хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Промінь мудрості - 1.

Люди похожи на оконные стекла. Они сверкают и сияют, когда светит солнце, но, когда воцаряется тьма, их истинная красота открывается лишь благодаря свету, идущему изнутри.

                                                                                       /Олдос Хаксли/

 

2

Коментарі

112.06.08, 11:28

ну да, а девушки на алмазы...

    212.06.08, 11:48Відповідь на 1 від Азмус

    а девушки на алмазы...Такі ж тверді та прохолодні?

      312.06.08, 11:59Відповідь на 2 від Sumna_Olesya

      а девушки на алмазы...Такі ж тверді та прохолодні?Деякі тверді та прохолодні, проте цікави в середені та блискучи з поверхні...

      деякі не оброблені до брильянтів... проте з них ще може бути прикраса життя...

      Неоторые не смотрятся без золотых оков... (щось ми дуже рідко спілкуємось останнім часом, навіть мову почав забувати...)

      Але всі вони, і алмази, і дівчата - різні... як не мае у природи двох однакових алмазів, так немає и двох дівчат...
      отаке...

        412.06.08, 12:13Відповідь на 3 від Азмус


        а девушки на алмазы...Такі ж тверді та прохолодні?
        Деякі тверді та прохолодні, проте цікави в середені та блискучи з поверхні...

        деякі не оброблені до брильянтів... проте з них ще може бути прикраса життя...

        Неоторые не смотрятся без золотых оков... (щось ми дуже рідко спілкуємось останнім часом, навіть мову почав забувати...)

        Але всі вони, і алмази, і дівчата - різні... як не мае у природи двох однакових алмазів, так немає и двох дівчат...
        отаке...
        У тебе й справді ПОЕТИЧНА ДУША! Так гарно усе пояснив!

          Гість: дапатамушта

          512.06.08, 13:31

          А еще они бывают мутными, грязными и разбитыми. А еще они не любят рамок. И когда холодно, то отчетливо становятся видны их мысли, но это не правда.

            612.06.08, 13:39Відповідь на 5 від Гість: дапатамушта

            А вот здесь вы, мил.человек заблуждаетесь...
            каждая девушка - как и алмаз ищет себе пристойную окову... кто золото кто платину, но суть остается одна - просто камень - это камень... оберни его хотя бы одну сторону в золото (рамки) и уже получится украшение...
            а если этим золотом собраны и упорядоченны множетсво алмазов - получится колье...
            для вас главное ведущая роль... каждая стремиться быть в центре...

            ну о том что в семье не без уродов - я даж коментировать не хочу... но большинство таки да, могут стать брильянтами... просто огранка должна быть тонкой....

              712.06.08, 13:44Відповідь на 4 від Sumna_Olesya

              Доречі, чи не бажає вельмошановна Пані, у суботу узяти свого кавалера та прибути до озера?

              маю надію на добру погоду та гарний відпочинок... будемо їсти шашлик та загоряти на сонечку...
              якщо зберемо хочаб 6 дорослих осіб (зараз нас четверо) то можемо пограти у волейбол, а бо інші активні ігри...

                Гість: дапатамушта

                812.06.08, 14:02Відповідь на 6 від Азмус

                http://blog.i.ua/user/801316/126343/
                Я говорила не о женщинах в целом, а о людях вообще.

                  912.06.08, 19:29Відповідь на 7 від Азмус

                  Доречі, чи не бажає вельмошановна Пані, у суботу узяти свого кавалера та прибути до озера?

                  маю надію на добру погоду та гарний відпочинок... будемо їсти шашлик та загоряти на сонечку...
                  якщо зберемо хочаб 6 дорослих осіб (зараз нас четверо) то можемо пограти у волейбол, а бо інші активні ігри...
                  Дякую за запросини, але...
                  1) вже маю квитки на сера Макартні (хоча зізнаюся, що це не було моєю великою мрією);
                  2) обіцяють дощ, а, після сьогодняшньої зливи, я цьому дуже вірю...
                  3) насправді я б воліла відсипатися і від*їдатися всю суботу.

                  Бажаю, аби мій песимізм не завадив твоїм планам і я помилилася з дощем.

                    1013.06.08, 09:05Відповідь на 9 від Sumna_Olesya

                    Отже ти теж йдеш дивитись цей шматок битлс...
                    Доречі дощик не тільки не завадить, але й внесе якей розмаіття у купання...
                    я беру із собою палатку, тобто відїстися шашликом та заснути - це дуже реальна картинка...