ќ сообществе

“ут обТЇднуютьс€ т≥, хто любить св≥й  рай. ћи писатимемо тут про це. Ѕудемо розм≥щувати ц≥кав≥ фото, обговорювати проблеми сьогоденн€.

”вага! ”часником сп≥втовариства може стати блогер, €кий пише на украњнську тематику.
¬ид:
краткий
полный

ћи любимо тебе, ”крањно!

“аки да!

  • 24.10.18, 18:47
”крањнц≥ вважають найб≥льшою проблемою держави корупц≥ю - опитуванн€”крањнц≥ вважають найб≥льшою проблемою держави корупц≥ю - опитуванн€

 »ѓ¬. 24 жовтн€. ”ЌЌ.Ќа думку украњнц≥в, найб≥льшою проблемою, що заважаЇ розвитку нашоњ крањни, Ї корупц≥€ Ц це зазначили 79% населенн€. ѕро так≥ результати соц≥олог≥чного опитуванн€ пов≥домила прес-служба ‘онду "ƒемократичн≥ ≥н≥ц≥ативи" ≥мен≥ ≤лька  учер≥ва, передаЇ ”ЌЌ.

"Ќа думку украњнц≥в, найб≥льшою проблемою, що заважаЇ розвитку нашоњ крањни, Ї корупц≥€ Ц це зазначили 79% населенн€. ѕричому в≥йна на ƒонбас≥ з≥брала менше голос≥в (55%). ўе серед головних причин були назван≥ ол≥гарх≥чне засилл€ в економ≥ц≥ (32%) та в≥дсутн≥сть профес≥онал≥в у влад≥ (30%)", - йдетьс€ у пов≥домленн≥ орган≥зац≥њ. 

„»“ј…“≈ “ј ќ∆: Ќазван≥ пр≥звища ос≥б, причетних до розкраданн€ 20 млн долар≥в "ќщадбанку"

ƒов≥дка ”ЌЌ. «агальнонац≥ональне опитуванн€ населенн€ проведено ‘ондом "ƒемократичн≥ ≥н≥ц≥ативи" ≥мен≥ ≤лька  учер≥ва сп≥льно ≥з  ињвським м≥жнародним ≥нститутом соц≥олог≥њ 16Ц28 серпн€ 2018 року в ус≥х рег≥онах ”крањни за вин€тком  риму та окупованих територ≥й ƒонецькоњ та Ћуганськоњ областей. ¬сього опитано 2041 респондент в≥ком в≥д 17 рок≥в. “еоретична похибка виб≥рки не перевищуЇ 2,3%. —татистична похибка виб≥рки (з ≥мов≥рн≥стю 0,95 ≥ за дизайн-ефекту 1,5) не перевищуЇ 3,3% дл€ показник≥в, близьких до 50%, 2,8% дл€ показник≥в, близьких до 25 або 75%, 2,0% дл€ показник≥в, близьких до 12 або 88%, 1,4% дл€ показник≥в, близьких до 5 або 95%, 0,7% дл€ показник≥в, близьких до 1 або 99%.

ЌагадаЇмо, за словами генпрокурора ёр≥€ Ћуценка, л≥чильник корупц≥онер≥в в ”крањн≥ на сьогодн≥ с€гнув показника у 7 тис€ч 810 ос≥б.

¬одночас в ƒерждеп≥ —Ўј зазначили, що ”крањн≥ все ще залишаЇтьс€ багато роботи у сфер≥ реформ, зокрема - у сфер≥ протид≥њ корупц≥њ.

—траницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
258
предыдуща€
следующа€