хочу сюда!

Маша

44 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 33-57 лет

16.10.2018 в Україні загинува перший військовослужбовець США

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗБИВСЯ СУ-27: ЩО ВІДОМО
16.10.2018 18:08
Літак розбився близько 17-ї години в районі села Уланів між Бердичевом і Хмільником

У вівторок, 16 жовтня 2018 року, в районі села Уланів Вінницької області розбився винищувач Су-27. Про таке інформують у прес-службі Генштабу ЗСУ.

Читайте також"Літак почало "крутити" ще над селом, пілоти відвели його в поле": нові подробиці аварії Су-27 – фото, відео

Військові повідомляють, що інцидент стався під час навчально-бойового польоту. "5 канал" отримав коментар від тимчасового виконувача обов'язків начальника прес-центру командування Повітряних сил ЗСУ Дмитра Струтинського.

"Близько 17-ї години в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів і Хмільник) у ході виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27. Здійснюються пошуково-рятувальні заходи. Інформація щодо пілотів та іншого буде озвучена пізніше", – йдеться у повідомленні.

Згодом у Генштабі повідомили, що в авіакатастрофі загинули два пілоти.

1

Комментарии

118.10.18, 12:20

Де взяти другий літак для вбивства на українській землі второго військового чужинця?

218.10.18, 13:07

Правильний позивний пілота "Джеро". Нехай спочиває з Богом! Слава Україні! Героям слава!

318.10.18, 13:10Ответ на 1 от Осман

Довбодятел ти малоосвічений! Українську вчи і пиши грамотно! А літак тобі в сраку ("кіл для кацапа" називається щоб дурна москальська голова не хиталася) з осинового кілка я знайду...

418.10.18, 13:27Ответ на 3 от ЧарКес

У Вас все?

518.10.18, 15:28Ответ на 1 от Осман

Де взяти другий літак для вбивства на українській землі второго військового чужинця?
          Тю, а Байконур у вас нащо? Недопрацьовуєте.

618.10.18, 15:31Ответ на 3 от ЧарКес

Я один час думав, що Запоріжжя все отаке, а час показав, що то клаптики вати зі стоками пиливуть до Криму

718.10.18, 15:41Ответ на 6 от Богдан Бо

Я один час думав, що Запоріжжя все отаке, а час показав, що то клаптики вати зі стоками пиливуть до КримуВаш монгольський час ше не таке Вам покаже.

818.10.18, 15:52Ответ на 7 от Осман

Я один час думав, що Запоріжжя все отаке, а час показав, що то клаптики вати зі стоками пиливуть до КримуВаш монгольський час ше не таке Вам покаже.Бін, справді навчись писати! Н"...аш монгольський час ше не таке Вам покаже."

918.10.18, 18:06Ответ на 8 от Богдан Бо

Може в твоїх порадах хохляцьких такі є наша правда...