хочу сюда!

Юлия

32 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Антуан де Сент-Экзюпери

"Себя судить куда труднее, чем других. Если ты сумеешь правильно судить себя, значит, ты поистине мудр".

"Маленький принц"

8

Комментарии

121.10.20, 02:15

Обожнюю Екзюпері !

Але, розглядаючи публікацію через призму наведеної автором сенте?нції виникає питання
Чому на 6-му році неоголошеної війни з Московією на українському (я не помиляюсь?) порталі I.UA
автори переконані, що французького геніального журналіста, письменника, авіатора, винахідника
графа Антуа?на де Сент-Екзюп?рі вкрай необхідно показати на мові окупанта Донбасу та Криму ?

Якщо автори вважають московську говірку "вєлікім та магучім єзіком", то просто покладіть на терези повний словник синонімів.

Я, доречи, з Донецька

221.10.20, 02:44Ответ на 1 от Леонід

и что шо ты з Донецка? у тебя что пуп на лбу или ..... такой как и остальные, с руками и ногами, на каком удобно на таком общаемся .
    на мові так на мові, ніхто очей не виштрикуе, чи тобі хочеться щоб перегрилися люди!

321.10.20, 05:07Ответ на 2 от blac bird

и что шо ты з Донецка? у тебя что пуп на лбу или ..... такой как и остальные, с руками и ногами, на каком удобно на таком общаемся .
      на мові так на мові, ніхто очей не виштрикуе, чи тобі хочеться щоб перегрилися люди!

А це звідки виплигнуло ?
      Саме через таких "пупоголових" в Донецьку хазяйнують різні "кізяки" та осетинські бомжі

На Каком яму КаКАсь УДОБНЄЄ бл.... благодетель наш...

Доречі, я з автором розмовляю спокійно на філософську тему, з якого дива твій нетверезий базар виник на діапазоні?

421.10.20, 06:57

521.10.20, 09:36Ответ на 1 от Леонід

Армія. Мова. Віра.

Дякую, що турбуєтеся за ядро цього тріо. Їм зараз не до того.

621.10.20, 11:16Ответ на 1 от Леонід

Обожнюю Екзюпері !

Але, розглядаючи публікацію через призму наведеної автором сенте?нції виникає питання
            Чому на 6-му році неоголошеної війни з Московією на українському (я не помиляюсь?) порталі I.UA
            автори переконані, що французького геніального журналіста, письменника, авіатора, винахідника
            графа Антуа?на де Сент-Екзюп?рі вкрай необхідно показати на мові окупанта Донбасу та Криму ?

Якщо автори вважають московську говірку "вєлікім та магучім єзіком", то просто покладіть на терези повний словник синонімів.

Я, доречи, з Донецька
            Да это ещё что, даже Тарас Шевченко писал на мове оккупантов.

721.10.20, 11:20Ответ на 5 от Sisyphus

Армія. Мова. Віра.

Армия, мова, вира и шоколад. Вас можно водить за нос до бесконечности, главное,делать это на мове.

821.10.20, 11:21Ответ на 5 от Sisyphus

Армія. Мова. Віра.

Якби ще хтось дбав про власну державу, а не про кішені "любих друзів"
                Тільки хоч Ви не по зорях визначайтесь, а по тексту.
                Щось у нас на порталі шизофренія буяє: один пропонує терміново їхати до Львова, інший до Ростова...
                Причому кожен мудрець робить висновки то по аватарці, то по фазах Місяця (того що на небі)

А тепер розповідайте чим Вас не влаштовує Армія?
                Яка мова Вам , азохенвей, Вам таки до вподоби?
                І нарешті, чому УПЦ КП для Вас недостатньо кошерна?

P.S. Оце, блін, зазирнув на вогник, потеревенити про графа Екзюпері....
                Тепер я розумію, чому всі нормальні люди покинули айЮей ....

921.10.20, 11:41Ответ на 8 от Леонід

Я ж по Вашому тексту і написав. Але такого отримати у відповідь не сподівався Будуть коментарі стосуватися армії і віри, то можливо докину щось і з цих питань.

Моє знання івриту не дозволяє відчути відтінок, але щодо мови я був згоден з Вами, що у поданні цитати Екзюпері на українському порталі цілком можна було послуговуватися українською.

1021.10.20, 11:42Ответ на 8 от Леонід

Лёня, ты, судя по всему, не очень умен. Сизифа как раз все устраивает. Он - патриот. Он очень любит и армию, и мову, и виру, в отличие от меня.

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая