хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Фальстарт весны)

Мой первый опыт выращивания весенних цветов в горшке.
Захотела посадить на работе мускари в ящик, после зимы забрать на балкон, а поздней весной перенести на дачу. Я так себе распланировала. Все посадила, закинула ящики на шкафчик и успокоилась.  
Дотянула посадку луковиц мускари до конца сентября (28.09.18).


На работе прохладно и они в ящике, который отправлен в темное место на шкафчике. Не поливала.
Я почему-то решила, что они полежат в земле без полива, отрастят у луковицы корешки, перезимуют пару месяцев.
Потом я их присыплю снегом и к ранней весны они проростут.
В воскресенье докупила еще мускари. Часть оставила для посадки на даче, а часть хотела добавить в ящик.
(планировала снять слой земли и добавить еще 7 штук)
Утром достала ящик, а они уже проросли по центру, земля сухая и ждут когда их польют.
Росли без света и ростки желтые. К вечеру уже позеленели.
Забрала на балкон. Пусть закаляются раз не захотели ждать весну.
Теперь думаю, что сделала не так и что делать с остальными (крокусами, гиацинтами, подснежникоми). Надо,  чтоб они впали в спячку до начала февраля. Остались луковицы анемона, аллиума желтого, мускари, 2 пророщеных гладиолуса, пролисок.
Наверное, я рано все посадила. Может надо луковицы держать в холодильнике до ноября, а затем только садить в ящик.
Всех с весной! 08.10.2018


10

Коментарі

19.10.18, 06:15

по указанной территории проживания трудно советовать сроки высадки подснежников

    29.10.18, 06:29

    копни на дачі свої цебульки з грунту, там теж вже будуть проростки.
    коротше - сади їх на дачі в грунт і не парься.
    зарий їх з головом, похолодання їх загальмує і будуть до весни лежати.

      39.10.18, 08:38Відповідь на 2 від Сyрi

      копни на дачі свої цебульки з грунту, там теж вже будуть проростки.
      коротше - сади їх на дачі в грунт і не парься.
      зарий їх з головом, похолодання їх загальмує і будуть до весни лежати.
      та здрасьте! тут же *самий цимес*-наблюдать за ними во время не сезонного цветения, дома

        49.10.18, 08:39

        О, добре, що ти це написала. Дякую! З минулої нашої розмови у Марін, я теж підкупила собі різнокольорових крокусів. Але посадити ще не встигла, бо вагаюсь яким чином їх краще посадити. Чи прямо на клумбу, чи так як мені мріється у горщик, і потім горщик виставити весною у дворі.
        Коли купувала, попитала у продавця, як мені бути, якщо я хочу ось так у горщик посадити. Вона сказала, що поки не садіть, а тримайте їх в холодильнику (в чому я сумніваюсь), а десь у лютому висадите.
        Ця інфа мене лише розбалансувала тепер не знаю що робити

          59.10.18, 08:44Відповідь на 3 від disu

          копни на дачі свої цебульки з грунту, там теж вже будуть проростки.
          коротше - сади їх на дачі в грунт і не парься.
          зарий їх з головом, похолодання їх загальмує і будуть до весни лежати.
          та здрасьте! тут же *самий цимес*-наблюдать за ними во время не сезонного цветения, дома
          так це вже занадто не сезон ))

            69.10.18, 08:50Відповідь на 5 від Каре

            копни на дачі свої цебульки з грунту, там теж вже будуть проростки.
            коротше - сади їх на дачі в грунт і не парься.
            зарий їх з головом, похолодання їх загальмує і будуть до весни лежати.
            та здрасьте! тут же *самий цимес*-наблюдать за ними во время не сезонного цветения, дома
            так це вже занадто не сезон ))
            наші бажання-наше всьооооокаштани он цвітуть двічі,і виноград цей рік в нас- тричі, то чому б і цим *цибулькам* не порадувать хазяйку

              79.10.18, 08:50Відповідь на 4 від Каре

              Ця інфа мене лише розбалансувала тепер не знаю що робити

                89.10.18, 08:52Відповідь на 4 від Каре

                О, добре, що ти це написала. Дякую! З минулої нашої розмови у Марін, я теж підкупила собі різнокольорових крокусів. Але посадити ще не встигла, бо вагаюсь яким чином їх краще посадити. Чи прямо на клумбу, чи так як мені мріється у горщик, і потім горщик виставити весною у дворі.
                Коли купувала, попитала у продавця, як мені бути, якщо я хочу ось так у горщик посадити. Вона сказала, що поки не садіть, а тримайте їх в холодильнику (в чому я сумніваюсь), а десь у лютому висадите.
                Ця інфа мене лише розбалансувала тепер не знаю що робити
                верьте продавцу луковицы "перезимуют" и после высадки пойдут в рост. и цвет.

                  99.10.18, 08:58Відповідь на 6 від disu

                  копни на дачі свої цебульки з грунту, там теж вже будуть проростки.
                  коротше - сади їх на дачі в грунт і не парься.
                  зарий їх з головом, похолодання їх загальмує і будуть до весни лежати.
                  та здрасьте! тут же *самий цимес*-наблюдать за ними во время не сезонного цветения, дома
                  так це вже занадто не сезон ))
                  наші бажання-наше всьооооокаштани он цвітуть двічі,і виноград цей рік в нас- тричі, то чому б і цим *цибулькам* не порадувать хазяйку
                  та це да, я б теж радувалась, просто заплановано було на папізже

                    109.10.18, 09:00Відповідь на 3 від disu

                    копни на дачі свої цебульки з грунту, там теж вже будуть проростки.
                    коротше - сади їх на дачі в грунт і не парься.
                    зарий їх з головом, похолодання їх загальмує і будуть до весни лежати.
                    та здрасьте! тут же *самий цимес*-наблюдать за ними во время не сезонного цветения, дома

                    UДачі тоді в спостереженні.
                    (і навіщо ото ще над квіточками знущатись?, наче чоловіків їм мало?, я це вголос спитав?)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна