хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Молдаване и хохлы

Бунт в Кишиневе независимо от мотиваций его организаторов, говорит о главном - МОЛДОВАНЕ МОЛОДЦЫ! В отличие от хохлов, которым кто-то вечно мешает жить и не способных поднять жопы с кровати(а вдруг провокация, а вдруг ебнут по морде, а вдруг жена заругает). Будут умирать с голоду, но найдут самооправдание своей пассивности. 

В общем, украинцев мало, хохлов много - вот это и есть та причина, по которой Украина смотрит за народами, которые творят свою судьбу, вместо того, чтобы вершить свою.
15

Коментарі

Гість: iris s

17.04.09, 23:33

шото ты активизировался, Сурок

    27.04.09, 23:35

      анонім

      37.04.09, 23:36

      Тобі було б легше, якби в 2004 році Януковича повісили?

      Допустимо румуни більш кровожадні, пристрелили свого Чеушеску. А їх життя від того покращилось?

        Гість: ne portugal

        47.04.09, 23:44

        Не умничай...

          57.04.09, 23:47Відповідь на 1 від Гість: iris s

          шото ты активизировался, Сурок
          весна, оговтався

            Гість: _Андрей

            67.04.09, 23:49

            твори

              77.04.09, 23:56

              Мотивації організаторів - сама головна фішка, а все інше "маладци как агурци..." діткам наніч.. Любу ідею можна подати конфеткою, головне знати хто її тобі пропонує. Пропонуєш валити банкову й грушевського, анархія далеко не завжди мать порядку..

                87.04.09, 23:59Відповідь на 7 від ДімкаLvivsky

                Мотивації організаторів - сама головна фішка, а все інше "маладци как агурци..." діткам наніч.. Любу ідею можна подати конфеткою, головне знати хто її тобі пропонує. Пропонуєш валити банкову й грушевського, анархія далеко не завжди мать порядку..

                Я так и не пойму, шо ты вообще предлагаешь

                  98.04.09, 00:14

                  ога, молоды...около восмиста человек покалечили, а у них семьи, дети.

                    108.04.09, 00:14Відповідь на 8 від Боевой_сурок

                    о, накінець заговорив, а то надувся на мене й в мовчанку.. Та ладно, ти правий що молдовани молодці, тільки незгодний про неважливість мотивацій, результат використають згідно тільки них. Поживем побачим. Я прихильник всетаки насильства не над верхами а над низами, це ефективніше, вчити треба широкі маси, макушку як не міняй низи її спаскудят і наоборот.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна