хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Новий Гімн України(нова редакція) обговорюємо!

Буде жити Україна! Її слава й воля!
Вже нам браття українці усміхнулась доля! Душу й тіло ми кладемо за свою свободу,
Й показали всьому світу - козацького роду! 10 березня в Україні святкують День Державного гімну. Для українців гімн – це урочиста пісня, яка відображає дух нації з нелегкою історією боротьби із загарбниками. Автором тексту гімну є Павло Чубинський, який написав його ще у 1862 році.
8

Коментарі

110.03.23, 02:09

Ні, не подобається. Гарно, але... Оставьте про душу і тіло, а нахиба?! Зовсім викиньте про душу з гімну і все тут.
Можна так:
Ми відстояли нашу свободу
І показали всьому світу, що козацького роду!

Не чіпайте душу, то не нашого ума діло, ми зовсім не знаємо про це нічого, хай душею Бог займається. І як це нам усміхнулась доля? Що таке доля, що піа України зруйновано, а всі українці тинаються по світу, покинувши свої оселі?

    210.03.23, 08:27

    Та я б його теж переробила, будь моя воля. Особливо перші слова. А ще краще написати новий, а не смикати вірша вікової давності.

      310.03.23, 08:32Відповідь на 1 від На_рече_На

      Ну, щодо тих, що тиняються, то далеко не всі. Всі воюють, волонтерять, вчать, лікують, ремонтують, готують, прибирають і т.д і т.п. тут, вдома, в Україні. Переїжджають і повертаються, як тільки з'являється така можливість. А ті, що тиняються, завжди були і завжди будуть.

        410.03.23, 09:16Відповідь на 1 від На_рече_На

        Дійсно, в головній пісні країни має бути закладений глибинний зміст. А може тоді краще так? Всі зусилля ми доклали, здобули свободу)

          510.03.23, 09:19Відповідь на 2 від nasinynka

          Та я б його теж переробила, будь моя воля. Особливо перші слова. А ще краще написати новий, а не смикати вірша вікової давності.Так, через перші рядки і були всі перепитії. Та все ж у таких речах має бути якась спадкоємність, традиції...як у гербах давня геральдичність

            610.03.23, 09:24Відповідь на 1 від На_рече_На

            Ще замість вороженьків нічого не придумалось) як з ними бути? Може щось про жовті ниви, синє небо, і яскраве сонце?

              710.03.23, 09:30Відповідь на 6 від Полина_Я

              Ще замість вороженьків нічого не придумалось) як з ними бути? Може щось про жовті ниви, синє небо, і яскраве сонце?В мирі жити українцям у своїй сторонці...
              десь приблизно так)

                810.03.23, 10:06Відповідь на 7 від Полина_Я

                Ще замість вороженьків нічого не придумалось) як з ними бути? Може щось про жовті ниви, синє небо, і яскраве сонце?В мирі жити українцям у своїй сторонці...
                десь приблизно так)
                Або так... Слава мирному народу у своїй сторонці

                  910.03.23, 10:08Відповідь на 8 від Полина_Я

                  Ще замість вороженьків нічого не придумалось) як з ними бути? Може щось про жовті ниви, синє небо, і яскраве сонце?В мирі жити українцям у своїй сторонці...
                  десь приблизно так)
                  Або так... Слава мирному народу у своїй сторонці
                  Хай панують українці у своїй сторонці

                    1010.03.23, 11:32Відповідь на 9 від Полина_Я

                    Ні, у своїй, чи ще якійсь сторонці, це не те. І що таке запанують? Якщо є пан, то є батраки. Можна "багатіють українці", і тільки не в "сторонці", а щось про Україну.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна