хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Прочитанная книга. Маленькие притчи

Прочитали книгу до конца.
Она думала, что на том жизнь ее и закончилась. А она, наоборот – только начиналась!
Книга-то была душеполезной и назидательной. И читатель, под стать ей, не просто человек разумный – но благоразумный.
Задумался он над своей жизнью и стал сверять свои поступки с этой книгой. А время от времени брал ее в руки и перечитывал вновь.
Потом он дал почитать ее и своим друзьям.
Они брали книгу по очереди.
И каждый раз все начиналось сначала!
*
9

Останні статті

Коментарі

121.11.18, 18:59

уголовный кодекс?

    221.11.18, 19:14

      Гість: Nahibator

      321.11.18, 20:09

        421.11.18, 20:11

          522.11.18, 00:39

          Учитывая то, что книга - женского рода, басня заиграла новыми красками...

            622.11.18, 07:35Відповідь на 5 від Бес Понятия

            Учитывая то, что книга - женского рода, басня заиграла новыми красками...Хм....а вирвані листки з чим асоціюються?

              722.11.18, 13:39

                824.11.18, 22:18Відповідь на 6 від Ми Ла

                Учитывая то, что книга - женского рода, басня заиграла новыми красками...Хм....а вирвані листки з чим асоціюються?З видаленими гландами Треба собі писати притчі, бо відчуваю в собі неабиякий талан
                Ти не мерзнеш та все в тебе добре?

                  924.11.18, 22:26Відповідь на 8 від Бес Понятия

                  Учитывая то, что книга - женского рода, басня заиграла новыми красками...Хм....а вирвані листки з чим асоціюються?З видаленими гландами Треба собі писати притчі, бо відчуваю в собі неабиякий талан
                  Ти не мерзнеш та все в тебе добре?
                  Оу! я буду першим читачем твоїх незрівнянних притч ( притчів, притчей - виберіть потрібне слово) на кшталт цієї: мама сказала маленькому сину, що дітей знаходять в капусті, і той з якоюсь недовірою подивився за вечерею на тушковану капусту з м'ясом
                  А так не мерзну, нє. Носки на ногах, котяра на пузі - не страшний. Поки що
                  А ти як? Де літав?

                    1024.11.18, 22:35Відповідь на 9 від Ми Ла

                    Оу! я буду першим читачем твоїх незрівнянних притч ( притчів, притчей - виберіть потрібне слово) на кшталт цієї: мама сказала маленькому сину, що дітей знаходять в капусті, і той з якоюсь недовірою подивився за вечерею на тушковану капусту з м'ясом
                    А так не мерзну, нє. Носки на ногах, котяра на пузі - не страшний. Поки що
                    А ти як? Де літав?
                    Все, придумав. Найкращий тип творчості - колективний, будемо збиратися та розказувати байки одне одному. А найкращі - видавати! Або будемо просто спілкуватися Монетизація - то вторинне
                    А в мене новий проект - ринок цінних паперів, штати. Все нове - від специфіки до технологій. Так що зараз нікуди поки не літаю, працюю в режимі "з ранку до ночі". Але задоволений Страшенно тобі радий!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна