хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Історія України, ваше сприйняття.

Нещодавно в коментарях до однієї із заміток Мокоші виникла дискусія про історію України, що базувалась, як з’ясувалось, на різниці у сприйнятті. Особисто я сприймаю Україну (мається на увазі не лише державу з такою назвою, а й український етнос) як цивілізацію ще досить молоду, у якої ще все попереду... Відповідно історію України я відліковую з десь 14-15 сторіччя. В той же час, на так вже й мало людей сприймають Україну як одну з найдревніших цивілізацій, історія якої налічує тисячоліття.

А яка точка зору Вам ближча?

31%, 5 голосів

63%, 10 голосів

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
5

Коментарі

Гість: Прынцесса

17.12.07, 15:43

Люди, стоиь только нам захотеть и все буде у нас и в нашей стране хорошо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    27.12.07, 15:46Відповідь на 1 від Гість: Прынцесса

    Давай поставим експеримет - ти захочи, а я увечері подивлюсь новини. Є у мене певна підозра, що самого факту бажання ще не достатньо - потрібно й ще щось робити.

      Гість: Прынцесса

      37.12.07, 15:50Відповідь на 2 від Icebear

      Народ, как всегда в добрых начинаниях ничего не понял. Главное заинтересовать и заставить посмотреть на все другим взглядом. Сразу должно быть осознание, а далее децствие

        47.12.07, 15:59Відповідь на 3 від Гість: Прынцесса

        Угу, Але без _дії_ нічого не буде... Пам'ятаєш Фауста Гете: "Спочатку була ДІЯ"

          анонім

          57.12.07, 15:59

          про цивилизацию - перегиб, как по мне . По определению. Может народ или нация?

            Гість: Прынцесса

            67.12.07, 16:01Відповідь на 4 від Icebear

            А ми якраз діємо, а тоді вже звертаємося до розуму. Тому і топчемося на місці

              77.12.07, 16:04

              так україна історично одна з древніх цивілізацій. але психологічно вона ще молода дівчина, оскільки вирости так і не встигла, бо ій заважали сусіди. на мій погляд, як цілісна країна вона закінчилась на київській русі і останні 17 років ми знову намагаємось ії зліпити. так що в нас все попереду.

                87.12.07, 16:04Відповідь на 5 від анонім

                Поняття цивілізації досить широке. Якщо ми говоримо про римську цивілізацію, вавілонську цивілізацію, то чому ми не можемо говорити про українську цивілізацію? Тим більше, якщо людині ближчий другий пункт (там, де про багатотисячолітню історію).

                  97.12.07, 16:06Відповідь на 6 від Гість: Прынцесса

                  А ми якраз діємоДе? коли?

                  На мій погляд, топчемось на місці як раз швидше тому, що замість дій лише побажання і "порожні балачки, пафосні розмови" (с) Тартак.

                    анонім

                    107.12.07, 16:09Відповідь на 8 від Icebear

                    Поняття цивілізації досить широке. Якщо ми говоримо про римську цивілізацію, вавілонську цивілізацію, то чому ми не можемо говорити про українську цивілізацію? Тим більше, якщо людині ближчий другий пункт (там, де про багатотисячолітню історію). Потому что украинский народ, при все моем к нему глубоком уважении, не совершил никаких великих культурно-научных свершений и открытй, преведших к значительным изменениям развития региона его проживания, европы и мира. В отличии от тобой перечисленых именно цивилизаций.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна