хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Дерева та хазяйство

Була в мамуні. Працювали, далі дощ накрив. Вже аж під вечвр нагадала, що обіцяла вам дерев нафоткати.
Ось знайомтеся:

Чорноплодна горобина

Ми її не використовуємо, колись мама варення варила, але "не зайшло", тому просто росте поперед вікон кухні й робить мамі холодок.

Слива тернослив
Слава Богу, не вродила dance
Не люблю цей сорт з дитинства: батьки робили з них наливку, а збирати сливи змушували мене. І треба було обережно, ціленькі ягідки, без піску та ґрунту. Нащо батько її посадив у дворі під кінець свого життя - не відомо, але тепер мама має клопіт регулярно їх замітати. І спиляти шкода.

Горішок.

Я його обожнюю. Дає багато тіні, високий, розлогий з великими смачними плодами. 

Ви спитаєте, де ж хазяйство?
А ось воно, дві маминих розради:

Моніка та Річік. Вони не родичі між собою, але здружилися, як рідня. Несамодостані якісь котики. Зазвичай дві тваринки - це вже окрема сім'я, вони самі по собі. А ці ходять за мамою по хаті, а коли вона йде надвір - отако чекають у веранді.
Обидва невські маскарадні. cat cat
 
Всім добра!
25

Коментарі

128.07.18, 23:28

красивые котяшки .

кста, мои кошки (хоть и родственницы) семьёй себя не ощущают. им для общения нужны люди. одна кошка признаёт сестрой однопомётницу. общаются иногда, целуются. и она же - свою младшую сестру, которую воспитывала. всё. для остальных родственные узы ничего не значат. так что это здорово, что кошата Вашей мамы дружат.

    228.07.18, 23:29

    О, це такі .гарні

      Гість: сім на вісім

      329.07.18, 00:26

      пра розумові здібності тварюк можна десертації писать . тіко я не здатний висидів був трохи гусей .родичі забрали пабавились підсунули мені взад .а у менуж абаки .пагаварили пака не трогають .ці шо рідніші ваапше седьмою дорогою обходять .а приблудне ше про шось думало .але папіредив прошлий рік вивезли десь у сусідне село за кілометрів 30 по весні. бо давила курчат .а в началі зими придибала .і дорогу найшла то кажу у гетом году закопаю .і наче пошиптало чи надовго .може чикають пака вирастуть

        429.07.18, 00:52Відповідь на 3 від Гість: сім на вісім

        пра розумові здібності тварюк можна десертації писать
        то є так

          529.07.18, 02:09Відповідь на 1 від bagheera

          красивые котяшки.

          кста, мои кошки (хоть и родственницы) семьёй себя не ощущают. им для общения нужны люди. одна кошка признаёт сестрой однопомётницу. общаются иногда, целуются. и она же - свою младшую сестру, которую воспитывала. всё. для остальных родственные узы ничего не значат. так что это здорово, что кошата Вашей мамы дружат.
          дякую
          Він в неї цицю ссе. Звісно, там молока нема. Але він ссе, а вона підставляє.

            629.07.18, 02:10Відповідь на 2 від Neon@

            О, це такі.гарні дякі

              729.07.18, 02:22Відповідь на 3 від Гість: сім на вісім

              пра розумові здібності тварюк можна десертації писать. тіко я не здатнийвисидів був трохи гусей .родичі забрали пабавились підсунули мені взад .а у менуж абаки .пагаварили пака не трогають .ці шо рідніші ваапше седьмою дорогою обходять .а приблудне ше про шось думало .але папіредив прошлий рік вивезли десь у сусідне село за кілометрів 30 по весні. бо давила курчат .а в началі зими придибала .і дорогу найшлато кажу у гетом году закопаю .і наче пошиптало чи надовго .може чикають пака вирастутьВ нас Річік точно як собака: мама його кличе "Річік-Річік", а він приходить. Зазвичай коти приходять, лише коли їх кличуть їсти. А цей коточок особливий.

                Гість: сім на вісім

                829.07.18, 02:33Відповідь на 7 від Міс Марпл

                семен у мене такий .безпаспорта даже. з деріва в парку па госіні зняв . танюшо засипай .чундових снів і я паду

                  929.07.18, 02:34

                  котейки супер А у меня черноплодная такая маленькая, наверно карликовая, тоже не использовала, но в этом году соберу и заморожу, буду в компот добавлять зимой

                    Гість: сім на вісім

                    1029.07.18, 02:35Відповідь на 4 від disu

                    спорить не бу .чундових снів

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна