О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Браво, пане Аронець

  • 22.04.17, 20:46
site.ua
oleksandr.aronets
Олександр Аронець
 топ-автор

ЯЗИКОСРАЧ

Правда пече чорта, як свята вода.

Те саме із висловами Скрипки про ґетто для тих чиновників, які не в змозі вивчити українську мову. Вони подіяли на русскоговорящіх захисників язика подібним чином. Які лише епітети та порівняння не наводяться "посполитими".

А найтиповіший "аргумент" русскоговорящіх - мовляв, "какая разніца на каком язикє", бо ж україномовні крадуть і займаються корупцією в Україні прикриваючись мовою і вишиванкою.

Насправді дуже підло і ницо ставити в один ряд мову, вишиванку і корупцію. Бо корупція не має кордонів, не знає меж, не розуміє мов і не одягає вишиванок. 

Але, якщо вже так активно юзають тему "україномовних корупціонерів", треба російськомовним співгромадянам України нагадати, хто саме побудував в Україні олігархічний, корупційний лад.

Це були російськомовні Кучма і Янукович. Більше того, російськомовна банда яника втопила країну в крові, призвела до війни та анексії Криму. Ці ж русскоговорящі діячі 20 років створювали в країні україномовні ґетто і всіх російськомовних на той час такий стан справ задовольняв. Ніхто не ставав на захист україномовної БІЛЬШОСТІ громадян України.

Проте, як тільки україномовні громадяни вчергове вимагають поваги до себе, вимагають можливості мати доступ до інформації, послуг, телебачення УКРАЇНСЬКОЮ - це відразу різні "діячі" порівнюють з нацизмом і називають спробою "раскалоть общество".

Дуже вдале порівняння навела вчора Лариса Ніцой. Це одвічна "дискусія" ситого з голодним. Російськомовні ситі, адже мають доступ до російськомовних садків, шкіл, послуг, газет та телебачення, вони мають навіть цілу країну де ця мова захищається і плекається. Тому вони не хочуть бачити проблему і всі намагання захистити українську називають "розколом общества", чи кажуть "не на часі". А багато з них є просто не українцями, а політичними чи етнічними росіянами - солдатами та офіцерами культурно-інформаційного фронту одвічної московсько-української війни. Вони мріють запхати українську мову у західноукраїнське ґетто і зрідка їхати до Львова споглядати як же ті "мовнюки" балакають за Збручем. І якщо за часів Януковича вони могли про це говорити прямо, вустами того ж Табачника, то зараз так говорити небезпечно, тому й придумують різні хитрі конструкти для захисту російської мови в Україні.

Натомість україномовні - голодні. Вони у себе вдома, у єдиній країні у світі, де українська мова є державною, не мають доступу до україномовних садків, шкіл, університетів, не можуть отримати роботу БЕЗ ЗНАННЯ РОСІЙСЬКОЇ, не мають де купити україномовні газети, журнали, з телевізорів чують або російську, або ж шизофренічну суміш двох мов, чого не має в жодній країні світу, навіть у тих, які часто наводять у приклад русскоговоряжі - у Канаді, Бельгії чи Швейцарії. Не можуть купити хліба без того, щоб не отримати вчергове кілька духовних куль мовою окупанта у супермаркетах, не можуть поїсти в кафе, отримавши меню українською чи обслуговування офіціантом українською. Українці голодні у своєму домі.

Чи нормальний такий стан справ? Ні! Як це можна виправити? Не малюймо собі ілюзій, без державного втручання, без ефективної системи контролю, без законів та постанов захистити права пригніченої століттями української - не можливо! І це не фашизм, це не "розкол общества", це захист прав більшості. Це демократія, в кінці кінців. Не подобається демократія - для вас, російськомовні громадяни є країна, яка має інший державний устрій - російськомовна диктатура Путіна вам яв такому випадку підійде. А якщо ж ви хочете жити в Україні - то права україномовної більшості - це імператив. Тим паче в час, коли в нас війна з носіями російської мови та культури.

Пану, VChmyriov - фанату шоколадних казнокрадів

  • 18.04.17, 13:20
Розстрільні списки Трампа. «Вашингтон» почав зачистку команди Порошенко

Білий дім ініціював зачистку команди реформаторів Порошенко, використовуючи, напевно, останній, найбільш дієвий метод для упокорення аборигенів.

Кишенькові революціонери занадто знахабніли і привернули увагу американських спецслужб, котрі вже застосовують певні каральні заходи, повідомляє Planet today.

Арешт силовиками НАБУ голови Державної фіскальної служби України Романа Насирова – це не просто нова фаза боротьби з корупцією в Києві, а й досить прозорий натяк шоколадному олігархові, який демонструє його незавидне майбутнє.

     Дональд Трамп почав серйозну перевірку українських активів США, і результат його явно не влаштував. Насиров став лише першою ластівкою. Людина Порошенко біля керма УКРІНФОРМ легко опинилася за гратами, незважаючи на високе заступництво і «прикриті тили». Порошенко просто ткнули носом в його ж власний смітник і досить-таки жорстко закликали до підпорядкування. Таку думку в ефірі політичного ток-шоу висловив депутат Верховної Ради і колишній співробітник генеральної прокуратури Сергій Міщенко.

Національне антикорупційне бюро – американська структура, створена ще кураторами з адміністрації Обами для контролю над грошовими потоками, що направляються в Київ. Порошенко намагався і цю організацію колись підім’яти під себе, але відчутно отримав по руках. НАБУ перетворилися на таких собі колекторів західних кредиторів. Обама свого часу закривав очі на буйство своїх підопічних і дозволяв розкрадати мільйони взамін на бійню на південному сході і масштабні прецеденти. Прихід до влади Трампа і різка зміна української риторики недостатньо сильно насторожили київських маргіналів, і вони продовжували все так же активно тягти з американської кишені. Звичайно, злодійська вакханалія не могла тривати довго і реакція оновленого Вашингтона не змусила себе довго чекати.

Насирова «сковирнув» першим в якості попередження. І сталося це на наступний же день після публікації американської корпорації RAND, різко розкритикувавши плачевні підсумки надання матеріальної допомоги адміністрації Порошенко. Грубо кажучи, Петю схопили за руку і зажадали чіткого звіту про виконану роботу і витрачені гроші. Насиров – всього лише яскравий приклад демонстрації своєї влади. Якщо Порошенко не зрозуміє з першого разу, Трамп почне послідовно і дуже показово «закривати» всіх ставлеників шоколадного олігарха. Західні аудитори лише висловили деяку стурбованість і сумнів у доцільності подальшого фінансування київського зоопарку. Главу УКРІНФОРМ «згорнули» як приклад.

Протягом тижня можна буде чекати і ще один гучний арешт. Порошенко навряд чи вдасться водити вже неупереджених аудиторів за ніс, і розстрільні списки Трампа, складені ще «папередніком», дуже знадобляться для кардинальної чистки. Не дарма ж так несподівано вирішила «злитися» глава Нацбанку України. Напередодні низки скандалів, Порошенко або прибирає подалі свою важливу спільницю, або збирається зробити її козлом відпущення. Останній транш МВФ вже маячить на горизонті, але НАБУ може легко перешкодити фінальному перекладу.

Все це український гарант прекрасно розуміє. Можливо, саме тому він і влаштував доморослу блокаду Донбасу. Йому зараз вкрай необхідно якомога довше тягнути час. Гуманітарна катастрофа і енергетичний крах, на його думку, повинні подарувати йому якусь відстрочку. Але, як виявилося, «колектори» Трампа не повелися на прийом. Знаючи методи вирішення внутрішніх питань київської зграї маргіналів, можна очікувати нової ескалації конфлікту на Донбасі, а то і повномасштабного наступу. Порошенко досі вірить, що війна здатна якось відвернути увагу кредиторів. Дуже скоро НАБУ може його переконати. Зараз вже варто робити ставки на те, кого ж Трамп, а точніше нові куратори українського полігону викреслять наступним.

Цілком ймовірно, що скоро і кум Порошенко Луценко знову сяде на лаву підсудних. Йому-то не звикати. Як, втім, і сотням його колег. Зачистка тільки почалася, а київський тераріум вже кидається в паніці.

Знайомтесь.

  • 18.04.17, 13:13
Забужко назвала Кремль "світовим гопником"

Забужко назвала Кремль "світовим гопником"Оксана Забужко. Фото: 24tv.ua

Треба відмовитися від сталінського мема "хто залишився на окупованій території, той ворог". Ось це і є "совок". Існує тисяча причин, чому людина не може виїхати із зони військових дій і до останнього сподівається, що "якось воно буде". Про це письменниця Оксана Забужко розповіла в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Ви справді думаєте, що в Росії все було добре, а взимку 2013-го Путін раптово з'їхав з глузду? У сучасній війні, де 90 відсотків агресії становить саме інформаційне руйнування, "деморалізація супротивника", вже не потрібно витрачати зайві гроші на бомби. Не потрібно бомбити міста. Досить розбомбити мізки. Вам розбомблять мізки - і ви самі винесете завойовникам ключі від міста. Я від усієї душі вітаю будь-які спроби обмежити поставки в Україну токсичної зброї з опромінення мізків з країни-агресора. Не забуваймо: весь російський контент заражений. Немає нейтрального".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Парламент заборонив ввозити в Україну книги антиукраїнського змісту - Сюмар

Письменниця каже, що в Україні немає продуманої політики з приводу цієї війни.

"Немає державних стратегій. Ми тільки "відстрілюємося", а "веде" як і раніше Кремль. Добре, звичайно, що США в Сирії трошки "помахали томагавками" і тим розвіяли багаторічний путінський міф про "велику і жахливу" ядерну державу РФ, нібито здатну, варто їй тільки захотіти, перетворити весь світ у радіоактивний попіл".

Забужко порівнює роботу Кремля з поведінкою "світового гопника" у відсутності "світового поліцейського".

"Ніякі США нам рятувати наших громадян не прийдуть, це не їхня турбота. І думати про те, якими довгостроковими наслідками може загрожувати ця війна українському суспільству, – це теж наша турбота, нічия більше. А ми поки що можемо вигравати тільки на коротку дистанцію – битву, але не війну. Армію створити ефективну – ось це так, наше. Тут ми традиційно сильні і завжди у всіх арміях гарні були. Як-ніяк, "козацького роду".

Письменниця назвала путінський режим вампірським і мертвим. І додала, що російська правляча верхівка обов'язково лусне. Питання лише "коли".

"За самою логікою історії, не може не луснути – остання ресурсна імперія, усі терміни підходять... Але тут є один важливий нюанс – час. Принципове питання для долі України і світу, коли саме це станеться – через рік, через п'ять років чи, боронь Боже, через 15. Тому що цей режим – як вампір, який харчується людською кров'ю, він юзає головний ресурс на планеті – наші життя. Замість того, щоб вчити іноземні мови, подорожувати, знайомитися зі світом і найкращими досягненнями людського генія, осягати Землю, на якій живете, і думати, як зробити її краще, ви, одночасно з мільйонами наших співвітчизників, сидите в новинній стрічці і намагаєтеся обчислити – що там буде в Росії, що вони замишляють, звідки нам чекати чергової підлості... Витрачаєте свою енергію, інтелект, час свого життя на те, щоб від них "відстрілюватися". Так мертвий хапає живого. Воно мертве. Скиньте його із себе психологічно. Не інвестуйте в нього ніяких своїх емоцій і очікувань, як кажуть в інтернеті, "не годуйте троля". Це буде ваш особистий перший крок до звільнення. До "кінця окупації", до нашого загального одужання", – підсумувала Оксана Забужко.

Україна воскресне всупереч шоколадним казнокрадам!!!

  • 16.04.17, 21:50

Ольга БогомолецьНародний депутат
Христос Воскрес! Воскресне Україна!16 квітня 2017, 00:19                   


Від щирого серця вітаю всіх християн із світлим святом Воскресіння Христового, що наповнює наші душі новими сподіваннями і вірою у краще майбутнє.

Великдень – це Свято, яке очікуємо з особливим нетерпінням. Під час підготовки до нього перебуваємо у важливих роздумах, звіряємо власні вчинки з принципами християнської моралі, відкриваємо душу Божій благодаті, що зміцнює кожного з нас духовно, наповнює серце любов'ю і добротою.

Диво Христового Воскресіння об'єднує всіх нас, і солдата на фронті, і волонтера в тилу, і пересічного українця, вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Наша велика любов до рідної землі, працьовитість наших людей, раз і назавжди обрана свобода-допоможуть нам здолати усі перешкоди. Хребет нашої нації міцний, а наша воля – загартована й незламна. Разом, ми здатні витримати будь-які виклики історії.

Українці – глибоко християнський народ. Ми віримо у велику правду Господа нашого Ісуса Христа, який своїм терпінням показав нам приклад непохитності під найважчими тягарями. Довів, що зло не може перемогти добро, а темрява – світло.

У день величного Свята бажаю, щоб наші вчинки завжди відповідали християнським принципам, а дзвін Великодніх дзвонів наповнив душі благодаттю та любов'ю.

Нехай спільна молитва об'єднає усіх вірян України і наблизить нас до єдності нашої української православної Церкви!

Нехай спільні справи і віра в перемогу об'єднують нас у розбудові єдиної, потужної держави!

Хай ті матері, батьки, дружини і діти, які втратили найдорожчих у цій війні – крізь сльози і біль – відчують гордість за вчинки наших загиблих героїв. Вони віддали своє життя за нас і нашу країну так, як віддав його і Ісус.

Нехай спільна молитва в цей день об'єднає ті родини, які мали між собою непорозуміння.

Хай освячена пасочка принесе добробут до кожної оселі.

Нехай разом з Великоднем прийде мир в наш спільний дім.

