хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Дніпро сьогодні замело

Сьогодні, 6 березня, Дніпро знову засипало снігом. Алеї, дороги, дома укутані білим покривалом. Напослідку зима вирішила нагадати про себе.















10

Коментарі

16.03.21, 10:47

В нас від минулої ночі більше 5см насипало

    26.03.21, 10:49Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

    В нас від минулої ночі більше 5см насипалоУ нас приблизно стільки ж)) Весна

      36.03.21, 10:51Відповідь на 2 від Геннадий М

      В нас від минулої ночі більше 5см насипалоУ нас приблизно стільки ж)) Весна До весны залишилось місяць

        46.03.21, 10:55

        ...Останя (?) контратака зими)

          56.03.21, 10:59Відповідь на 3 від Стрийко Зеник

          В нас від минулої ночі більше 5см насипалоУ нас приблизно стільки ж)) Весна До весны залишилось місяцьЗа моїми спостереженнями в нашіх краях весна завойовує свої позиції приблизно 15 березня. Але, бувають і виключення.

            66.03.21, 11:01Відповідь на 4 від Merovingian

            ...Останя (?) контратака зими)Я не впевнений, що остання. У минулому році приморозило під час квитіння абрикосів.

              76.03.21, 11:07Відповідь на 5 від Геннадий М

              В нас від минулої ночі більше 5см насипалоУ нас приблизно стільки ж)) Весна До весны залишилось місяцьЗа моїми спостереженнями в нашіх краях весна завойовує свої позиції приблизно 15 березня. Але, бувають і виключення.В нас кажуть, що 19 березня прилітають бузьки(лелеки) Після цього востаннє ще мусить посипати

                86.03.21, 11:16Відповідь на 7 від Стрийко Зеник

                Я пам'ятаю 99-й рік. Тоді у другій половині травня підморозило так, що листя картоплі та горіхів почорніли. Отака халепа.

                  96.03.21, 11:25Відповідь на 8 від Геннадий М

                  Я пам'ятаю 99-й рік. Тоді у другій половині травня підморозило так, що листя картоплі та горіхів почорніли. Отака халепа.В нас таке було в 2017. А горіхи далі в горах за Сзідницею взагалі не ростуть

                    106.03.21, 11:32

                    У нас та же история.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна