хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Притчи - мудрые короткие истории

Однажды Лягушка услышала пение Соловья и пришла в восторг. Соловьи ведь действительно неплохо поют, это даже лягушки не могут не заметить.
"Вот было бы здорово, - подумала она, - если бы и другие птицы так же умели! А то во всём лесу ни одного настоящего певца: одни курлыкают, другие каркают, третьи ухают, а чтобы за душу брало - этого нету. Такая жалость!"
И Лягушка принялась учиться у Соловья. Каждый вечер она приходила к тому дереву, где он имел обыкновение петь, и старательно повторяла все его трели - ну, как умела. Сперва ничего не получалось. Но прошло несколько месяцев, и её усердие было вознаграждено - Лягушка выучила несколько нот. Не все, конечно, только две или три, но для начала (и для лягушки) это большое достижение.
Поскольку ей не терпелось поскорее приступить к работе, она сразу поскакала в лес и там стала обучать птиц и зверей тому, что выучила сама. Конечно, её мало кто воспринял всерьёз. Но Лягушка не сдавалась, она уговаривала, убеждала, вдалбливала новые идеи в неподатливые головы лесных жителей, заражала их личным примером...
И её усердие вновь было вознаграждено. Прошло несколько месяцев, и в лесу все научились квакать. С присвистом.

*
Материал с Интернета
6

Останні статті

Коментарі

17.05.18, 18:32

    27.05.18, 18:37

      Гість: Nahibator

      37.05.18, 18:41

        47.05.18, 20:11


        ще трішки і ми всі будемо притчі писати

          524.05.18, 09:50Відповідь на 4 від Сyрi

          Нам ще далеко до того, щоб їх писати ))
          А я щиро рада за жабку, яку зрозуміли і підтримали. У нас в суспільстві таких активних людей швидше притюкувати будуть, аби "не висовувались", виливати на них своє роздратування і невдоволення. але підтримати- рідко. Висновок: в лісі жити краще ))))

            624.05.18, 20:58Відповідь на 5 від Flow*

            Нам ще далеко до того, щоб їх писати ))
            А я щиро рада за жабку, яку зрозуміли і підтримали. У нас в суспільстві таких активних людей швидше притюкувати будуть, аби "не висовувались", виливати на них своє роздратування і невдоволення. але підтримати- рідко. Висновок: в лісі жити краще ))))

            але ж Арак нам їх пише і пише.
            і ми будем по його науці теж писати.
            Так, будь яку справу можна занехаїти, тим більше - знищити ініціативу в зародку.

              725.05.18, 12:18Відповідь на 6 від Сyрi

              То ж супер, що пише. Дуже люблю таке. Колись в дитинстві були вдома книжки такі, там міфи, притчі, крилаті вислови..
              фантастично цікаво! Тепер таких книжок не бачила, а шкода...

                827.05.18, 08:25Відповідь на 7 від Flow*

                То ж супер, що пише. Дуже люблю таке. Колись в дитинстві були вдома книжки такі, там міфи, притчі, крилаті вислови..
                фантастично цікаво! Тепер таких книжок не бачила, а шкода...

                ключове слово - шкодА.
                і я це розумію.
                тож якщо не бачимо цінних книг, це - шкОда.

                  927.05.18, 12:28Відповідь на 8 від Сyрi

                  То ж супер, що пише. Дуже люблю таке. Колись в дитинстві були вдома книжки такі, там міфи, притчі, крилаті вислови..
                  фантастично цікаво! Тепер таких книжок не бачила, а шкода...
                  ключове слово - шкодА.
                  і я це розумію.
                  тож якщо не бачимо цінних книг, це - шкОда.
                  Може, перевидасть хтось...