хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Що сталося з рейсом ps752 тегеран - київ

3

Коментарі

19.01.20, 08:09

Мені теж здається, що літак збили ПВО Ірану.

    29.01.20, 09:21Відповідь на 1 від БезЛица

    Мені теж здається, що літак збили ПВО Ірану.Не вам одному. Небагатослівність Ірану і небажання співпрацювати з експертами про це свідчить.

      39.01.20, 10:41Відповідь на 1 від БезЛица

      Мені теж здається, що літак збили ПВО Ірану.Можэд тебе перекрестицца?

        49.01.20, 16:42Відповідь на 3 від tamagochi

        Мені теж здається, що літак збили ПВО Ірану.Можэд тебе перекрестицца?Перекрестить тебя по лбу, чугунивым крестом, хороша идея

          510.01.20, 03:51

          Не треба вже сумніватися. Джонсон та Трюдо прямо сказали - літак було збито. Трам був більш дипломатичним, але він висловився про те, що він дуже сумнівається, що літак впав через технічні проблеми.
          Ці люди входять у топ самих інформованих людей планети. Якщо вони таке кажуть відкрито, то так воно і є, крапка.

            610.01.20, 04:02Відповідь на 5 від Танк_

            Не треба вже сумніватися. Джонсон та Трюдо прямо сказали - літак було збито. Трам був більш дипломатичним, але він висловився про те, що він дуже сумнівається, що літак впав через технічні проблеми.
            Ці люди входять у топ самих інформованих людей планети. Якщо вони таке кажуть відкрито, то так воно і є, крапка.
            Комментарий на русском языке от сабжа с канадским флагом на автарке в одном из обсуждений был такого рода: «Люди принесли клятву королеве и с этого момента они канадцы и за них спросят».

              710.01.20, 04:20Відповідь на 6 від сонный 4

              Так, у Лука, я бачив. Але тут не про те. А про те, що все, питання закрито.