хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Або кажи звідкіля в тебе мільйони – або йди на нари!


Тільки що прослухав виступ в ВРаді одного радикального демагога і так розізлився, що пишу цей пост.

Напевне, рівень демагогічності цього політичного пройдохи знайомий всім, та по його нинішній агресивності – очевидно те, що пану радикалу зараз явно непереливки.
Напевне йому та декому з його фракційної ватаги так болюче прищемили хвоста, що ця зграя буде злісно гавкати на всіх тих, на кого вкаже хазяїн…

І хазяїн сповна використовує їхнє гавкотіння. На даний момент, команда фас дана на знищення доволі великої репутаційності грузинського бугая.
Ось і кинулись по цій команді політичні шавки, агресивні півники та "незалежні" експерти на непокірного грузина.
Та як мені здається – поки до атаки на нього не підключаться більш ікласті псяки, чи навіть місцеві тигри – такого політичного бугая, радикальним шавкам не звалити…


зі…але все ж деякі тезиси в виступі пана главрадикала – я підтримую. 
Бо як людина, яка працювала на державу декілька десятків років – знаю по собі, що заробити чесною працею мільйони – неможливо! 
Розумієте, радикальнійший ви наш – чесно заробити мільйони – не-мож-ли-во!




Тому, я ніяк не можу зрозуміти звідкіля у вас та вашої мами – такі фантастичні статки? 
Невже ви якийсь банк пограбували? Чи можливо дні і ночі горбатилися на золотих чи алмазних копальнях?

Тобто, пане радикале – коли ви кричите що "закон один для всіх" – то чому ви досі не сидите в тюрмі? 


Ви, або поясніть звідкіля у вас мільйони, або йдіть на нари!


зі…зі… оскільки пан радикал плювати хотів на риторичні запитання від українського суспільства, то прошу пана генпрокурора поставити таке запитання цьому пану прямо в лич офіційно…


6.12.17

4

Коментарі

16.12.17, 12:50

вам шо неясно було сказано..виграв в лотерею

    26.12.17, 12:57

    Просто йому небо на голову впало, от і очманів геть, бідолашний

      36.12.17, 13:37Відповідь на 1 від Помадка*

      вам шо неясно було сказано..виграв в лотерею
      в лотерею цей демагог, виграв крихти... а от накрав - мільйони!

        46.12.17, 13:40Відповідь на 2 від doktor_khaos

        Просто йому небо на голову впало, от і очманів геть, бідолашний
        ...те що йому небо впало на голову, непогано... погано те, що воно чомусь не прибило цього словоблудного фарисея))))

          56.12.17, 13:55Відповідь на 4 від Nevr

          Просто йому небо на голову впало, от і очманів геть, бідолашний...те що йому небо впало на голову, непогано... погано те, що воно чомусь не прибило цього словоблудного фарисея))))А щодо пана, чолвіка Винєсіказлихи, то він має в носі побажання народу
          Хоча я також написав йому доповідну http://blog.i.ua/user/4596760/2052345/

            66.12.17, 15:38

            Так ведь это все очень просто. Место в партийных списках стоит очень дорого, даже если партия клоунская, но она проходит в парламент, всегда найдутся люди, которые за деньги захотят протащить в Раду своего человека.

            Честно говоря, даже не знаю, насколько это законно, но так делают все.

              76.12.17, 16:49Відповідь на 5 від doktor_khaos

              Просто йому небо на голову впало, от і очманів геть, бідолашний...те що йому небо впало на голову, непогано... погано те, що воно чомусь не прибило цього словоблудного фарисея))))А щодо пана, чолвіка Винєсіказлихи, то він має в носі побажання народу
              Хоча я також написав йому доповідну http://blog.i.ua/user/4596760/2052345/

              ...прочитав... гарне побажання для головного імітатора боротьби з ворогами держави... Не там він їх шукає, зовсім не там...
              І не розуміє, що непокараний ворог, значно гірше від покараного! Можна передбачити, що Віталійович дограється з ними до нової відсидки

                86.12.17, 16:56Відповідь на 6 від Хайдер

                Так ведь это все очень просто. Место в партийных списках стоит очень дорого, даже если партия клоунская, но она проходит в парламент, всегда найдутся люди, которые за деньги захотят протащить в Раду своего человека.

                Честно говоря, даже не знаю, насколько это законно, но так делают все.

                ...у нас то законно, что во всем мире незаконно!
                Как только Ситник поймал на крючёк коррупционерку - так сразу и выяснилось что её крышуют СБУ и ГПУ... И сразу же пошла ответка на НАБУ...
                Полний здец... До того обнаглели сволочи, что дальше некуда

                  96.12.17, 17:10Відповідь на 3 від Nevr

                  вам шо неясно було сказано..виграв в лотереюв лотерею цей демагог, виграв крихти... а от накрав - мільйони!він чесний..оближте алежку

                    106.12.17, 17:27Відповідь на 9 від Помадка*

                    вам шо неясно було сказано..виграв в лотереюв лотерею цей демагог, виграв крихти... а от накрав - мільйони!він чесний..оближте алежкукласс, посмеялась, спасибо

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна