хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

16.10.2018 в Україні загинува перший військовослужбовець США

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗБИВСЯ СУ-27: ЩО ВІДОМО
16.10.2018 18:08
Літак розбився близько 17-ї години в районі села Уланів між Бердичевом і Хмільником



У вівторок, 16 жовтня 2018 року, в районі села Уланів Вінницької області розбився винищувач Су-27. Про таке інформують у прес-службі Генштабу ЗСУ.

Читайте також"Літак почало "крутити" ще над селом, пілоти відвели його в поле": нові подробиці аварії Су-27 – фото, відео

Військові повідомляють, що інцидент стався під час навчально-бойового польоту. "5 канал" отримав коментар від тимчасового виконувача обов'язків начальника прес-центру командування Повітряних сил ЗСУ Дмитра Струтинського.

"Близько 17-ї години в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів і Хмільник) у ході виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27. Здійснюються пошуково-рятувальні заходи. Інформація щодо пілотів та іншого буде озвучена пізніше", – йдеться у повідомленні.

Згодом у Генштабі повідомили, що в авіакатастрофі загинули два пілоти.

1

Коментарі

118.10.18, 12:20

Де взяти другий літак для вбивства на українській землі второго військового чужинця?

    218.10.18, 13:07

    Правильний позивний пілота "Джеро". Нехай спочиває з Богом! Слава Україні! Героям слава!

      318.10.18, 13:10Відповідь на 1 від Осман

      Довбодятел ти малоосвічений! Українську вчи і пиши грамотно! А літак тобі в сраку ("кіл для кацапа" називається щоб дурна москальська голова не хиталася) з осинового кілка я знайду...

        418.10.18, 13:27Відповідь на 3 від ЧарКес

        У Вас все?

          518.10.18, 15:28Відповідь на 1 від Осман

          Де взяти другий літак для вбивства на українській землі второго військового чужинця?
          Тю, а Байконур у вас нащо? Недопрацьовуєте.

            618.10.18, 15:31Відповідь на 3 від ЧарКес

            Я один час думав, що Запоріжжя все отаке, а час показав, що то клаптики вати зі стоками пиливуть до Криму

              718.10.18, 15:41Відповідь на 6 від Богдан Бо

              Я один час думав, що Запоріжжя все отаке, а час показав, що то клаптики вати зі стоками пиливуть до КримуВаш монгольський час ше не таке Вам покаже.

                818.10.18, 15:52Відповідь на 7 від Осман

                Я один час думав, що Запоріжжя все отаке, а час показав, що то клаптики вати зі стоками пиливуть до КримуВаш монгольський час ше не таке Вам покаже.Бін, справді навчись писати! Н"...аш монгольський час ше не таке Вам покаже."

                  918.10.18, 18:06Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  Може в твоїх порадах хохляцьких такі є наша правда...