хочу сюда!

Нинель

34 года, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-41 лет

Хочу літа!

Так уже влаштована людина, - коли має щось, хоче іншого; коли має досить, хоче більше; зрештою, коли зима і Новий рікelka - хочеться літа! Звісно, моє бажання збудеться через... кілька місяців. Але я хочу вже. Щоб отак серед лісу, і щоб сунична галявина, і щоб сонечко крізь листя.umnik Як каже моя мама: "Таке Тобі бажиться, що купи не держиться".podzatylnik І з цим треба щось робити, бо самі тільки бажання, то й справді, якось непродуктивно, чи що?smutili Відпорпала оце в паперах цитату Хемінгуея:

"Дайте людині необхідне - і вона захоче зручностей. Забезпечте її зручностями, - буде прагнути розкоші. Осипте її розкошами - почне зітхати за вишуканим. Дозвольте їй отримати вишукане - вона жадатиме безумств. Обдаруйте її всім, чого забажає - буде скаржитися, що її обдурили, і що вона отримала не те, що хотіла."

І думаю собі, невже це про мене також? Отам, де про безумство?crazy Нє-нє, не хочу.nini Хоч мушу визнати, щось є в моєму бажанні. Не те, щоб... але якась казковість. Як от в "Дванадцяти місяцях". Еге ж.dada

Та на цьому не скінчиться, цьому мабуть можна якось дати раду. Можна перемкнути бажання, як пультом телевізора.zombobox Можна втішатись думкою, що наявність бажання свідчить про відсутність депресії.dance Можна заглибитись у світ чарівних слів, таких як поміркованість, стриманість, аскетизмangel . А можна... посіяти крихітну суничну насінинку у віконному горщику і плекати її як бажання літа серед зими.cvetok

2

Комментарии

11.01.14, 14:56

І я хочу тепла, і я хочу літа

21.01.14, 15:10Ответ на 1 от На_рече_На

Тільки тепла? Невже батарей не вистачає? Що для Вас літо, крім тепла?

31.01.14, 15:14Ответ на 2 от куделька

Тільки тепла? Невже батарей не вистачає? Що для Вас літо, крім тепла? это слова из песни

41.01.14, 15:18Ответ на 3 от На_рече_На

Пісні про літо. Цікаво. У мене намалювалася "а літо-літо це спрага і сонце, у спину дихає і крила ростуть..." А у Вас що за пісня?

51.01.14, 15:20Ответ на 4 от куделька

Пісні про літо. Цікаво. У мене намалювалася "а літо-літо це спрага і сонце, у спину дихає і крила ростуть..." А у Вас що за пісня?я хочу тепла, я хочу літа, я Афродіта

Гость: sherhpa

61.01.14, 18:44

Я поки що хочу почату весни, - так десь перші числа березня (чомусь...).
            Ну, а Франику зараз рай і без батарей

72.01.14, 09:32

ОГО , як Ти так будеш строчити щодня, то до кінця ріку вже треба йкесь видавництво підшуковувати, аби друканути перший томик

82.01.14, 17:06Ответ на 6 от Гость: sherhpa

Ось воно - ключове слово "чомусь". Є якась стійка приємна асоціація із тим періодом в майбутньому. Отож все найкраще - попереду.

92.01.14, 17:09Ответ на 7 от jktu__

Згадала, що у мене є на сайті замножений власний блог. Дай, думаю, черкну, згадаю, як воно, думки в букви перетворювати.

102.01.14, 17:27Ответ на 9 от куделька

Ну то тримай за то подарунки - йолку тий кавалок пляцка з гербатов , пиши ще, буду чекав

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая