Про співтовариство

У співтоваристві можуть брати участьвсі бажаючі. Приймаються замітки на такутематику, як:
1.«Служба хорошого настрою» Все про хороший настрій, тобто все, що може розрадити, підтримати, заспокоїти, розвеселити і вселити оптимізм.
2. Усі роздумування на психолого-філософські теми.
3. Цитати(або посилання) з творів психологів.
4. Корисна інформація: тести, курси, громадські організації, сайти і приватні кабінети, тобто інформ агенство для клієнтів (не реклама).
Вид:
короткий
повний

Психологія

Як бути щасливим у житті...

roseroseroseroseroseroserose

Щоб губи були красивими, говоріть тільки добрі слова.  rose Щоб фігура була стрункою, поділіться їжею з голодними. rose Щоб волосся було красивим, нехай з пасмами щодня грає малюк. rose Люди більше, ніж речі, мають потребу в тому, щоб відносини з ними відновлювати, відроджувати, виправляти і ніколи нікого не викидати і не забувати. rose Старіючи, ви дізнаєтеся, що у вас дві руки: одна - щоб допомагати собі, інша - щоб допомогти ближньому. Краса жінки - не в одязі, які вона носить, не в її фігурі, і не в зачісці. Краса жінки повинна бути видна в її очах, це двері в її серце, то місце, де живе любов. heart Справжня краса жінки відбивається в її душі. Краса жінки виявляється в її турботі та любові. 

heart
Краса жінки зростає в міру того, як роки йдуть ... Щоб очі були красивими, шукайте в людях тільки хороше. rose

Стоп стрес

Ритм життя стає більш швидким, події змінюються наче кадри кіноплівки. Стрес стає звичним супутником життя.
Як його зупинити?
Стресс и здоровье

Я каструля

 

Я каструля. Справжнісінька каструля. Все моє життя в мені намагалися приготувати людину. Чесну. Порядну. Виховану. Працелюбну. Слухняну. Людину. Спочатку кухарями були мої батьки. Вони додавали різні інгредієнти, але не всі по рецепту. Потім за цю справу взялася школа. Там додавали своїх, все більше і більше, не звертаючи уваги на хибність пропорцій. Я намагався всіма силами втрутитись в цю кулінарію, але що я можу зробити? Я каструля. Пасивна каструля.

 Після школи кухню перейняла інша інстанція. В закутках своєї обгорілої від вогню газової плити душі я мав надію на те, що хоч тут віділлють того варива. Але надії кришилися, як від ножа вправного кухаря. Накладали все більше і більше, стільки, скільки я витримати не в силах.

 Як тільки міг я посипав страву, що готувалася в мені, різноманітними приправами, але вони розчинялися в купі мотлоху непотрібних інгредієнтів.

 З часом я зрозумів, що час накриватися кришкою, але від цього стало ще гірше… Я парував, кипів, гримів кришкою, як скажений…

 Ось побачите, одного дня все з каструлі википить, вибухне гейзером, вистрілить вулканом, обіллє плиту та обпече вас усіх з ніг до голови… Це станеться…Але хто мене чує? Я ж каструля. Для вас я просто каструля…

Кирило Поліщук

Формула Успеха Thomas J.Leonard (основатель коучинга)

  • 16.11.10, 12:35

Формулу Успеха 10% + 40% + 50% = 100%
вывел и проверил Thomas J. Leonard — основатель коучинга.
 
 
10% - ваши ЗНАНИЯНАВЫКИ и УМЕНИЯ, опыт, который вы приобрели.
 
40 % - это ваш ОБРАЗ МЫСЛИ, то, что вы думаете о себе, насколько вы верите себе, ваше мнение о самом себе.
 
50% - это ваше ОКРУЖЕНИЕ, те люди, которые вас окружают, их образ мысли, те люди, которые в вас верят, вас вдохновляют, являются для Вас примером.

Рецепт по приготовлению мастера pr-технологий

  • 16.11.10, 12:18
Нет предела совершенству. Краткое руководство.  
1. Не стесняйтесь задавать вопросы. Первое: всё знать нельзя. Второе: смело заданный вопрос демонстрирует вашу уверенность в себе. Третье: всем приятно просвещать молодых специалистов.
2. Будьте подготовлены лучше всех. Всегда готовьте свежую аналитику для себя в виде тезисов, знайте, что происходит в сфере вашей деятельности и на рынке. 
3. Не давайте необдуманных ответов. На запрос руководства нельзя отвечать, опираясь на неточные данные, а потом с извинениями приносить «правильный ответ». Лучше взять тайм-аут для более глубокого изучения проблемы. Берегите репутацию.
4. Выполняйте все в срок. Если для выполнения работы был установлен определенный срок, лучше сделать все раньше. Большинство откладывает работу «на последний день». Не будьте большинством. 
5. Не переоценивайте свои возможности. Никогда нельзя обещать большего, чем вы можете сделать. Предупреждайте о рисках, помните: вы не волшебник. Еще раз: берегите репутацию. 
6. Устанавливайте бюджет. Прежде, чем начинать какую-либо деятельность по PR, необходимо иметь средства на нее. Четко распределяйте необходимые ресурсы на этапе планирования. Такой подход даст понять руководству, что вы человек творческий, но рациональный. 
7. Будьте всегда на связи. Рабочий день — это не только с 9 до 18. Время от времени возникают ситуации, когда руководству нужна ваша помощь и до 9, и после 18, и в выходной день. Демонстрация вашей готовности помочь в любое время дня и ночи будет оценена.
8. Будьте в курсе новейших коммуникационных технологий. Знания можно всегда почерпнуть из последних книг по этой проблематике, в Интернете, у коллег. Владение профессиональными терминами поможет аргументировать руководству ваши шаги. 
9. Умейте писать. Один из важнейших навыков в профессии – умение составлять тексты речей, статей, пресс-релизов, пресс-китов и др. Так, чтобы читать их было и интересно, и приятно.
10. Знайте сферу деятельности. Вы должны всегда быть в информационном поле. Знание сферы бизнеса, последних тенденций — ключ к успешной деятельности.
11. Обладайте техническими и аналитическими знаниями. Умейте пользоваться компьютером, основными программными продуктами на уровне продвинутого пользователя. Интернет – богатейшее поле, прекрасное подспорье для того, кто хочет «быть всегда в курсе». Умейте найти в нем нужную информацию за считанные минуты и проанализировать ее..
12. Развивайте кругозор. Вы должны быть в курсе мировых событий, а также того, что происходит в стране. 
13. Изучите основные положения и виды коммуникаций в компании. Не понимая, как работает бюрократический аппарат, невозможно сделать так, чтобы он работал «на вас».
14. Развивайте управленческие навыки. Не имея подобных навыков, нереально достичь высокого положения в компании и заставить других выслушать и принять вашу точку зрения.
15. Будьте открыты для общения. Каждый сотрудник, тем более руководитель, должен знать, что вы всегда готовы придти на помощь, выслушать, дать ценный совет. Умейте держать язык за зубами. Пользуйтесь разными технологиями работы с информацией. В том числе – технологией слухов. 
16. Развивайте доверие к себе. Часто приходится сталкиваться с ситуацией, когда клиент или руководитель доверяет вам конфиденциальную информацию. Нельзя их подводить, разглашая ее. И снова: берегите репутацию.
17. Не будьте тщеславны. Не увлекайтесь использованием технологий пиара в личных целях, это всегда заметно. Выскочек не любят в любой профессии. 

Драконяча історія або пригоди лицарів... № 14

Що ж... Вирішив опублікувати ще одну оповідку про дракона та лицаря... До деякої міри вже звично, хоча й дехто вважає, що слід було б трішки підкоригувати тематику... Не знаю, на цей момент немає ні відповідного настрою, ані натхнення. Власне, сподіваюся, що ця оповідка сподобається не менше аніж попередні... Тож... Бажаю приємного читання... Та прослуховування.


       Дракон був маленький, не більше кішки. Він неквапливо вибрався з печери і влаштувався на пласкому камені.
- Н-ну? 
       Лицар не відразу зрозумів, що це говорить дракон. Тонким голосом - але не дитячим, а як горбань на ярмарку. Трохи надтріснуто.
- Повтори, що ти там кричав. А то я не усе розчув, - маленьке чудовисько задерло голову, і в такт словам з пащі трохи висовувався роздвоєний язик. 
       Лицар невпевнено повторив:
- Виходь на чесний бій, о злісне і підступне чудисько.
- А далі?
- Викрадач дів. Руйнівник маєтностей. Прокляття мирного краю.
- Відмінно! - захопився дракон. - Ну, давай!
- Що давати? - не зрозумів лицар.
- Битися! - дракончик підстрибнув і видихнув золотаву стрічечку полум'я.
- А-а іншого дракона тут немає? - лицар спробував зазирнути до темряви лігва.
- Ні. Лише я. Ну, давай битися. За усіма правилами, - дракончик набув поважного вигляду і все тим же несолідно-пискливим голоском заговорив: - Послухай же, о жалюгідний смертний, слова спадкоємця древньої раси. Віднині правлю тут я, і усе, що навкруги - моє. І пребуде моїм навіки. Якщо не бажаєш ти визнати моє священне право на цю землю, бийся зі мною, і будь переможений та зганьблений.
- Ти це серйозно? - лицар досі не міг повірити, що це і є тутешній дракон.
- Так, мені набри.. Я стомлений бесідою! І матиму честь атакувати вас, тільки-но ви повідомите мені, під яким ім'ям або кличкою відомі, щоб ваша загибель не виявилася марною.
- Що-що?
- Ім'я своє назви, бовдуре. Увійдеш до легенд. Як тридцять сьомий лицар, переможений мною. На коня можеш сісти. Е-е, почекай, звати тебе як?
- Джоджо.
- Не той, - радісно заявив монстрик. Дочекався, поки здивований супротивник здеретося на сідло. І злетів. 
       У такому безглуздому поєдинку Джоджо брав участь уперше. Дракон був буквально всюди. Він вився навкруги. Він видихав полум'я - несильне, але пекуче. Він налітав, пашів вогнем і вправно підносився геть. 
       Дістати його списом не було анінайменшої можливості. Навіть відмахнутися не виходило. Вірний кінь ледве слухався поводів - пританцьовував, хропів, мотав головою. Лицар випустив безглуздого списа і дістав меч. Краще не стало: він вже стомився, та й дракон допік його сильно. В буквальному розумінні допік, крізь щілини в обладунках. Піт заливав очі, опіки боліли, у голові паморочилося. 
       Дракон припинив атаки. Завис у повітрі, швидко тріпочучи крилами. Джоджо змахнув мечем. Не дістав. Дракон не зрушив з місця.
- Здайся.
- Ш-що?
- Здайтеся, сер лицар. Визнайте себе переможеним.
- Ні за що! - лицар підвівся на стременах, сподіваючись застати дракона зненацька. Той легким піруетом вислизнув від атаки і злетів вище, так що лицар втратив його з виду. Шолом заважав дивитися - а без шолома давно б волосся згоріло. 
       Кінь побачив небезпеку раніше, аніж вершник. Благородній тварині теж не подобалося, що на неї пашать полум'ям. Кінь відпрянув убік, спіткнувся, і вершник не втримався у сідлі. Він зрозумів, що летить і з гуркотом звалився на камені. 
       Лицар розплющив очі. Першим, що він побачив, був дракон, котрий сидів на камені неподалік самого його обличчя. Першим, що він почув, був голос дракона.
- Живий. Ось і чудово. Чи визнаєте ви себе переможеним у чесному бою, сер лицар Джоджо?
- Не визнаю. Бій нечесний.
- Далі битимемося? 
       Лицар сів. Зняв шолом і панцерні рукавиці. Помацав ґулю на голові. Шиплячи від болю, почав розстібати ремінці кіраси.
- Битимемося?
- Не будемо.
- Тоді здайся.
- Коня мого не бачив, а? Гаразд, гаразд, здаюся, - оскільки дракон знову видихнув вогонь, трохи не обпаливши лицареві волосся.
- За усіма правилами здайся.
- Визнаю себе переможеним і віддаю себе на милість переможця, сер дракон, не знаю Вашого імені.
- Обійдешся, ім'я йому ще.. Контрибуцію давай.
- Чого-о?
- Матеріальні та інші цінності. Викуп. За збереження твого життя. А то з'їм. 
       Дракон не жартував. Він злетів і завис, тріпочучи крилами, за кілька кроків від лицаря. 
       Лицар зітхнув.
- Коня не віддам. Хоч з'їж мене. Без коня нікуди.
- Потрібний він мені... Та ти його упіймай спочатку. До речі, упіймай. У тебе в сумках напевно що-небудь корисне знайдеться.
- Ніа, - лицар був білявий і молодий, зараз він здавався зовсім хлопчиськом.
       Обличчя у нього було червоне. - Сорочка, плащ, хліба небагацько. Ну, ще міді трохи.
- Золота немає? - розчаровано примружився дракон.
- Вибач.
- Що ж з тобою робити? Хліб давай сюди.
- Навіщо? - здивувався Джоджо. - Невже Ви, сер дракон, черствим хлібом живитеся?
- І сиром теж. Не брешіть, сер лицар, сир у вас теж є. Ловіть свого коня.
- А якщо я коня упіймаю і ходу звідси? 
       Дракон сторопів:
- Ти ж мені здався, диво. Це не за правилами буде. Свої ж лицарі тебе не зрозуміють.
- А вони дізнаються?
- Обов'язково, - поважно відповів дракончик, - ти тут не лише не перший. Ти ще й не останній. Знову ж таки, звідкіля ти знаєш - раптом я літаю швидше, аніж твоя шкапа скаче. 
       Джоджо кивнув. 
       Він пустив коня пастися а сам розділив з драконом їжу й жував всухом'ятку. Дракон набив черево. Сумно подивився на лицаря. Пішов до печери. Задкуючи, витягнув булькаючу барильце - завбільшки куди більше від себе.
- Пригощайтесь, сер переможений. Репарації.
- Теж від лицарів?
- Від місцевого селянства. Хіба вам не розповідали, що злісне чудисько обклало їх непомірними податями?
- Розповідали. Тільки...
- Тільки селянинові теж жити якось потрібно. Я доки маленький, багато не з'їм. Хоча на апетит не скаржуся. А баронові завжди можна сказати, що оброк платити нічим, дракон усе пожер. З дракона який попит?
- Відомо який. Знайдеться герой, переможе.
- Досі не знайшлося, - дракон позіхнув. - Тебе ж теж барон найняв?
- Угу. Тільки ніхто не сказав... - лицар зам'явся.
- Що я маленький, - допоміг йому дракон. - І це правильно. Ти теж усім кажи, що я зростом зо два коні, а завдовжки з чотири. І увесь в лусці, і вогнем дихаю.
- Чого б це?
- Ні, ну можеш УСЮ правду розповісти. Що переміг тебе дракон завдовжки в лікоть. Репарації узяв. Пивом пригощав.
Білявий замислився.
- А ти розумний!
- Не скаржимося, - скромно відповів дракон. 
       Вони помовчали. І ще помовчали.
- Ну що ж, бувайте здорові, сер лицар, - нарешті висловився дракон, - Вам пора.
- Точно?
- Точніше не буває. Сподіваюся я, що поняття честі не порожній звук для вас, і не скористаєтеся ви перемир'ям, щоб вдарити мені в спину. 
       Лицар поперхнувся пивом. Утер губи і встав:
- Я-то не скористаюся. Але може знайтися яка-небудь сволота. Спробує.
- Нехай спробує, - відгукнувся дракончик. - Думаєш що-небудь вийде? 
       Лицар доніс барильце, що неабияк полегшало, до печери. Потоптався. Зітхнув:
- Бувайте здорові, сер дракон...
 

