О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Ідея української нації

Національна ідея, кожної держави-це суспільна думка про те як, швидко всій нації прокласти шлях до постійного і тривалого розквіту.

Націдея в кожній державі своя. На приклад в США це -свобода людини, в России-Велика Россия,в Германії- порядок и соціальный захист громадян. В Японії мінімалізм та якість, в Фінляндії — порядність та екологічність.   Іх народи переконані що саме ці принципи дозволять ім будувати заможне та справедливе життя. Тому в Україні теж потрібна коротка формула нац идеи. На мою думку це-ЛЮБОВ, ЧЕСНА ПРАЦЯ,СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ДОБРОБУТ

Національна ідея української спільноти формувалась в 19 столітті , коли Україна була під владою російського царя , тому в гімні України на слова П .Чубинського є заклик відродити славу, волю України, битися за її свободу і своє панування , пом’ятати козацький рід.

Україні пощастило стати самостійною і незалежною державою в зв’язку з економічними і суспільними обставинами які склалися в дев*яностих роках в СРСР. Ця свобода дісталася Україні безболісно і без жертв. Бюрократія радянської України зрозуміла, що в той час їй вигідніше бути незалежною і вона , скориставшись ситуацією, провела референдум і отримала мандат народу на незалежність України.

А от що робити далі, яку національну ідею виконувати, виникло багато думок і запитань.  

Національна еліта на той час була ще слабка і роз'єднана , комуністична ,радянська бюрократія була ще сильною і від влади вона не збиралась відмовлятися, а народ жив своїм буденним життям. Тому визначення національної ідеї в той час і зараз стало дуже актуальним . Нема НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ- нема бачення шляху, як нація повинна рухатись до свого постійного розквіту. Саме тому за роки незалежності ми просунулись не вперед до розквіту,  а навпаки до зубожіння, безладу та боєвих дій на Донбасі.

Як же, по новому , по-сучасному, з формулювати ідею розквіту української нації

На перше місце, на моє переконання, слід поставити- любов.

.Вона поєднує перш за все любов до своєї Батьківщини , до рідного краю, своєї родини , усіх людей .Якщо людина любить- вона ніколи не з ганьбить свою родину, свою Батьківщину .Вона завжди буде дбати про чистоту і охайність , оселі, села ,міста, вона буде прикрашати і піклуватися про гарні умови і настрій своєї родини,людей що її оточують, саме любов буде спонукати до єднання та захисту від загарбників.

Другий принцип для української наційної ідеї—чесна праця .

Обов’язково чесна. Чому так?Тому що нечесна праця робітника призводить до виробництва неякісної продукції та послуг (приклади- розбиті дороги,підробні лікі, ковбаса з соей , сметана з крейдою, поломані вагони, комбайни, авто та інше) Нечесність управлінців призводить до збитковості підприємств і в цілому держави. Нечесність банкірів - до втрати заощаджень. і припинення кредитування бізнесу. Нечесність можновладців і судів- до втрати справедливості,стабільності і захищеності кожного в нашій державі і в підсумку швидке вимирання населення.То б то- не чесна праця не вигідна всьому суспільству . А працювати український народ може і вміє.

На біду, в Україні нечесність і шахрайство стало майже обов’язковим і це сталося через те , що у більшості національної еліти ідея дуже проста –більше прихопити, привласнити, надійно сховати і вчасно втекти за кордон, де вести з родиною комфортне життя. Тому я наполягаю- тільки заохочення і пропаганда чесної праці може вивести Україну з кризи. Будь-якої кризи .

Про ще два принципи націдеї- справедливість , заможність є сенс поговорити пізніше тому що вони важливі та об'ємні.

Націдея -ЛЮБОВ,ЧЕСНА ПРАЦЯ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ,ЗАМОЖНІСТЬ- дозволять Україні вийти з кризи і швидко рухатись до мети- квітучої України.

67%, 6 голосов

33%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Мета української нації


Як вже писалося, душа, ментальність українців виникла під впливом богатьох історичних подій але треба усвідомлювати що душа і характер кожного народу формувався насамперед під впливом природи тієї місцевості де народ жив. Українці виросли в степах, .при річках лісах,горах. і ввібрали в себе всю красу цих місць, їх різноманітність і палітру. Тому прагнення до краси, природи і створення її навколо себе увійшло в душу українців -русов природним чином. А необхідність обробляти землю спираючись на природні можливості і вміння господарювати, сформувало велику працьовитість і природну мудрість. Тому зовсім не випадково в народі така велика кількість художніх орнаментів на одязі, в будинках і церквах.

 На весь світ українці славляться своїми вишиванками, рушниками і красивими піснями

 З цього можна зробити висновок що національна мета українців- КВІТУЧА Україна.

Цю мету треба всіляко підтримувати і розвивати в усіх напрямках; культури, мистецтва, економіки, техніки, політики. Упевнений що її підтримають усі етноси які проживають в Україні і це буде великим стрижнем в розбудові громадяньського суспільства, і заможньої соціальної держави Україна.

А ось досягти цієї мети можна лише правильно сформулювавши націдеї, але про це буде потім.

Шлях до розквіту

Душа українця формувалася більше ніж тисячоліття. Спершу на українській землі жили предки -аріі, які розвивалися, змінювалися і перетворилися в скіфів від Балтії до Волги. Потім прийшли гуни, а за ними на початку першого тисячоліття прийшли слов'яни з яких виникли їхні нащадки- руси. Всі ці народи внесли свою ментальність прабатькам українців. Коли ж на сході з'явилася Хазарія на чолі з іудеями то це теж позначилося на уявленнях народу і взаєминах в ньому. Після насильницької християнізації Оуни- Русі єврейська мораль глибоко ввійшла в душу українців які проживали в центральній Україні, Татаромонгольке завоювання Русі як і Речью Посполитою сильно відбилося на ментальності, а з появою козацтва, серед якого крім русичів (українців) було чимало поляків, євреїв, турків, татар і московитів, виникла широка мораль українця, який ввібрав в себе всі сторони ціх етносів. І треба казати прямо що взято було не завжди найкраще.

 Так до негативів можна віднести - польську пихатість, єврейське шахрайство, турецьку жорстокість, татарську обмеженість, московитсько хамство, ординську підлість. А ще додалась своя своя дитяча наївність.

 Все це є і від нього не сховатися. У той же час Українець - турботливий творець природи, незламний воїн і активний індивідуаліст, дотепний оповідач і хитруватий дипломат, трудяга в полі і за обіднім столом, майже завжди терплячий і толерантний. Ну, а вміння складати і співати пісні та прикрашати одяг і оселю глибоко увійшло в культуру всього народу ..

  Наші вади це продовження нашої гідності.

Будемо з недоліками ментальності боротися - досягнемо великого успіху.Як це робит, інша тема Будемо їх не помічати, тоді будемо регулярно набивати шишки, животіти в убогості і покірності агресивним  сусідам.


Хам живее усіх живих

 Дивлюся п'ятий канал, судове засідання по зраді Януковича і диву даюся. Ну то що у Хама підпаски хамовиті це не дуже дивно. Воні і репетують. і моралізують і просто порушуть процесульні умови. це зрозуміло - який пан такій і підпанок. Але чому не веде засідання і не пресікає порушення суддя. Складається враження що він ім підігрує. А це вже карається як мінімум статею за халатне виконання своїх обов'язків. Так ганьбити судове засідання. яке дивится широкий круг суспільства, можливо тільки при повній фаховій нездатності або по заказу згуртувавшихся бариг. Тоді ми всі становимось свідками ще одного шоколадного спектаклю.