хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Або сади хабарників на нари, або іди геть з прокуратури!


Підтримуючи діяльність НАБУ та САП, я категорично не схвалюю останні заяви генпрокура.
Бо фактично – генпрокуратура зірвала операцію по виявленню високопоставленої чиновної корупціонерки! Юрій Віталійович, може досить гратися в толерастію до бариг-корупціонерів та в якісь міфічні "законні методи"!

Тобі що не зрозуміло те, що в нашій державі не працюють "законні методи"! Не пра-цюють, зовсім не працюють, зрозуміло!?
Ти або сади крадіїв на нари, або іди геть з генпрокурорів!

Слухаю отакі брифінги і бачу, що з такими прокурорами нашій державі прийде повний корупційний кирдик.
Ні оцій Пімаховій, ні Розенблату-Полякову… та іншим крадіям і корупційним баригам – нічого не загрожує.



Бо тільки що, генпрокурор офіційно заявив – гуляйте хлопці-дівчата, крадіть скільки зможете і не бійтеся – я вас всіх покрию своєю прокурорською кришею!

Юрій Віталійович – коли ти сам нічого не можеш зробити з корупціонерами, то хоч не заважай Ситнику з Холодницьким робити якісь дії по очищення держави від корупційної погані!
Для нашої держави життєво необхідна така провокація чиновництва на хабар!
Всіх держслужбовців – суддів, депутатів, прокурорів, міністрів… тощо… необхідно провокувати на хабар!
Інакше – якісь "законні методи", це дитяче базікання, а не прокурорська робота!

зі… провокація хабаря для державного службовця – це обов’язкова умова для державної служби!
Будеш чесно працювати на державу – чого тобі боятися провокацій хабаря!?
А потенційний хабарник повинен боятися брати запропонований хабар, знаючи що його може чекати.
Тільки таким чином можна зменшити державну хабарницьку епідемію!

зы… "Вор должен сидеть в тюрьме" – эти слова да нашому генпрокурору в уши!
Юрий Виталиевич, вспомни эти золотые слова Жеглова и прекращай играться в толерастию к преступникам!



Или хотя бы не суй палки в колёса НАБУ и САП…

30.11.17
0

Коментарі

130.11.17, 15:28

аце не про неї Лілія Сандулесу пєстню співала *красива жінка, незаміжня*

    230.11.17, 15:40

    Жеглов же вроде на Берию работал. Или не?

      330.11.17, 16:56

      Невр, если ты не в курсе, я тебе сообщаю: прокурор не может никого посадить, у него нет таких полномочий. У него даже ни одной тюрьмы нет и ни одного следственного изолятора. Даже обезьянника в прокуратуре нет, обезьянники в районных отделениях, которые прокуратуре не подчиняются.

        430.11.17, 17:58Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

        аце не про неї Лілія Сандулесу пєстню співала *красива жінка, незаміжня*
        )))

          530.11.17, 18:00Відповідь на 2 від Хайдер

          Жеглов же вроде на Берию работал. Или не?
          какой нафик берия.... Жеглов работал на бандеровское СБУ!

            630.11.17, 18:01Відповідь на 3 від Хайдер

            Невр, если ты не в курсе, я тебе сообщаю: прокурор не может никого посадить, у него нет таких полномочий. У него даже ни одной тюрьмы нет и ни одного следственного изолятора. Даже обезьянника в прокуратуре нет, обезьянники в районных отделениях, которые прокуратуре не подчиняются.
            не боись, я всё в курсе))) Я даже в курсе того, что у нас нет ни судов ни прокуратуры!

              730.11.17, 18:04Відповідь на 5 від Nevr

              Жеглов же вроде на Берию работал. Или не?какой нафик берия.... Жеглов работал на бандеровское СБУ!Обычный себе Берия, который возглавляй наркомат внутренних дел в послевоенное время. Именно у него и работал Жеглов.

                830.11.17, 18:05Відповідь на 6 від Nevr

                Невр, если ты не в курсе, я тебе сообщаю: прокурор не может никого посадить, у него нет таких полномочий. У него даже ни одной тюрьмы нет и ни одного следственного изолятора. Даже обезьянника в прокуратуре нет, обезьянники в районных отделениях, которые прокуратуре не подчиняются.не боись, я всё в курсе))) Я даже в курсе того, что у нас нет ни судов ни прокуратуры!Мне как-то в жизни и не пригодился ни суд ни прокуратура.

                  930.11.17, 19:40Відповідь на 2 від Хайдер

                  реально?

                    1030.11.17, 19:41Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

                    тю...про неї Потап співає " утя-тя-тя"......

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна