хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

чого хоче жінка?



Відповідь і продовження цього  і того.
Навкруги стільки начебто успішних, адекватних, але одиноких чоловіків... І жінки чомусь до них не особливо тягнуться...
А іноді дивишся на пару і не розумієш, чому вони разом? Що вона в ньому знайшла?
А він просто задовольнив її потреби! Тут зараз не про секс.
Так от, психологи всього світу кажуть про те, що ключова потреба жінки - у захисті. 
І наш герой саме той, хто розвіє всі страхи і захистить іноді навіть від самої себе dada




Доброї ночі! Солодких щасливих снів!
19

Коментарі

анонім

14.05.15, 01:25

Споки ноки

    анонім

    24.05.15, 01:28

    хорошо так и есть.

      34.05.15, 01:49Відповідь на 1 від анонім

        Гість:

        44.05.15, 01:59

        та то воно мабудь так, ночою... а дньом чого жінці боятись? )))

          54.05.15, 02:01Відповідь на 4 від Гість:

          та то воно мабудь так, ночою... а дньом чого жінці боятись? )))то воно тобі не треба, чого саме. Просто нехай вона знає, що ти захистиш від будь-чого.

            Гість:

            64.05.15, 02:05Відповідь на 5 від Міс Марпл

            та то воно мабудь так, ночою... а дньом чого жінці боятись? )))то воно тобі не треба, чого саме. Просто нехай вона знає, що ти захистиш від будь-чого.ну зараз вже не буду її будить щоб повідомити їй таку ахуєнну новость

              74.05.15, 08:56

              Чув такий поширений вислів: усе мій Івась робити вміє; і худобу запорає, і дітей догляне, і сти зготує, і непитущий... а жити нема з ким

              Це також одна із відповідей

                84.05.15, 11:43Відповідь на 7 від doktor_khaos

                я не зрозуміла вислів, перепрошую

                  Гість: sans-motif

                  94.05.15, 12:57

                  Тепер через вільний доступ до інформації і спекуляції на ній багато вірувань і вчень стали масс-маркетом і навіть адекватні люди ігнорують їхню глибину, аргументуючи це в стилі "чого зараз тільки в інтернеті не напишуть". А насправді ж в них є дуже багато простого і одночасно складного сенсу. Наприклад, 10 заповідей і точка зору з Ведів в замітці. Треба вміти дивитись серцем, на потреби жінки в тому числі.

                    104.05.15, 13:59Відповідь на 9 від Гість: sans-motif

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна