хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

А у Вас в селі, на дачі, торгаши напрягаються?

Особисто мені, іноді, піднадоїдає, коли деякі торгівці сільських базарів, намагаються зробити з людей - ідіотів.
 Принцип комерції, ми всі розумієм: Продавець їде на оптовий ринок, скуповує оптом товар, по оптових цінах і продає в роздріб, по роздрібних. Це нормально... Але, більшість продавців, по моїм спостереженням, взагалі перестали напрягатись: Проводити добу, а то й дві, в дорозі... вишукувати товар.... думати, як заробити гроші, щоб купити товар оптом.... думати, як його продати і т.д.... Знайшли найпростіший варіант: Поїхали в супермаркет.... купили по роздрібним магазинних цінах.... привезли в село, помножили ціну, вкращому випадку, на 2.... і погнали продавать.

Це тільки в нас і тільки мене це дратує?
1

Коментарі

Гість: Be proud

110.11.16, 18:58

Мне кориш рассказывал, что ездил к родне и в селе цены Выше чем районном центре, а в соседнем городе который больше районного центра, ещё дешевле чем в районном центре. Бардак. Депутаты сачкуют с нужными законами, но и местные управленцы косячат, тем что молчат, таких селянам снимать надо и пендаля раз не могут справиться, нах они нужны наседки, что сидят от зарплаты до зарплаты. Ноют что зарплата малая, так нах с пляжа тогда, а то ничего не делают ни людям, ни для того чтобы добиться повышения той зарплаты, хотят наверное чтобы оно всё само порешалось и деньги посыпались с небы или воруют, а людям байки рассказывают.
Есть у моряков такое слово - баласт, так вот эти молчаливые бездельники на местах добавляются в эту группу к депутатам, а их надо гнать и не метлой а веслом.

    210.11.16, 19:16Відповідь на 1 від Гість: Be proud

    Проблема ще веселіше: Коли псіхонеш і вийдеш на ринок і поставиш ціни нижче, щоб для людей було, так починають на тебе травити, то поліцію, то братків, то самі тобі прилавок перевертають)))(((

      311.11.16, 08:40

      То бізнес! Він апріорі не може бути чесним та справедливим

        411.11.16, 12:37Відповідь на 3 від doktor_khaos

        То бізнес! Він апріорі не може бути чесним та справедливимМоже!!! Я, більше 15-ти років в ньому і людей не обманюю... да, я не маю надприбутків,.... зато, маю чисту совість

          511.11.16, 21:20Відповідь на 4 від Fермер

          То бізнес! Він апріорі не може бути чесним та справедливимМоже!!! Я, більше 15-ти років в ньому і людей не обманюю... да, я не маю надприбутків,.... зато, маю чисту совістьЯкщо не обманюєш, то ти ніякий не бізнесмен. Підбери собі якусь іншу назву Той же Фермер звучить значно краще

            611.11.16, 22:11Відповідь на 5 від doktor_khaos

            То бізнес! Він апріорі не може бути чесним та справедливимМоже!!! Я, більше 15-ти років в ньому і людей не обманюю... да, я не маю надприбутків,.... зато, маю чисту совістьЯкщо не обманюєш, то ти ніякий не бізнесмен. Підбери собі якусь іншу назву Той же Фермер звучить значно кращеПо цій же логіці і фермер з мене ніякий)))) бо я не фарбую хімічних бройлерів в жовтий колір і не кажу, що це справжня домашня курка.... не закриваю варення с модифікованим крохмалом і не впарюю його як домашнє натуральне.... не бадяжу в молоко пральний порошок і воду, і не кажу що тепле, бо тільки з під корови.... ой, щось забагато таємниць сучасного фермерства почав розкривати