Нехай сяють писанки і крашанки на вишитому рушнику у вашому домі.

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!

Україна воскресне всупереч шоколадним казнокрадам!!!

  • 16.04.17, 21:40

Ольга БогомолецьНародний депутат
Христос Воскрес! Воскресне Україна!16 квітня 2017, 00:19                   


Від щирого серця вітаю всіх християн із світлим святом Воскресіння Христового, що наповнює наші душі новими сподіваннями і вірою у краще майбутнє.

Великдень – це Свято, яке очікуємо з особливим нетерпінням. Під час підготовки до нього перебуваємо у важливих роздумах, звіряємо власні вчинки з принципами християнської моралі, відкриваємо душу Божій благодаті, що зміцнює кожного з нас духовно, наповнює серце любов'ю і добротою.

Диво Христового Воскресіння об'єднує всіх нас, і солдата на фронті, і волонтера в тилу, і пересічного українця, вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Наша велика любов до рідної землі, працьовитість наших людей, раз і назавжди обрана свобода-допоможуть нам здолати усі перешкоди. Хребет нашої нації міцний, а наша воля – загартована й незламна. Разом, ми здатні витримати будь-які виклики історії.

Українці – глибоко християнський народ. Ми віримо у велику правду Господа нашого Ісуса Христа, який своїм терпінням показав нам приклад непохитності під найважчими тягарями. Довів, що зло не може перемогти добро, а темрява – світло.

У день величного Свята бажаю, щоб наші вчинки завжди відповідали християнським принципам, а дзвін Великодніх дзвонів наповнив душі благодаттю та любов'ю.

Нехай спільна молитва об'єднає усіх вірян України і наблизить нас до єдності нашої української православної Церкви!

Нехай спільні справи і віра в перемогу об'єднують нас у розбудові єдиної, потужної держави!

Хай ті матері, батьки, дружини і діти, які втратили найдорожчих у цій війні – крізь сльози і біль – відчують гордість за вчинки наших загиблих героїв. Вони віддали своє життя за нас і нашу країну так, як віддав його і Ісус.

Нехай спільна молитва в цей день об'єднає ті родини, які мали між собою непорозуміння.

Хай освячена пасочка принесе добробут до кожної оселі.

Нехай разом з Великоднем прийде мир в наш спільний дім.

Нехай сяють писанки і крашанки на вишитому рушнику у вашому домі.

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!

Україна воскресне всупереч шоколадним казнокрадам!!!

  • 16.04.17, 21:30

Ольга БогомолецьНародний депутат
Христос Воскрес! Воскресне Україна!16 квітня 2017, 00:19Від щирого серця вітаю всіх християн із світлим святом Воскресіння Христового, що наповнює наші душі новими сподіваннями і вірою у краще майбутнє.

Великдень – це Свято, яке очікуємо з особливим нетерпінням. Під час підготовки до нього перебуваємо у важливих роздумах, звіряємо власні вчинки з принципами християнської моралі, відкриваємо душу Божій благодаті, що зміцнює кожного з нас духовно, наповнює серце любов'ю і добротою.

Диво Христового Воскресіння об'єднує всіх нас, і солдата на фронті, і волонтера в тилу, і пересічного українця, вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Наша велика любов до рідної землі, працьовитість наших людей, раз і назавжди обрана свобода-допоможуть нам здолати усі перешкоди. Хребет нашої нації міцний, а наша воля – загартована й незламна. Разом, ми здатні витримати будь-які виклики історії.

Українці – глибоко християнський народ. Ми віримо у велику правду Господа нашого Ісуса Христа, який своїм терпінням показав нам приклад непохитності під найважчими тягарями. Довів, що зло не може перемогти добро, а темрява – світло.

У день величного Свята бажаю, щоб наші вчинки завжди відповідали християнським принципам, а дзвін Великодніх дзвонів наповнив душі благодаттю та любов'ю.

Нехай спільна молитва об'єднає усіх вірян України і наблизить нас до єдності нашої української православної Церкви!

Нехай спільні справи і віра в перемогу об'єднують нас у розбудові єдиної, потужної держави!

Хай ті матері, батьки, дружини і діти, які втратили найдорожчих у цій війні – крізь сльози і біль – відчують гордість за вчинки наших загиблих героїв. Вони віддали своє життя за нас і нашу країну так, як віддав його і Ісус.

Нехай спільна молитва в цей день об'єднає ті родини, які мали між собою непорозуміння.

Хай освячена пасочка принесе добробут до кожної оселі.

Нехай разом з Великоднем прийде мир в наш спільний дім.

Нехай сяють писанки і крашанки на вишитому рушнику у вашому домі.

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
139
предыдущая
следующая