ставлення людей до власних дітей - хоча зараз багато хто вже розуміє що дитяче крісло - то не забаганка поліції в Європі, а запорука безпеки маленьких пасажирів, і батькам набагато спокійніше їхати знаючи що дитина не лазить ззаду по всьому салону і не полетить лобом у скло при різкому тормозінні...

Мовчу вже про народ який не зважаючи на розподільну полосу і паркани по боках вперто переходить Московський проспект чи проспект Перемоги...За кордоном водій який збив людину що вилізла на трасу автобану звільняється від відповідальності - він не повинен відповідати за дії придурків які самі лізуть під колеса...

До чого я це все...власне для того що доки існують машини - будть аварії і в них гинитумуть люди, таке життя, якими б жорсткими не були правила і покарання всеодно будть ті хто їх так чи інакше порушиватимуть. Різниця в тому що ми самі постійно створюєм аварійні ситуацї - хто, як не ми вимагає від маршруток зупинки там де нам зручно, хто нехтує тими ж пасками безпеки, хто бігає через дорогу, лінуючись пройти 20 м до переходу... А потім нарікаєм на міністрів і уряд які "нічого не роблять"...як завжди...

16

Коментарі

117.06.08, 16:52

полностью поддержу!!!!!

    217.06.08, 16:52

    Рекомендую почитати на мотку гілку: "Опять авария". Прозріваєш швидко.

      317.06.08, 16:54Відповідь на 2 від Warge

      а что прозревать? я читала этот пост..
      девушка из джипа погибла почему? потому что была не пристегнута.. иначе не летела бы через дорогу и не шмякнулась бы об стену дома насмерть..

        Гість: А88

        417.06.08, 16:54

        я стал более дисциплинированым пешеходом...с тех пор,как купил машину

          Гість: А88

          517.06.08, 16:57Відповідь на 3 від Ta_ta

          -граждане пассажиры,пристегнитесь,а то в прошлый раз кто не пристегнулся-по кускам собирали
          -а кто пристегнулся?
          -а те ничего,сидели как живые

            617.06.08, 16:57Відповідь на 3 від Ta_ta

            а что прозревать? я читала этот пост...Я щось не зрозумів: ти що, на мото-київ-юей тусуєш? Чи ти про що?

              717.06.08, 16:59Відповідь на 5 від Гість: А88

              смешно, но не очень)
              я попадала в аварию и спасли нас только ремни безопасности..

                817.06.08, 16:59Відповідь на 6 від Warge

                я просто отслеживаю новости по происшествиям..
                каждый день)

                  917.06.08, 17:00

                  100 %
                  Сами себе создаем проблемы .
                  Это не только на дорогах .
                  Это во всём.
                  А начинать нужно с простого - пробовать на себя смотреть со стороны.

                    Гість: B@rseG71

                    1017.06.08, 17:01Відповідь на 9 від Монблан

                    100 %
                    Сами себе создаем проблемы .
                    Это не только на дорогах .
                    Это во всём.
                    А начинать нужно с простого - пробовать на себя смотреть со стороны.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      13
                      попередня
                      наступна