хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Чи можливо почати фермерську діяльність з нуля....?!?

Абсолютно можливо, якщо нуль - це хоч якийсь двір, з хоч якоюсь хатою і хоча б 50 соток землі.

В моєму житті так склалося, що прийшлось зіткнутися з "безкоштовною онкологією".
Після того, чомусь, згадалося дитинство. Точніше, літо в селі.
От і вирішив - ну його.... той Київ, да і не вмісто ж їхати... який тоді сенс їхати з Києва?!?
Поїхав в стару хатку, подалі від Києва, що від бабусі залишилась.
Я не мав на меті ставати фермером.
Але, і жити в селі, і занедбати замлю - також не логічно.
Почалося все з того, Що гріх мати землю і купувати овочі та фрукти.
Вийшов пару раз на базар, побачив в яку ціну яйця.... прозрів... І вирішив, що кури, сильно мене не напряжуть.
І пішло поїхало.

Я не був впевнений, що я залишусь тут назавжди тому, вкладати особливих коштів не збирався.
З"явився спортивний інтерес: "А чи можливо те знуля, да те з нуля і т.д."
Щось розсадив, щось посадив, щось розвів, щось подарували, не викинеш.... і т.д.
Не очікувано і не гадано, когось пригостив, комусь показав і люди почали просити.... все більше і більше... так і почалось розширення.

Лінь - двигун прогресу.
Нажаль, навіть в селах.
Коли я почав реально тут жити і бачити, що навіть варення, вже самі для себе, закривають з крохмалом.... тушонку, з кістками.... а птицю, переважно, люблять бройлерську, що на хімії бистро виростає..... Тоді я зрозумів, чому люди просять продукти і доплачують за те, що там не буде забагато хімії.

Тому, в данній групі, буду ділитися, якщо комусь цікаво, початковим досвідом.
На який форум не заглять, кругом пишуть, що для життя в селі потрібна купа грошей.
То правда, але, якщо вони у Вас є. А якщо нема купи грошей, а все одно хочеться, то твердо і аргументовно можу сказати: "Це можливо"... Просто, піде більше часу.

Якщо, Ви маєте власний досвід такого починання - пишіть, діліться.
Якщо, Вам цікавий мій - запитуйте, поділюсь.

80%, 12 голосів

7%, 1 голос

13%, 2 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

Гість: ohoronik

11.11.16, 14:31

я реально не понимаю откуда у тебя время) пиши, буду читать)

    21.11.16, 14:34Відповідь на 1 від Гість: ohoronik

    Приєднуйтесь в товариство, що я створив: "Селяни та фермери".... читайте, пишіть... я просто не великий писака, написав про розведення кролів, в розділі: "тваринництва, кролі".... цікава Ваша думка.

      31.11.16, 15:22

      О кролях с нуля я уже написал, в "тваринництво, кролі".... по возможности, буду стараться делиться опытом. Если есть свой, не стесняйтесь, делитесь.... я предпочитаю реальный опыт простых людей.... а не напыщенные передертые статьи с инета, особенно передозированные рекламой.

        41.11.16, 15:37

        С нуля - это со своего капитала, без кредитов?

          51.11.16, 16:16

          ]Ну смотрите такой вопрос:Чем бы вы занялись имея 9-га сельх.земли.Без солидных денег для начала, нельзя делать огромную ошибку - садить, віращивать, а потом думать, куда и кому продать. сначала, нужно найти то, что вы точно можете продать.... а потом уже уточнять нюансы.... У меня клиентура есть и я живу на своей земле, я бы много чем занялся.... а на вскидку: 1) посадил бы сою.... на выходе, при правильной обработке, вышло бы около 100 000 грн. 2) посадил бы зерновые, от пшеницы до кукурузы.... если упасть в цене, их купят всегда, при чем, все сразу. Но это, существенно дешевле. 3) а лично я, посадил бы картошку. на 9-ти Га - это 450 Тонн... минус затраты и потери, это по самым скромным подсчетам около 300 000 на выходе. Но это сложно и вложится прийдется.

            61.11.16, 16:17Відповідь на 4 від olginsad

            С нуля - это со своего капитала, без кредитов?Да. я так начал и теперь фермер.... посмотрите в группу на статью о кролях, а это не все чем я занимаюсь, и убедитесь, что там ни копейки денег не вложено.

              71.11.16, 16:20

              О кролях с нуля я уже написал, в "тваринництво, кролі".... по возможности, буду стараться делиться опытом. Если есть свой, не стесняйтесь, делитесь.... я предпочитаю реальный опыт простых людей.... а не напыщенные передертые статьи с инета, особенно передозированные рекламой.Ксати пару лет назад читал блог одного "фермера" он с нуля описал с фото о своем деле,специализация его была вроде о разведении и выращивании рыбы на продажу и яйца(перепелиные)..Писал подробно и классно,читающих тьма была.Я не для попсы или публики пишу. Я для людей пишу, которые в подобных ситуациях оказались, что бы помочь.
              Когда оказался в такой ситуации, мне никто не помог и статей хороших я не находил... не говорю что их не было, может мне не попадались... все сводилось к деньгам и реклам

                81.11.16, 16:23

                О кролях с нуля я уже написал, в "тваринництво, кролі".... по возможности, буду стараться делиться опытом. Если есть свой, не стесняйтесь, делитесь.... я предпочитаю реальный опыт простых людей.... а не напыщенные передертые статьи с инета, особенно передозированные рекламой.Ну смотрите такой вопрос:Чем бы вы занялись имея 9-га сельх.земли.таки пора тебе в село

                  91.11.16, 16:25

                  О кролях с нуля я уже написал, в "тваринництво, кролі".... по возможности, буду стараться делиться опытом. Если есть свой, не стесняйтесь, делитесь.... я предпочитаю реальный опыт простых людей.... а не напыщенные передертые статьи с инета, особенно передозированные рекламой.Ну смотрите такой вопрос:Чем бы вы занялись имея 9-га сельх.земли.таки пора тебе в село Я уже давно тамя Скифу рекомендую

                    101.11.16, 16:26Відповідь на 9 від Поговорим

                    О кролях с нуля я уже написал, в "тваринництво, кролі".... по возможности, буду стараться делиться опытом. Если есть свой, не стесняйтесь, делитесь.... я предпочитаю реальный опыт простых людей.... а не напыщенные передертые статьи с инета, особенно передозированные рекламой.Ну смотрите такой вопрос:Чем бы вы занялись имея 9-га сельх.земли.таки пора тебе в село Я уже давно тамя Скифу рекомендуюЯ понял, удалил уже свой коммент... прости, подтупливаю, устал

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна