хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Про музичних запроданців та "глобальних" фарисеїв…


Слухаю дебати про необхідність воєнного збору з музичних запроданців і не розумію гарячності їх захисників – деяких "глобальних директорів")))
Я проти подібної толерастії взасос з потенційними колаборантами та музичними повіями!

Як на мене – наші музичні запроданці, повинні сплачувати воєнний збір! Повинні! 
І правильно каже Кириленко – "ублажаеш врага – плати за удовольствие"!
Весь народ платить податки навіть із мізерних доходів, а оці артистичні бариги – отримуючи від шоу-бізнесу мільйони – чомусь ухиляються від податків!
В своєму блозі, я вже висловлював свою думку про них…

http://blog.i.ua/community/6770/2049642/

http://blog.i.ua/community/6770/2049416/



Як на мій погляд – це музичні запроданці, які рідну матір продадуть за рашистського рубля!

А ось те, що з екранів вішають нам на вуха деякі "глобальні директори" – потребує окремого коментаря. 
Бо коли така поважна людина веде практично антидержавну пропаганду, то розумієш що завдяки таким толерастичним непротивленцям злу – у нас відібрали Крим, відбирають Донбас і далі будуть рвати та ділити на частини Україну…

Слухаєш їх і розумієш наскільки професійно підготовлені до подібного, їхні фарисейські душі. Вони, як якась химерна піна чи отой класичний людський непотріб – який ніколи не тоне)))
Цей людський непотріб – завжди на поверхні. Сьогодні він слугує традиційним красним чи білим, завтра – коричневим расам, а післязавтра вже готовий цілувати взасос і нетрадиційних п…расів

Напевне всі знають чим встелена дорога в пекло.
Це я до того, що ніякими красивими словесами та "добрими намірами" не можна виправдовувати людську підлість та аморальність. 
Ніякими словами і ні в якому разі навіть тоді, коли ти є цілим "глобальним директором")))

зі... коли така людина під різноманітними словесними викрутасами ховає та виправдовує колаборантську підлоту та зраду, то вона сама в душі є колаборантською підлотою та зрадником…

12.01.18

5

Коментарі

112.01.18, 23:55

Невже насправді Лорак таке сказала? - не чув. До речі, її накращі пісні - українською!
Нажаль, гроші інколи затуманюють розум...

    213.01.18, 08:26