хочу сюди!

Евгения

32 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 30-38 років

Що там за виття на болотах, Ватсоне?

12

Коментарі

125.09.22, 18:24

225.09.22, 18:25Відповідь на 1 від GalinaKiev

325.09.22, 19:22

Що ж ви так Притулу

425.09.22, 19:31Відповідь на 3 від NoTaRь

Крадіжка грошей під час війни - воєнний злочин. І це не його гроші, а людські. А воно поводиться, як його. Нахабна потвора. Вони помітили, що люди хочуть жертвувати на ЗСУ. Якщо не можеш щось змінити - треба це очолити. Вони завжди так роблять. І Правий Сектор прибрали до рук, Ярош пішов звідти і Рух розвалили і тд.

525.09.22, 19:35Відповідь на 4 від Inna_19

Крадіжка грошей під час війни - воєнний злочин. І це не його гроші, а людські. А воно поводиться, як його. Нахабна потвора. Вони помітили, що люди хочуть жертвувати на ЗСУ. Якщо не можеш щось змінити - треба це очолити. Вони завжди так роблять. І Правий Сектор прибрали до рук, Ярош пішов звідти і Рух розвалили і тд.Наче ПС і Рух були святі і гроші не любили

625.09.22, 19:40Відповідь на 5 від NoTaRь

Так, вони всі там не святі. Просто є люди, яким я вірю в плані грошей (наприклад, Гончаренко) і люди, яким ніколи не вірила, як Притула. І я про це постю. Мало бажання допомогти ЗСУ, потрібен ще розум і контроль.

725.09.22, 19:41

Ну теперь ждём с Таджикистана фоток как москвичи метут улицы Душанбе

825.09.22, 19:43Відповідь на 7 від Мне обещали

Фортуна мінлива

925.09.22, 20:22Відповідь на 6 від Inna_19

Так, вони всі там не святі. Просто є люди, яким я вірю в плані грошей (наприклад, Гончаренко) і люди, яким ніколи не вірила, як Притула. І я про це постю. Мало бажання допомогти ЗСУ, потрібен ще розум і контроль.А він, бідний , так хоче щоб йому повірили
                  Ну Зеленському же повірили, а Притулі чого ні

1025.09.22, 20:40Відповідь на 9 від NoTaRь

Лох не мамонт, не вимре

Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна