хочу сюда!

Ira

34 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 30-42 лет

Про маму Чака Норріса

Друзі, коли мамі Чака Норріса виповнилося 100 років, актор, якому, до речі, вже 81 рік, розповів про історію його родини:
Моя мама, Вільма Норріс Найт, народилася в 1921 році в сільському Вілсона, штат Оклахома, де я теж виріс. Я думаю, що його населення тоді досягло свого піку - 1800 чоловік.
У моєї мами була дуже важка перша половина життя. Вона виросла в умовах крайньої бідності і була віддана під опіку держави, коли їй було всього 8 років. Два роки лікувалася від рідкісного захворювання, жила далеко від сім'ї в дитячій лікарні.
Коли через кілька років вона повернулася здоровою, то пережила Велику депресію. Вся її родина, включаючи маленьких дітей, збирала бавовну на полях, щоб вижити. Вибравши одне поле, вони часто переїжджали в інше місто, щоб вибрати інше поле.
Мама вийшла заміж за мого батька в 16 років, але він кинув її, так що вона одна ростила трьох синів. Я був старшим, і мені часто доводилося брати на себе роль мого відсутнього батька.
Ми були бідні, як церковні миші, але це також підготувало мене до подолання перешкод в цьому житті.
Мама все життя була прикладом наполегливості і віри. Вона - остання залишилася в живих з її біологічної сім'ї, що складається з 11 чоловік.
Вона також пережила смерть двох своїх чоловіків, пасинка, двох онуків і мого молодшого брата Віланда під час війни у В'єтнамі. Вона неодноразово хворіла на рак і перенесла близько 30 різних операцій - і вона все ще тут.
Мама молилася за мене все моє життя, незважаючи на всі труднощі. Коли я народився, я ледь не помер від ускладнень. Коли кілька десятиліть тому я мало не втратив мою душу через Голлівуду, вона молилася за мій успіх і порятунок. Вона навіть молилася, щоб я знайшов жінку, яка змінила б моє життя, і це спрацювало.
Є іспанська прислів'я, яка говорить: «Унція матері варто фунта духовенства». Я думаю, що це про мою маму.

9

Последние статьи

Комментарии

117.10.21, 16:11

Респект!

217.10.21, 16:18Ответ на 1 от БезЛица

317.10.21, 16:46

Чаку 81 :/

417.10.21, 18:20

517.10.21, 19:09

617.10.21, 19:16

"Іспанське прислів'я" виявляється цитата Кіплінга

718.10.21, 14:59Ответ на 6 от NoTaRь

"Іспанське прислів'я" виявляється цитата Кіплінга
              Гадаю, для різноманіття можна і Кіплінга згадати - не можна зациклюватися на Губермані та Зеленському!

818.10.21, 19:23Ответ на 4 от Андрій1961

918.10.21, 19:23Ответ на 5 от Вурдалак