 За оригінальний текст оповідки хочу висловити подяку
 

© Red 2 the Ranger

38%, 8 голосів

38%, 8 голосів

24%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Куда уходит любовь?

Сегодня на остановке, когда ждала маршрутку, видела несколько пар. Поскольку маршрутки не было долго, было время подумать. Ну вот, стоит пара влюблённых, счастливых… ни до кого им дела нет… Так вот, я задумалась: а куда же всё это девается после свадьбы? Можно встретить много парочек, которые целуются, в парку на лавочках, в обнимку в кинотеатре или просто идущих за ручки по улице… но эти пары не состоят в браке (ну или только что поженились). Куда же всё девается после свадьбы? Нет уже этого влюблённого взгляда, поцелуев… люди больше хотят отдохнуть друг от друга, нежели вместе пойти в кино, в ресторан (походы куда раньше были такими приятными и желанными).

Не ужели любовь так проходима? Или за серыми буднями хлопот, работы, прочих ежедневных проблем её просто не видно? В чём же истина вечной любви, да и можно ли её найти не смотря на постоянные проблемы и недоразумения?

Практически каждая пара создаёт брак по взаимной любви (брак по расчету и «залёту» я исключаю) , но далеко не все супруги прожив вместе 25 и более лет (а некоторые 10 и менее) могут похвастаться, что всё это время они любили друг друга и не изменяли. Как часто вы говорите своим женам или мужьям это заветное «люблю», да и значит ли это слово для вас то, что давным-давно – еще до свадьбы?


D30

D30

Поспешное замужество (ч.2)



 

               ч.1   http://blog.i.ua/user/1216122/?&filter=public    

 

                 Таня была обречена на несчастливый брак.

 

    

 

В ее судьбе не было ничего случайного. Таня вошла в жизнь с набором мифов о супружеском счастье. Да и где ей было узнать правду? У нее перед глазами не было хорошей модели семейных отношений. Лучше всего учиться на примерах, но где они?

 

      Мама Тани то ли тянула лямку действительно непосильной ноши, то ли эта ноша (то есть ее собственная жизнь) была так скучна, так неинтересна, что она попросту не жила полнокровной жизнью.

 

Мама перестала быть и хозяйкой. Всю ответственность за содержание дома она переложила на Таню. Мама перестала быть и женой — муж почти всю жизнь физически отсутствовал.

 

Мама Тани была жертвой то ли обстоятельств, то ли безответственности супруга. Дочь продолжила эту роль. Она стала жертвой своего страстного желания иметь хорошую семью, своей порядочности, чувства долга, самоотверженности.

 

    

 

          Во всяком случае, так ей казалось впоследствии...

 

D30

D30

***

Созависимый человек - это ...

73%, 8 голосів

0%, 0 голосів

18%, 2 голоси

9%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Как распознать ложь?

«Ложь — утверждение, не соответствующее истине, высказанное в таком виде сознательно — и этим отличающееся от заблуждения». Лгут все. Во благо, во спасение, просто лгут. Как понять, когда человек говорит неправду? Этому вопросу посвящено множество исследований. Попробуем разобраться. Известнейший психолог, занимающийся вопросом обмана, доктор Экман говорит о том, что человек, который лжет испытывает от своего обмана определенные эмоции: • Чувство вины; • Страх; • Восторг от "надувательства" - чувство всемогущества; • Стыд. Испытываемые эмоции должны проявляться внешне. Как услышать ложь: 1. Когда человек говорит не правду, его голос немного повышается. 2. Пауза после вопроса может увеличиваться, если ложь спонтанная, или вообще отсутствовать, если ложь сочинили и продумали заранее. 3. Опасения должны вызвать и следующие факторы: • Лжец уклоняется от ответа на уточняющий вопрос. Он может лепетать нечто, вроде: «Я не хочу об этом говорить», « Я уже не помню», «Не задавай глупых вопросов». • Лжец доказывает, что говорит правду: «Провалиться мне на этом месте», «Клянусь, это правда». • Лжец переходит в нападение, если ему не верят: «Я не ожидал от тебя!», «Как ты можешь мне верить!», «Не хочу с тобой разговаривать». Может проявлять грубость и агрессию. • Лжец может сымитировать болезнь, если поймет, что ему не верят. Подтекст: «Это твоя вина, ты довел меня недоверием». Я бы сказала, как правило, это головные боли и «Что-то сердце «хватает»!» Как увидеть ложь: 1. Лжец часто моргает. 2. Лжец закусывает губу. 3. Лжец покашливает и часто пьет во время разговора. 4. Лжец теребит руки, почесывает лицо, шею. 5. Лжец во время беседы отклоняется назад. 6. Лжец не смотрит в глаза или наоборот, смотрит не отрываясь. 7. Улыбка лжеца асимметрична и неестественна. Мышцы глаз не задействованы. 8. Лжец ищет опору. Он может прислониться к стене, шкафу или прижать к себе, скажем, сумку. Если появились подозрения, что человек обманывает, следует «вывести его на чистую воду»: 1. реакция в виде иронии в ответ на его слова; 2. нарушение «интимного пространства» лжеца; 3. неожиданный вопрос (перебив речь лжеца).

Сбитый с толку, обманщик теряет контроль над собой, и признаки лжи проступают гораздо четче. Жаль, конечно, что его нос не увеличивается всякий раз, когда он говорит неправду.  (с)