хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Морква. для trinks

Крива, покручена і багатокорінна морква - результат шкідників на городі (ділянці, палісаднику...).
Дротяник, совка - личинки майських жуків підгризають корінець в раньому віці моркви.
морквинка не гине і старається рости далі, так і з'являються "мутанти".
Просто перед посівом треба обробляти насіня" Престижем", "Тіраною" ...
podmig
17

Коментарі

16.07.18, 07:46

Вот это ты умный, где жы ты раньше был

    26.07.18, 07:47

    а якщо оброблену вже садишь??..

      36.07.18, 07:50

      А що тоді фотографувати?Га?

        46.07.18, 08:16

        Люди вже копають, а він сіє.

          56.07.18, 08:37

          Я того року купляла оброблені семена моркви. Вона і хреново повиходила, і покрутилася, і поволохатіла. Цього року взагалі іі мало посіяла, бо думала собі, що восени куплю 5 кг, натру у морозілку і буду всю зиму царювати...побачимо ціну, може дешевше буде натерти ананасів.

            66.07.18, 09:06

            не бачу моркву, а тільки поради

              Гість: Глаша_Я

              76.07.18, 09:06

              ух ты,какой ты
              Приветики!

                86.07.18, 09:46

                якщо припустити що то робота не шкідників, а сухої погоди і основне коріння відсихає і виникає багатокоріння у якомусь сорті моркви
                (тільки одного року спостерігали потрійну моркви, а іншого року була рівна)
                а закручення плоду може бути ще від тісноти від сусідньої моркви

                з.і. на дачі треба вирощувати все екологічно чистим а якщо оброблене, то це і так є у магазині

                  96.07.18, 09:49Відповідь на 3 від Микола Казкар

                  А що тоді фотографувати?Га?точно !
                  у моркві просто необхідно, щоб було хоч дві морквини для фотографування, а все інше нехай буде рівне, бо чистите криве не зручно

                    106.07.18, 23:46Відповідь на 2 від BESTIA555

                    а якщо оброблену вже садишь??..імідаклоприд, що є складовою протруйника, нейтралізує шкідника паралізуючи при першому ж укусі рослини.
                    є ще білбш сильні протруйники, та вони не для загалу і ними обробляють всупереч заборонам.
                    тому я пораджу - краще їсти дво-трикореневу моркву.

                    як і червиві яблука - бо черв'ячки отраву не куштують.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна