Про співтовариство

Патріотична група.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Україна понад усе!!

Для всіх, хто зараз пише мені:

  • 01.02.23, 18:28
Автор:Андрій Панчишин Для всіх, хто зараз пише мені:
Ви дискредитуєте Україну, бо Зеленський, це зараз обличчя України для всього світу і так не можна про нього.
Отже:
🔵Чи неприємна правда про нашу владу дискредитує Україну перед нашими союзниками ?
Це найбільший абсурд який можна було придумати на банковій.
По-перше, розвідувальні служби США чи GB давно все знають , при чому до найменших деталей і швидше від нас.
По-друге, для простого народу в Британії, США,Канаді і інших цивилізованих країн - Зеленський не є обличчям України. Ні!
Тут просто потрібно зрозуміти одну просту річ, там люди ніколи не роблять з політиків ідолів. Ніколи. Мабуть тому вони і живуть дещо краще.
Якщо ти там на державній посаді допустився грубої помилки- одразу відставка і як правило робиш це добровільно. І не важливо, чи ти Байден, Джонсон, Зеленський чи хто інший. Прикладів є багато.
Тому зрозумійте, що ця думка, що не можна писати нічого поганого про владу, бо це дискримінація України і як деякі пишуть-праця на росію, цей абсурд нав'язаний вам тими, хто дуже не хоче, щоб про них говорили погане.
🔴Повірте, набагато гірше буде , якщо ми дозволимо владі робити все, що їм заманеться - ось тоді справді буде далеко не найкраща реакція на це із за кордону.
(бо до чого це може призвести, маємо наглядний приклад на росії)
Задумайтесь.
Та і якщо б союзники діяли згідно суджень нав'язаних вам банковою, то наприклад США вже б давно про нас забули, ще після ситуації з Коломойський чи після того, як Зеленський звинуватив їх у тому, що вони у нас сіють паніку і це шкодить нашій економіці.
Не ведіться на цей абсурд, обличчям України для всього світу- є Український Народ !
А влада повинна відповідати за свої вчинки перед народом в будь-якому випадку!
І до речі, якщо хтось і дискредитує Зеленського, то це в першу чергу він сам, та його команда, де одна половина калоборантів, які перейшли на бік росії, а друга половина- просто некомпетентні люди на державних посадах. При чому, ніхто без згоди Зеленського не отримав жодної посади, бо вся повнота влади у його руках.
🔵Чи може правда бути не на часі ?
Можливо для когось і може, особливо для тих, кому вона дуже незручна.
Але якщо так судити, то можна перемогти росію військовим шляхом, натомість самим стати рабами одного "царька", який дуже хоче, щоб на нього сліпо молилися і нічого поганого не писали, при чому всіляко нав'язує цю думку суспільству через телевізор. І на жаль це працює в деякій мірі.


Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
123
попередня
наступна