Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Школа заходить школьникам

привет пацанам и девкам которые учатся в школе мне интересно сколько из вас любит ходить в школу???

11%, 3 голоси

7%, 2 голоси

18%, 5 голосів

36%, 10 голосів

14%, 4 голоси

14%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Останні статті

Коментарі

128.02.08, 20:26

ну так как???

    228.02.08, 20:26

    после карантина вобще было не охота

      анонім

      328.02.08, 20:33

      Тема сисег не раскрыта.

        428.02.08, 20:35Відповідь на 3 від анонім

        Тема сисег не раскрыта.

          528.02.08, 20:42

          Я в универе только понял как я люблю школу

            628.02.08, 20:48Відповідь на 5 від Darker

            Я в универе только понял как я люблю школускоро начну понимать я в школе и говорю что люблю садик буду в уневере буду говорить что люблю школу а на роботе беду говорить как я любил универ и школу

              728.02.08, 21:00

              взагалі-то... особисто я - не "девка"! Я дівчина! Це різні речі! Я не люблю школу, але ходити туди... так собі... Там в мене є справжня подруга і справжні друзі. В школі є вчителя, яким не байдужа твоя доля, та взагалі твоє життя.....
              Школа - це круто. Завдяки школі ми стаємо розумнішими, завдяки школі, ми, в дорослому житті, станемо успішними людьми... Я не кажу, що треба всім любити школу.....

              така моя думка.....

                828.02.08, 21:12

                а в гробу?ненаю

                  928.02.08, 21:13Відповідь на 7 від Хочу_лета

                  взагалі-то... особисто я - не "девка"! Я дівчина! Це різні речі! Я не люблю школу, але ходити туди... так собі... Там в мене є справжня подруга і справжні друзі. В школі є вчителя, яким не байдужа твоя доля, та взагалі твоє життя.....
                  Школа - це круто. Завдяки школі ми стаємо розумнішими, завдяки школі, ми, в дорослому житті, станемо успішними людьми... Я не кажу, що треба всім любити школу.....

                  така моя думка.....
                  может это и правильно

                    1028.02.08, 21:16

                    а в гробу?не ну а в гробу полу сёдеными мозгами или зазпилённим в прах я на небе если оно есть буду думать о жизни

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна