хочу сюди!
 

Не Ангел

40 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Народная инициатива

Посмотрим на интересные и нужные петиции...

Прочитати працівникам правоохоронних органів лекції по принципах роботи психотронної та мікрохвильової зброї
З метою покращення якості роботи правоохоронних органів та кращого їх реагування на заяви та повідомлення про адміністративні та кримінальні прочитати їм лекції по принципах роботи психотронної та мікрохвильової зброї.

Оголосити 20 травня Державним святом, а саме "Днем звільнення України від Порошенко"
Шановний пане Президент, 20-го травня 2019 року відбулася визначна подія. Нарешті Україна позбулася президента Порошенко. Більшість громадян сприйняло цю подію як свято. Тому прошу на законодавчому рівні оголосити 20 травня Державним святом і відзначати з усіма урочистостями.

Щодо зупинення рішення Верховної Ради України про прийняття проекту Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Статус російскої мови
У зв'язку з тим, що значна частина громадян України спілкуєтся на російский мові, не вважає її не принятною і ворожею, як стверджують деякі політики, не несе загрози державності України, поширена в світі, надати російский мові статус другої державної.

Скасувати петицію №22/053360-еп «За відставку Президента України Володимира Зеленського».
Пропоную скасувати петицію №22/053360-еп «За відставку Президента України Володимира Зеленського» яка організована корупціонерами і цими ж корупціонерами підписується.
Шановний Володимир Олександрович! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміло працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба.

Відмінити УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017 щодо блокування інтернет-ресурсів компанії Mail Group (vk.com, ok.ru, yandex.ru, і інші)

Присвоить орден "За мужество" Юрию Малявину, человек который проявил мужество и героизм, но самое главное - спас людей
4

Коментарі