О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Русифікація Донбасу, або дєдиваєвалє.

  • 13.11.17, 09:46
Де не глянь, всюди написано що Донбас був русифікований під час передвоєнноі індустріалізаціі, а остаточно під час післявоєнного відновлення промисловості.
Є ще думка що причиною був голодомор 1931--32го років, але ця думка не витримує критики, бо безпосередньо Донбас голодомор майже не торкнувся. Це більше про Слобожанщину (Харківщину).
Тобто головні причини-- індустріалізація та післявоєнна розбудова.
Якщо з індустріалізацією все біль-менш ясно, то відновлення викликає питання.
А саме-- ХТО ВІДНОВЛЮВАВ?
Поковирявшись в неті чи бібліотеці, ви знайдете багато совковоі героіки--"мобілізовано 20000 (40000) комсомольців, героічна праця, ударники і подібна маячня.
Начебто звичайна справа, таке саме репетували і про Біломорканал, і про Дніпрогес. От-от! ТЕ САМЕ! Тобто ОСНОВНОЮ РОБОЧОЮ СИЛОЮ НА ВІДНОВЛЕННІ ДОНБАСУ БУЛИ ЗЕКИ. Теж, в принципі, звичайна справа для совка. Питання ЩО ЗА ЗЕКИ? І отут самий цимус!
Після закінчення війни в Європі, в руки НКВС потрапило БЛИЗЬКО МІЛЬЙОНА КОЛАБОРАНТІВ, поліцаів, хіві, РОА і т/д, і т/п і така ж кількість остарбайтерів.
ВСИХ ІХ КИНУЛИ НА ВІДНОВЛЕННЯ І РОБУДОВУ ЗРУЙНОВАНОІ ЕКОНОМІКИ. А оскільки 90% зруйнованоі економіки СеРуСеРу було саме в Украіні, то й працювали,а потім осіли вони САМЕ ТУТ.
Головний цимус---
Оскільки відновлення шахт було самою каторжною з всих каторжних робіт, то зрозуміло що КОЛАБОРАНТИ ПРАЦЮВАЛИ І ОСІЛИ САМЕ ТАМ.
Тобто оті рузгемірци і дєдиваєвале Донбасу мають дєда поліцая-власовця-КОНРовця і т/д в дев'яти випадках з десяти. По суті, справжніх дідів-ветеранів мають ЛИШЕ МІСЦЕВІ УКРАІНЦІ.
ВСІ КАЦАПИ ДОНБАСУ ВЕДУТЬ СВІЙ РІД ВІД КОЛАБОРАНТІВ--ПОЛІЦАІВ.
Достойні потомки просто пішли по стопам дєдовваєвалов.
Чому самі не в курсі? Бо дєдиваєвалє прекрасно розуміли що за зайвий писк підуть вони ще й тайгу валити, а тому зайвого не говорили. Спитайте у будь якого кацапа з Донбасу-- Де і в якій частині воював його дід-прадід, в яких операціях приймав участь.
Якщо не в курсі-- можете бути певними що його дід--прадід був поліцаєм чи власовцем.
Отовонояк.

Слів нема...

  • 10.11.17, 22:08
https://youtu.be/o7xU04XARRo

Украіна це ми

  • 10.11.17, 10:41
Україна- це ми,
Україна -це в нас.
Україна одвіку свобода.
Україна- це кров'ю полита земля.
А від того і щедро так роде.
Україна- одвіку могильщик катів,
Та Імперій прибрала немало.
Україна-колиска народів- братів,
Праслов'ян, прагерманців і галів.
Україна-це ми,
Україна- це в нас,
Нашой волі довік не здолати.
Україна є воля і в будь який час
Є від Дону і понад Карпати.

Синдром мауглі

  • 07.11.17, 07:09
Відомо мабуть більше десятка мауглі, тобто дітей вирощених звірами. І жоден з них так і не адаптувався до суспільства. Начебто і мозок той же, і на вид людина, а залишається звіром, в кращому разі напівзвіром.
Синдром мауглі...
Ним остаточно доказано що в нас нема "корінноі прошивки", і якщо зовнішність залежить від генетики, то формування особистості залежить виключно від середовища.
Синдром мауглі...
Всі ми продукт середовища в якому виросли. І це прошито в підсвідомості, тобто нам непідвладно змінити себе на тому рівні.
Саме тому, беззаперечні патріоти, на зразок Тука чи Бірюкова, прийшовши до влади нічим не відрізняються від тих кого замінили (хіба, за браком досвіду, в гіршу сторону).
Синдром мауглі...
Саме тому краіни довго бувші тоталітарними реформувалися під стороннім наглядом.
Германія-план Маршала,
Японія--план Макартура.
Бо місцеві кадри прийшли б до того ж, з чого вийшли.
Синдром мауглі...
Саме тому, десятого вересня я іду зустрічати Саакашвілі. Він не месія і далеко не факт що зможе реформувати Украіну як Грузію, але місцева еліта точно не зможе..
Синдром мауглі....
Ну а істеричний вереск украінського бестиарію, на кшалт Ляшка та Ківи, відверто позорні діі Порошенка, лиш підтверджують вірність мого вибору.
Синдром мауглі....

Замітка стара. На жаль зараз не можу бути під ВР, служба...