хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Наближається час прощання з Олегом Сенцовим


5 канал
"ВСІМ, ХТО В ФУТБОЛКАХ І НЕ ТІЛЬКИ": СЕНЦОВ НАПИСАВ ВІДВЕРТОГО ЛИСТА 
23.06.2018 11:35
Він адресований всім тим, хто підтримує українця й інших політв'язнів, незаконно утримуваних в РФ

ЗА ТЕМОЮ

Український режисер і політв’язень Олег Сенцов написав листа, в якому поядкував всім небайдужим за підтримку. Скан звернення українця оприлюднив на сторінці у Facebook продюсер Євген Гінділіс.

"Друзі, ось лист, який Олег Сенцов написав сьогодні в колонії і попросив передати всім, хто його підтримував і підтримує в ці дні", - зазначив Гінділіс.

Більшою мірою лист адресований російським кінематографістам.

"Тим, хто вдяг футболки, і не тільки! Друзі-кіношники! Дякую вам усім за те, що ви робите. За те, що не мовчите. Не боятися - це виявляється так нескладно, правда? Важко зробити лише перший крок. Хтось його зробив відразу, а хтось лише нещодавно, але я всім і кожному з вас вдячний за сміливість. Я розумію, що ви ризикуєте, відкрито підтримуючи мене зараз, живучи в цій країні. Я не пишу і не називаю імен і прізвищ, не тому що їх не знаю або не ціную, а просто боюся когось забути або особливо відзначити. Я вдячний вам усім. Зрушення у свідомості радянських людей, що призвели спочатку до перебудови, а потім до краху імперії і свободи розпочалися саме коли кінематографісти почали ці зміни зі свого з'їзду у 80-х роках минулого століття. Можливо, що і на вас чекає та ж місія і завдання, щоб зруйнувати ще більш потворну імперію, яка зараз вибудувана і продовжує еволюціонувати у вашій країні. Успіхів вам у цьому! Але не забувайте при цьому знімати і прекрасні фільми! Ваш Олег Сенцов".

Як відомо, нині українця Олега Сенцова утримують у колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ, більш відомій як "Білий ведмідь". Ще 14 травня він оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, яких незаконно ув'язнили в РФ. До нього і досі не пускають українського омбудсмена Людмилу Денісову. Режисер голодує вже понад 40 днів – він дуже блідий, мало рухається та майже не встає з ліжка. У нього відмовляють рецептори

16

Коментарі

127.06.18, 22:27

Встретится Трамп и Путин в случае гибели Сенцова? А если встретятся? Мир уже будет другим

    228.06.18, 08:15Відповідь на 1 від evgstereo

    Встретится Трамп и Путин в случае гибели Сенцова? А если встретятся? Мир уже будет другимА раніше вони не планують зустріч?

      328.06.18, 08:57

      #freesentsov

        428.06.18, 09:50Відповідь на 2 від Міс Марпл

        В липні. Зараз їде до Путіна радник голови США -Болтон. Прощупає почву, а чи адекватний пуйло

          528.06.18, 11:45Відповідь на 1 від evgstereo

          Встретится Трамп и Путин в случае гибели Сенцова? А если встретятся? Мир уже будет другим
          Ваша правда: якщо Сенцов загине в колонії у РФ - Світ стане іншим.

            628.06.18, 13:35Відповідь на 4 від evgstereo

            В липні. Зараз їде до Путіна радник голови США -Болтон. Прощупає почву, а чи адекватний пуйлоПуйло неадекватне, це й без зустрічі ясно.

              728.06.18, 17:17

              Боже ж мій, як я ненавиджу Мордор.

                828.06.18, 17:34Відповідь на 7 від Larynia

                Боже ж мій, як я ненавиджу Мордор.
                Безумна країна і влада така.

                  928.06.18, 17:58Відповідь на 7 від Larynia

                  «Зруйнувати ще більш потворну імперію ..» вірно Олег каже
                  Ось головне що треба робити нам. По мірі можливості кожному.
                  Хоч по цеглині по камінчику , да й вибивати щодня.

                    1028.06.18, 22:13Відповідь на 9 від Дід Вовтузяка

                    Цілком погоджуюсь.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна