О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

П’ять демонів України

 • 07.03.17, 19:08
5 демонів
Якщо послухати і подивитися деякі українські медіа, може створитися враження, що ось жила така собі чудо-країна з медовими берегами, а ще краще – писаної краси Галя. І мила, і вродлива, і розумна. Словом, все при ній. А тут підкрався сучий син Путін і її «зганьбив». 

Правда ж, на мій погляд, полягає в тому, що коли прийшов супостат, Галя вже давно стояла в цікавій позі. Так що, вибачте, не вдути їй було б навіть якось не по-гусарські. Ну, а вже в тім, що Путін – той ще гусар – думаю, мало хто зараз сумнівається. Спробую пояснити.

Перший демон не піднімав Україну з колін. 

кравчук

Хоча б тому, що на той момент вона стояла на ногах. І досить твердо. Зверніться до статистики і побачите, в якому стані ми увійшли в Незалежність. Промисловість, науково-дослідні інститути, господарські комплекси.

Саме час мріяти про минуле. Той потенціал – та в умілі руки з нормальними мізками – і сьогодні ми б, обговорювали в парламенті питання про зняття віз для голландців. Обговорювали б довго і неохоче.

Бо важко знайти на карті  другу таку країну за сукупністю принад, даних їй від природи, як Україна. Тут тобі і георозташування, і корисні копалини і чорнозем і все інше.

Перший демон тримав ніс за вітром, швидко зорієнтувався і вхопив шматок пирога, що розпадається.

Молодець! І головне – як у відомій дитячій казці – не косив, не молотив, борошно не молов, тісто не місив, дрова не колов… Просто отримав готову країну, з усією інфраструктурою, яка раніше називалася УРСР. Майже все працювало і крутилося. Так розвивай, чоловіче, розвивай.

По-моєму, якраз найважчим завданням було прос * ати такі козирі.

Але виявилося, що там, де замість балаканини потрібно було нарешті попрацювати руками і розумом, магічна сила демона відразу закінчилася. З мізками, до речі, в ту пору було особливо напружено.

Ми віддали третій в світі ядерний арсенал ні за що. Гірше дикунів. Ті хоч, в обмін на золото, отримували від іспанців намиста, тканину та дзеркала. Ми отримали палаючий Донбас і позбулися Криму.

Але демон досі б’є себе в груди, мовляв, не віддати не могли, оскільки у 165 боєголовок спливав термін придатності. Питання – що, відразу у всіх? Це по-перше.

По-друге, боєголовки – тільки частина ядерного щита. А були ще пускові комплекси, центри управління, підготовлені кадри і все інше, що колись так і називалося – ракетні війська стратегічного призначення.

Але ж хитрий, чортяка! Що називається – стара партійна школа. Як красиво змістив акценти!  Утримувати ці боєголовки ми не могли. А що ти зажадав в замін? Знищив цілу галузь оборони у відповідь на порожні обіцянки?

А міг би зажадати членство в НАТО. Уже тоді. З позицій сильного, тому що заведена ядерна бомба в центрі Європи – це серйозний аргумент. До нього б прислухалися.

Занадто свіжими були ще спогади про Чорнобиль. І не треба б було всієї цієї колотнечі щодо референдумів. У Прибалтиці, коли постало питання про НАТО, обійшлися без плебісциту. Чи то боялися тієї ж п’ятої колони, чи то ще чогось – але провернули все швидко, грамотно, по внутрішнім парламентським процедурам.

Як то кажуть, без шуму, і пилу. І так, що комар носа не підточить. Тобто хитрістю і вправністю. Якраз твоя парафія! Що ж ти не підметушився, демон ?! На жаль.

І то ж – в економіці. Коли прийшов час мішки тягати, – почалася прострація. Ось так, своїм прожектерством і балаканиною перший клоун нагнув країну, заклавши вектор падіння на довгі роки. Тому що вакууму в розвитку бути не може.

Є або зростання, або падіння.

Другий демон реально поставив країну на коліна. 

кучма

Перед олігархією. Другий демон – це тато українських олігархів. Говорилося про це багато, тому повторюватися не буду.

Що стосується зовнішньої політики, а особливо питань стратегічної оборони, то саме його підпис стоїть на папірці, яким ми зараз витираємось усією країною – на Будапештському меморандумі.

Не треба дорікати державам-гарантам в тому, що вони не виконують взятих на себе зобов’язань. Вони як-раз виконують, причому в повній мірі і навіть більше.

А краще наважтесь почитати текст самого меморандуму. Гугл, панове, гугл. Якщо перевести на людську мову, то в разі виникнення загрози для України, держави, які підписали меморандум, зобов’язуються зустрітися для обговорення проблем з вирішення цього питання. І все! Розумієте? Усе.

Тепер переведу на побутової-троещенській: є я, Паша, Вован і Серьога. Я віддаю Серьозі свій мисливський карабін, а сам Серьога, Вован і Паша обіцяють, що якщо хтось, не дай Бог, залізе до мене в квартиру, то ми всі разом зберемося і … обговоримо це питання.

Мова не йде про «підписку» у «розборках». Повернення вкрадених цінностей, про відновлення вибитих двері, зламаного замка, компенсації розбитого сервізу.

Більш того, Серьога досі може жити в моїй квартирі, з моїм карабіном в руках. Все, що мені було обіцяно пацанами, – це зібратися і перетерти. Пацани сказали – пацани зробили.

І тепер сиджу я з бланшом в розбитій хаті, в лижі взутий, дивлюся на пацанів і думаю: ну не лох? По ходу – натуральний. Як цей «меморандум» можна було підписувати – питання до професіоналів судової психіатрії. Так, саме судової.

Тому що – хай мене поправлять юристи – мова не просто про службове «недбальство», а зовсім про інші статті. При чому тут психіатрія? При тому, що після всього скоєного, той же ж персонаж поїхав до Мінська. Як я розумію, розвивати успіх.

Чи не абсурд?
далі:
Іван Райлі “тут“ або ж " 
тут ".

 

Правове обґрунтування блокування торгівлі на крові

 • 15.02.17, 13:10

На виконання доручення спільної наради з питань підготовки Віче Українського Народу Суддя Конституційного Суду України у відставці пан Віктор Шишкін підготував правове обґрунтування законності блокування злочинної торгівлі з окупантами.


Всім патріотам просимо поширити та пропонуємо взяти це ОБҐРУНТУВАННЯ на озброєння.

На Тернопільщині громада церкви перейшла з УПЦ МП до УПЦ КП

 • 13.02.17, 21:24
На Тернопільщині громада церкви перейшла з УПЦ МП до УПЦ КП

На Тернопільщині громада села відмовилась від Московського патріархату

У селі Котюжини на Тернопільщині церковна громада села перейшла під юрисдикцію Української православної церкви Київського патріархату та відмовилась від служіння священиків, що представляють Московський патріархат. Про це повідомляє місцевий портал «Тернополяни».

Як стверджує видання, селяни звернулися до настоятеля храму на честь первомученика Стефана із проханням більше не відправляти там богослужіння, адже проповіді старослов'янською мовою їх не влаштовують. Згодом люди організували голосування, яким вирішили перейти громадою до УПЦ КП та запросили нового священика.

У день першого богослужіння під новою юрисдикцією, 12 лютого, селяни викликали представників місцевого осередку «Правого сектору» та поліцію, аби запобігти конфлікту з прихильниками Московського патріархату.

Церковна громада села Котюжини в Тернопільській області вирішила перейти під юрисдикцію УП КП

Наразі ініціативна група мешканців Котюжин готують документи для юридичного переоформлення релігійної громади.

Колишній настоятель з УПЦ МП, який до переходу громади багато років проводив служіння у храмі, разом із частиною вірних, які не поділяють релігійних поглядів решти селян, написали заяву у поліцію про те, що в селі «захопили» церкву. На сайті Української православної церкви Московського патріархату дії селян називають «рейдерським захопленням».

До слова, створення Єдиної помісної православної церкви підтримують понад 44% православних українців, проти висловилися 25%. Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Центру Разумкова».

«44,3% українців, які вважають себе православними, підтримують необхідність створення в Україні Єдиної помісної православної церкви, незалежної від інших церковних центрів за межами України», - зазначається у матеріалах дослідження.

За даними соціологів, 25% православних українців не підтримують цю ідею, а 30,7% ще не визначились. Згідно з результатами опитування 46,2% українців, які відносять себе до православних, підтримують звернення Верховної Ради до Вселенського патріарха Варфоломія із проханням надати автокефалію (незалежність) Православній церкві в Україні. Натомість 18,5% православних не підтримують, а 35,3% сказали, що їм важко відповісти.

Маруся звіробій: «тепер льоха а не лёха»

 • 11.02.17, 21:08
Маруся Звіробій
Власний експеримент з українізації мого суржика.

ОФІЦІЙНО Я РОЗМОВЛЯЛА РОССІЙСЬКОЮ
До революції гідності доводилось мені інтерв’ю давати на телебаченні і я давала їх… російською. Мені просто було соромно за мою українську. Я народилась і виросла в Київській області. А в регіоні де існує максимальна лояльність до російської мови, як правило, русизмів буде більше, так було в нас. Порєбріки не сплять і працюють сотнями років над знищенням нашої мови, культури, привласненням собі нашої історії і знищенням України взагалі. Зараз це для мене очевидно вже в кожній дрібниці. Хоча насправді дрібниць у цій війні нема і навіть незначні утиски української мови вибачати не варто, ми ризикуємо бути знищеними як нація. Неправдоподобно звучить ге ж? Десь так само неправдоподобно як «у вас скоро Крим відіжмуть», «Донбас матиме окремий статус», «Україну розвалять на три частини». Але ці ризики вже настільки стали реальністю, та ще й частково вже втіленою, що питання мови для мене беззаперечне і принципове.

З ЧОГО ПОЧИНАЛАСЬ МОВНА БОРОТЬБА — З СОБОЮ
Я вже три роки не маю, як раніше, звички переходити на російську з російськомовним співбесідником і, о диво! мене все одно всі розуміють! )) Більше того, якщо поважають, то ще й на мою мову переходять, а якщо не поважають то на фіг ти мені впав аби говорити твоєю. На моїх телефонах та комп’ютерах в інтерфейсі встановлено українську мову. Я більше читаю україномовних текстів ніж російськомовних, теж щоб відучити мозок від русизмів. ЦЕ не дрібнички! ЦЕ привчає мозок думати та говорити українською частіше. це врятує українців в нас самих. І, так, це непросто, щоб зломати багаторічну роботу КГБ проти нас, то доведеться реально зусилля прикласти та змушувати себе до цієї боротьби. Рекомендую. Російська для українця більше не в фаворі, тепер це хвороба, яка піддається самолікуванню.

В мене ще залишилась купа русизмів, так само і в моїй родині, але ми намагаємось виправляти один одного і вважаємо, що цю роботу над собою обов’язково треба робити. Таку ж роботу проводять у своїх родинах мої інструктори, бійці та друзі.

ВІТАЛІЙ «БУБОЧКА» УКРАЇНОМОВНИЙ АГРЕСОР
Наш топограф Віталій, агресивний патріот, родом з козацтва, розповідав, що в нього вся родина російськомовна і росте маленька дитина. Усі мають усвідомлення що дитинка повинна розмовляти українською, тому окрім мовної роботи над собою вдома, дівчинка піде в україномовний дитячий садок і я знаю ЩО Віталька зробить, якшо не приведи Боже трапиться дітям російськомовна вихователька )))

ТЕПЕР ЛЬОХА А НЕ ЛЁХА
Мій товариш, Олексій Арестович, російськомовний популярний блогер, військовий аналітик та просто кльовий батько своїх маленьких дітей, неочікувано для всіх почав писати українською. Хоча він настільки зірка, всі звикли шо в нас птахи такого польоту не вважають за необхідне змінювати свою мову а, як правило, пишуть про те, що це не має значення в нашій боротьбі. Має! І Олексій ще раз довів справою своє стратегічне цікаве мислення. Він завжди бачить Україну в розрізі століть і чудово розуміє ціну української мови на наших теренах. Якщо він перейшов на українську, це для мене одне з підтверджень небезпеки лояльного ставлення до російської мови.

Я НА БОЦІ РОСІЙСЬКОМОВНИХ УКРАЇНЦІВ
Я дуже часто стою на боці російськомовних бійців, в мене багато російськомовних інструкторів, які відмінно підготовили хлопців до бойових дій, Більша частина командирів теж російськомовні, але вони пройшли цю війну, були в оточеннях та полоні, то дійсно українські герої і я їх підтримую з тієї причини, що знаю — своїх дітей вони виростять справжніми українцями, бо на власній шкурі відчули рузькиймір і ми всі маємо надію і робимо тепер свідомий вибір аби наші діти виросли не такими мовно-покаліченими, якими ростили нас.

СПІЛКУЙТЕСЯ ЗІ МНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ, БУДЬ ЛАСКА!
Щоб допомогти російськомовним родинам, МИ МОЖЕМО СПІЛЬНО ПРОВЕСТИ ДЕЯКУ РОБОТУ. Бути пильними і вимагати україномовних викладачів в дитсадках, школах, ВУЗах та держустановах. ЦЕ в обов’язковому порядку. А коли є час та натхнення то й вимагати в кафешках та інших розважальних закладах аби до вас мали повагу та спілкувались з вами українською.

ХАТА ЗКРАЮ — НЕ КАНАЄ!
Звісно бажання самої людини спілкуватись тією чи іншою мовою відіграє ключову роль, але кожен з вас в змозі свої 5 копійок вкинути в українізацію України і результат не забариться. НАЙБІЛЬШИЙ НАШ ПРОКОЛ — «ЦЕ НЕ МОЯ СПРАВА», саме через це знайдеться той, хто підгребе всі наші справи під свої порєбріки. Не будьте байдужими, поправляйте один одного.

РЕЗУЛЬТАТИ МОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ
Тепер! мені складно спілкуватись російською! Чесно. Мені кілька разів доводилось перейти на цю мову з іноземцями і я… туплю… я дуже жорстко туплю згадуючи слова. Це так само як було до революції з українською. Це для мене вже маленька перемога. Лишається тільки підчистити мову від русизмів… і дозубрити англійську )))) не хочу я ніде на російську переходити. Так от. Принциповість має бути у всьому, що стосується боротьби з окупантами. Бо де тонко там і рветься, як тільки ворог чує слабкість в сигменті мови, він вдаряє по ньому і вже чеше з танками спасать рузькомовний мір.

Буде трохи важче ніж ми сподівались але ми справимося.
Слава Україні!

Новости Крымнаша.Выпуск #805 а санкции всё есть и блэкаут тоже

 • 30.01.17, 22:16

1.      Оккупанты собираются севастопольским предателям 2 недели транслировать на экранах кадры т.н. “русской весны”. Событие приурочено к советскому “дню защитника отечества” и “дню народной воли” — начало захвата Крыма российскими военными с последующей прогрессирующей нищетой и изоляцией. Если раньше ватники такие темы подхватывали с радостью, то теперь не рады и этим показушным шабашам. Дадим слово предателям: “Так как у севастопольцев уже почти не осталось ни земли, ни воли, праздник стоило бы назвать День Земли и Воли. Очень символично. Праздник-то есть, а воли-то нет”, “Просто приезжие чины решили себе каникулы сделать, домой съездить, устав от здешней провинциальной глухомани. Будем отмечать 2 недели с плавным переходом к масленичным гуляньям. А чё делать, коль работать негде? Только гулять. Потом Николаев опять на субботник позовет — от бутылок и мусора город чистить”, “Во время «Русской весны» 2014 года на пл. Нахимова и на блокпостах развевались больше флаги «Русского блока». И с каждым годом становится все меньше и меньше. А руководитель осужден, не знаем за что. Сидит в тюрьме. Нормально?”, “Я так понимаю, транслировать хроники будут, так как больше показать нечего. Нет чтобы показать достижения за 3 года после «Русской весны». Чтобы народ знал, что же было сделано за это время. Дороги, медицина, образование, низкие тарифы на коммуналку, устройство на работу местных, а не приезжих. Весь этот “позитив”, который мы сейчас наблюдаем в городе. Или опять замылят глаза выходным и праздничным салютом”. Прочувствовали, сколько у предателей “счастья”?https://twitter.com/CrimeaUA1/status/826074214797082626 (скрин и ссылка).

2.      Предатель Зубков заявил, что в Крыму в последние годы неблагоприятный инвестиционный климат: “Я 3 года, посражавшись здесь и покошмарившись с крымскими властями, понял, что никакой возможности реализовать свои проекты в Крыму нет и вряд ли эта возможность появится в ближайшей перспективе. Аксёнов красиво всё рассказывает и раздает свой личный телефон инвесторам на экономическом форуме, но я не завидую тем инвесторам, которые решатся в Крыму сегодня что-то начинать строить под его руководством. Не только я, но и многие другие предприниматели, имеющие бизнес и попавшие под кошмаривание властей, сегодня выводят свой бизнес в другие страны”. Зубков также отметил, что планирует вывезти всех животных из Крыма в Турцию, а если оккупанты ему не позволят этого сделать, то для него “это не станет трагедией”, т.к. он найдёт новых животных. Если честно, то такое отношение к питомцам меня шокировало. В статье по ссылке есть аудиоинтервью с Зубковым (с 4 по 13 минуту). Вот так очередной предатель бежит из Крыма, а нам разгребать то дерьмо, которое он сюда звалhttp://ru.krymr.com/a/news/28267582.html

3.      Ялта. Утро. За окном всего-то -5°C, а “света” уже встала на лыжи и убежала на 40 минут. Перебои в электроснабжении ощутили на себе и жители Алупки. А уже вечером Ялту, Гурзуф, Керчь, Феодосию, Алушту и другие города накрыл самый мощный БЛЭКАУТ за последнее время: полностью пропало уличное освещение, некоторые дома перевели на генераторы, остальные сидят во тьмеhttps://twitter.com/CrimeaUA1/status/826104070888943616 (скрин из Ялты). Блэкаут продолжается уже несколько часов…

4.      27 декабря путин помпезно “запустил” газопровод в Крым. Сегодня Симферопольская ТЭЦ снова перешла на мазут из-за дефицита газа http://podpricelom.com.ua/read/economy/symferopolskaya-tets-vnov-pereshla-na-mazut-yz-za-defytsyta-gaza.html . И как после сегодняшнего блэкаута и дефицита газа не вспомнить декабрьские слова Гоблина: “Энергетические проблемы Крыма решены на многие годы вперед”http://news.allcrimea.net/news/2016/12/27/aksenov-energeticheskie-problemy-kryma-resheny-na-mnogie-gody-vpered-72509/ . Тем временем из Геническа пишут: “В Геническе -15 мороза. Давление газа с Арабатской стрелки максимальное. И что там насчет замерзнут без газа из Крыма? Обделались пропаГандоны?”.

5.      На оборонных предприятиях Севастополя растут долги по зарплате. Суммарно эти предприятия задолжали своим сотрудникам 34,8 млн руб, что составляет 73% всех долгов по зарплате в оккупированном городе http://podpricelom.com.ua/read/social-programs/v-sevastopole-rastut-dolgy-po-zarplate.html

6.      Одна симферопольская вата изрекла: “Дороги до ремонта были лучше, чем после него”. Сегодня прошли по проспекту Победы. Он просто в ужаснейшем состоянии. По нему то ли Мамай прошелся, то ли орки по ночам танки гоняют.

7.      Оккупанты обещают больше не строить дороги зимой. Капец, в детсаде дети поняли это раньше, чем тупорылые чинуши, ворующие бюджет http://news.allcrimea.net/news/2017/1/30/v-krymu-obeshajut-bolshe-ne-stroit-dorogi-zimoi-74022/

8.      Оккупанты отчитались, что в Севастополе 60% дорог покрылись аварийными ямами, которые возникли в результате нарушения нормативов при ремонте и строительстве. А ещё вчера обвиняли климат. Непостоянные какие-то http://fresh.org.ua/novosti/128498/60-dorog-sevastopolya-pokrylis-yamami_2017-01-30

9.      Оккупанты в Ялте отчитались о расчищенных от снега дорогах, но жители города с этим категорически не согласны. И так врут во всём, начиная с 2014 года http://podpricelom.com.ua/read/social-programs/dorogy-v-bolshoj-yalte-ostayutsya-nedostupnymy-dlya-transporta-mestnye-zhytely.html (фоторепортаж).

10. В Керчи пошла шуга. При минусовой температуре, которая держится в Крыму уже несколько дней, вода в море начала замерзать и сменила консистенцию с жидкой на гелеобразную, что опасно для недостроенных сооружений и паромов. Привет Керченскому мосту https://twitter.com/CrimeaUA1/status/825784253975818248(фото).

11. Оккупанты готовятся включить Крым в телефонную инфраструктуру Краснодарского края, чтобы сотовые операторы не попали под санкции. Эта мошенническая схема, по мнению оккупантов, поможет операторам замаскировать телефонный трафик из Крыма под краснодарский. Как ни прячь краденное, а оно всё равно остаётся краденным http://podpricelom.com.ua/read/technology/krym-prysoedynyat-k-telefonnoj-systeme-kubany.html . Кроме того, российские мобильные операторы могут получить проблемы с лицензией из-за Крыма. Не исключено, что им придется отказаться от федеральных лицензий, а получать на каждый регион отдельную — опять-таки, без Крыма http://fresh.org.ua/novosti/128511/rossiyskie-mobilnye-operatory-mogut-poluchit-problemy-s-litsenziey-iz-za-kryma_2017-01-30

12. “Крым и Севастополь не хотят делиться лесом под Форосом”. Назревают 2 “народные республики” — крымская и севастопольская. Даёшь референдум! http://fresh.org.ua/novosti/128493/krym-i-sevastopol-ne-khotyat-delitsya-drug-s-drugom-lesom-pod-forosom_2017-01-30

13. В Ялте оккупанты планируют установить памятник американскому президенту. Нет, не Трампу, а Рузвельту, что, по мнению захватчиков, укрепит дружбу между россией и США. Продолжают прогибатьсяhttps://twitter.com/CrimeaUA1/status/826076827844243461 (фото).

14. Севастопольские пропагандисты продолжают циничную ложь про ситуацию на оккупированной россией части Донбасса. Фейковую новость сопроводили стоп-кадром обстрела из ГРАДа, который российские террористы установили во дворе жилого дома — как путин учил: “За спинами женщин и детей”https://twitter.com/CrimeaUA1/status/826079878302801920 (фото-скрин).

15. Ходила кормить котиков, т.к. на улице холодно и пронизывающий холодный ветер. Как же там наши солдатики в окопах?

P.S. Прошла неделя, а санкции всё есть… и блэкаут тоже есть. Но больше всего удивляет, что ватники продолжают глотать очевидную ложь оккупантов во всех сферах своей жизни в изоляции, к которой так сильно стремились…

КРЫМский бандеровец @CrimeaUA1

Чим Порошенко відрізняється від Янукович

 • 23.01.17, 21:27
На відміну від Віктора Януковича, Петро Порошенко - не ідіот, а досвідчений і передбачливий політик. Тому критикувати президента потрібно не за Липецьку фабрику Рошен, а за зовсім інші вчинки

Це було саме те питання, яке я ставив популярним критикам Віктора Януковича, зосередженим на Межигір'ї і постаті Дмитра Табачника. А що, власне, зміниться, якщо Янукович залишить свою заміську резиденцію і буде жити в центрі Києва?Або якщо міністром освіти стане не номенклатурник з проросійськими симпатіями, а будь-який професор з Донецьку? Чи зміниться сама суть режиму? Чи можна буде забути про узурпацію влади, незаконний уряд Азарова, згвалтовану Конституцію, засилля бандитської "сім'ї", проросійську пропаганду Фірташа, Льовочкіна і Хорошковського, передання української армії і спецслужб на путінський "аутсорсинг"?

Але Табачника було безпечно критикувати - на одній з телепрограм я навіть сказав, що якби його не було, його треба було б вигадати. На Табачнику - а не на тих, хто його призначив, на уркагані Януковичу і калужському дідусі Азарову - зосередилися всі професійні "патріоти". Те, що поки Табачник розбещує українських школярів і студентів, Янукович просто знищує Україну, якось залишилося за дужками їх зручної свідомості.

А Межигір'я - це ж просто був подарунок, машина з виробництва активістів, безкоштовний квиток до майбутнього парламенту. Коли я кажу, що ніколи не був у цій резиденції колишнього президента, на мене дивляться як на невдаху.

Розуміння того, що диктатура зовсім не визначається наявністю розкішного маєтку, що диктатор може жити у спартанських умовах - як жив Сталін - але режим від цього аж ніяк не стає кращим і чеснішим, в нашому суспільстві просто немає.

Для нас диктатор - це не узурпатор, а головний багатій країни. Чи варто дивуватися, що один з головних критиків апетитів Януковича, який отримав завдяки поїздкам до паркану президентської резиденції парламентський мандат, негайно обзавівся своїм "маленьким Межигір'ям", поки що просто в престижному будинку. Але головні покупки у борців з президентською нерухомістю ще попереду.

Активістам і патріотам просто пощастило, що Янукович був не тільки узурпатором, а й форменим ідіотом, жадібним і тупим. Він ніколи не прислухався до представників власного оточення, які пропонували йому хоча б на час з'їхати з Межигір'я.

І він абсолютно не розумів, навіщо знімати Табачника з нічого для нього не вартої і  відносно "бідної" посади міністра якоїсь там освіти, якщо його перебування на цій посаді так подобається Москві. Саме тому Янукович відправився в свою останню подорож по пограбованій країні прямо з Межигір'я, а Табачник зберіг свою посаду до останнього дня його перебування при владі.

На відміну від Віктора Януковича, Петро Порошенко - не ідіот, а досвідчений і передбачливий  політик. Саме тому в своєму аналізі дій президента країни я практично ніколи не вживав слова "Липецьк" - не тому, що не помічав наявності у глави держави власності в Росії, а тому що розумів, що критикувати президента потрібно за зовсім інші вчинки.

Перш за все - за небезпечну концентрацію влади, яка поставила під сумнів баланс інтересів в парламентсько-президентській республіці. У порушенні цього балансу я бачу серйозну загрозу для майбутніх реформ і державності як такої.

Звичайно, концентрація не узурпація, для її досягнення застосовуються легітимні політичні інструменти, в її успіху активно бере участь український виборець - і в цьому сенсі відповідальність за порушення балансу Петро Порошенко в рівній мірі розділяє з громадянами України, які голосували за БПП та депутатами від цього блоку у Верховній Раді України. Але небезпека концентрації від цього меншою не стає і про це - саме про це - необхідно говорити вголос.

А Липецьк, Кононенко, Грановський - це зручні і безпечні мішені для тих, хто не може або не хоче замислюватися щодо сутності процесів, які відбуваються в нашій країні. Сьогодні президент ефектно відмовився від Липецької фабрики. Завтра він може ефектно перестати спілкуватися з Кононенко - але суть порушення балансу влади в парламентсько-президентській республіці від цього не зникне. Небезпека не зменшиться.

А поки українські громадяни не навчаться мислити по суті, поки вони будуть купуватися на істерики професійних викривачів того, що не визначає розвиток справжніх політичних процесів, вони приречені на обрання у владу "головного багатія" країни.

Або на те, що той, кого вони оберуть, перетвориться на "головного багатія".

ПОРТНИКОВ ВІТАЛІЙ

МОН України - Підручник для розумово відсталої дитини

 • 23.01.17, 21:06
Соцмережі обурив черговий скандальний підручник від Міносвіти
Соцмережі обурив черговий скандальний підручник від Міносвіти.
Ваша дитина відкриває підручник і читає: "Підручник для розумово відсталої дитини". Міністерство освіти та науки України заклало у назву шкільного підручника некоректну дискримінаційну термінологію.  Зокрема, у рекомендованому Міносвіти переліку підручників для використання в загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами є підручники, назва яких містить слова “для розумово відсталих дітей”. “ Уявіть собі, що ваша дитина відкриває підручник і читає: "Підручник для розумово відсталої дитини" ... Як вам? Гаразд вам/нам! ЙОМУ як? Адже підручник для 1-2-3 класу. Виду малюк швидше за все не подасть. Але точно відкладеться, що він "розумово відсталий", "десь там". Повірте: кожна подібна фраза або навіть натяк відкладаються в голові дитини. Після цього малюк може замикатися, думати, що він "не такий", плакати, переживати. Та я б сама плакала, якби моя мама принесла мені такий підручник! – обурилася авторка блогу у Facebook." 
“ Коли затверджували цей перелік, чиновники МОН про коректну термінологію, мабуть, на якийсь час забули. Як і перечитати Конвенцію про права осіб з інвалідністю, яку Україна ратифікувала ще в 2009 році. Це основний документ, в якому вказана термінологія. Очевидно, що ані автори, які писали книжки, ані чиновники, які їх затверджували, не напружувалися прочитати один з основних міжнародних документів, який є частиною українського законодавства. У Конвенції – жодного слова "про розумову відсталість". На думку експертки з прав людей з інвалідністю Ірини Виртосу така термінологія є застарілою та радянською.  


У Дніпрі відкривається перший в Україні музей АТО

 • 22.01.17, 11:57
Днепрян приглашают на открытие внутренней экспозиции первого в Украине музея АТО (ФОТО)

Улюблені речі Героїв, фотографії, ордена, форма і єдиний в області мультимедійний екран, який створює «ефект присутності». Все це - у внутрішній експозиції Музею АТО, яка називається «Цивільний подвиг Дніпропетровщини». Вона розповідає про боротьбу звичайних жителів області за незалежність Батьківщини. Урочисте відкриття - на наступному тижні. Для відвідувачів підготували екскурсії по музею, святкову лотерею, пісні і польову кухню. Прийти можуть всі бажаючі, вхід вільний.

«Внутрішня експозиція першого в Україні Музею АТО присвячена подвигу жителів Дніпропетровщини, які встали на захист Батьківщини з перших днів війни. Експонати розповідають про волонтерів, медиків, військових кореспондентів, капеланів, бійців. В кінці 2016- го ми завершили монтаж експозиції, на наступному тижні вона прийме перших відвідувачів. Прийти і дізнатися історії звичайних людей, які стали справжніми українськими Героями, можуть всі бажаючі », - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

 2

Внутрішня експозиція складається з трьох залів. У першому розмістили речі жителів області, які допомагали захищати незалежність України, ніж могли. Тут дитячі малюнки, одяг капеланів, інструменти медиків, шеврони добровольців. Другий зал назвали «Зал пам'яті». У ньому - фотографії загиблих Героїв і дорогі їх серцю речі: шахи, книга, лист мамі.

1

Родзинка експозиції - в третьому залі. Як в сучасних музеях Європи, там розміщений мультимедійний зал. У ньому зображення транслюється відразу на чотирьох стінах, створюючи «ефект присутності» і переносячи в епіцентр подій. В цьому залі демонструються дві кінострічки - документальні розповіді про війну на Сході України.

4

Внутрішня експозиція Музею АТО знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького. Адреса: м Дніпро, пр. Д. Яворницького, 16. Урочисте відкриття - 23 січня об 11.00. Протягом дня, до 17.00, для всіх бажаючих - безкоштовні екскурсії. Об 11.30 біля музею розпочнеться святкова лотерея, там будуть співати пісні і пригощати гарячими стравами польової кухні.

Вуличну експозицію першого в Україні Музею АТО відкрили навесні 2016- го. Вона називається «Шляхами Донбасу». У центрі виставки - військова техніка: БТР, медична «таблетка», міномет, зенітна установка, військовий джип, вежа танка. В цілому - близько 400 експонатів.

5


Про російськомовне населення

 • 17.01.17, 11:34
Павло Гриценко 13 грудня 2016 року на засіданні Конституційного суду, на якому розглядалася справа щодо конституційності Закону України «Про засади державної мовної політики»: 

“ Першим поняття «російськомовне населення» використовував міністр закордонних справ СРСР Андрій Козирєв в 1989 році. Ця назва виросла з надр КПРС і КДБ, які вже бачили, що Радянський Союз на межі розвалу і потрібно шукати зачіпки, щоб якось утримати його. Далі він пояснив, на які два типи поділяється культурна, мовна та ментальна «російськість» в Україні.

Перший - це ті, хто приїхав в Україну 3-4 покоління назад, мають генетику, родовід і роками плекали свою російськість». «Таких серед так званих «російськомовних» набереться не більше 5-7%. Другий - це той, кому дорога радянська влада не дала можливості отримати освіту українською мовою, адже військова справа, технічні, медичні та інші спеціальності викладалися тільки російською. Це ті, кого влада примусила до манкуртизму - щоб вони відмовилися від своєї рідної мови"


Новости Крымнаша. Выпуск #788 за

 • 13.01.17, 19:42
3.01.2017«Мужество крымских подпольщиков»


1.      В Севастополе военные оккупанты ночью опечатали помещения общежития бывшей Украинской банковской академии с находящимися внутри людьми! В 2014 году после аннексии академия была вынуждена прекратить свою работу. В течении двух лет преподавателей пытаются выселить через “суд”. В декабре 2016 года оккупанты поставили в общежитиях полицайскую охрану и устроили “строгий режим”. Попытки выселить жильцов на улицу продолжаются http://ru.krymr.com/a/news/28230790.html

2.      Как вы уже заметили, в последнее время появляется всё больше статей от пропагандистов, в которых они описывают ужасы, происходящие в Крыму после начала оккупации. Конечно, эта тенденция не могла не спровоцировать и следующий шаг, когда пауки в банке начинают пожирать друг друга. Вот вышла статья одних пропагандистов (Sevnews), которые обвиняют других пропагандистов (Информер) в работе на хунту, Госдеп, “либерастов” (цитата), причем обвинения прозвучали в адрес одних из самых пропутинских холуев. Но это не помешало первым запутинцам разместить название сайта вторых запутинцев на фоне жёлто-синего флага Украины, что должно подчеркнуть их якобы работу “на хунту”))) http://sevnews.info/rus/view-news/Pochemu-oppozicionery-v-Sevastopole-takie-tupye-i-zhadnye/29979

3.      Оккупанты считают “нарушением международных обязательств” невыдачу виз крымчанам по фашистским аусвайсам. Снова кричат о “визовом геноциде”. Циничные твари http://15minut.org/news/167799-okkupanty-vnov-vspomnili-o-vizovom-genocide-dlya-krymchan . Отмечу, что россия нарушила более 400 двусторонних международных договоров при оккупации Крыма http://i-army.org/ru/rf-narushyla-bolee-400-soglashenyj-pry-okkupatsyy-kryma-dzhaparova/

4.      Оккупанты сообщили, что у врача средняя ЗП 40,6 тыс. руб, у медсестры — 24,6 тыс. У ватников шок. Дадим им слово: “В Ливадийской у врачей 10-13 тысяч. Когда же вы, мрази, врать перестанете?! Гниды”, “Нет слов. И где же эти люди с такими зарплатами?”, “Для кого они это пишут? Для тупых дебилов?”, “Почему деньги не доходят до медперсонала, а остаются только на бумагах?”, “Странно, что врачи не в курсе, сколько они получают”, “Пизд@т, как дышат, а дышат часто. Ненавижу депутатов!”, “Похоже, он в каком-то другом КрымЕ живет”, “Неправда, нет таких зарплат!!!”, “Они в среднем считают: я ем картошку, а он ест колбасу — вместе мы едим оливье! Вот и вся арифметика”, “Это они про какой-то другой Крым. В том Крыму с такими зарплатами и я хочу жить!”, “А врачи-то и не знали”, “У одного 10 яблок, у второго 0 яблок, а в среднем у них по 5 яблок”, “Наверху президенту в уши заливают да бумаги показывают, а сами по карманам себе все деньги раскладывают, а народу копейки, как подачку бросают! Недаром наша коррупция в первых рядах по миру стоит” и т.д. https://twitter.com/CrimeaUA1/status/819883778466320384 (скрин).

5.      Предатели 3 года ждали российскую медицину из телевизора. Когда пришла реальная медицина, то обвинили Украину: “Сенатор заявила об украинском реванше в медицине Севастополя”, — пишут пропагандисты http://primechaniya.ru/home/news/january2017/novyj_resurs3/

6.      “Бедная” Украина построила для сельского спортзала в Крыму котельную, а “богатая” россия закрыла и спортзал, и котельную, которую предварительно угробила, отключив посреди зимы воду, даже не слив её из системы, после чего полопались трубы. На ремонт денег нет, все уволеныhttp://podpricelom.com.ua/read/social-programs/ukrayna-postroyla-dlya-selskogo-sportzala-v-krymu-kotelnuyu-rossyya-zakryvaet-sportzal.html

7.      Оккупанты ищут желающих инвестировать в отжатый ими “Крымхлеб”, которому не хватает средств на развитие http://fresh.org.ua/novosti/127795/sovmin-kryma-ishchet-dengi-na-krymkhleb_2017-01-13 . Предприятие было гоблинизировано в ноябре 2014 года, после чего и начались проблемы. Тогда гоблинизацию ватники встречала с караваями и триколорами http://www.c-inform.info/news/id/14824 (фоторепортаж). В июне 2016 бухгалтер отжатого предприятия выбросилась (или помогли) из окна, после чего случайно сменилось руководство. Эпопея продолжается http://ru.krymr.com/content/news/27790871.html

8.      Ещё худшая судьба постигла гоблинизированный авиационный клуб в Симферополе: специалистов выкинули на улицу без трудовых книжек, создали предприятие-двойник, которое не платит налоги, а всё имущество разворовали https://twitter.com/KrimRt/status/819936369644634113 (скрин).

9.      Пока одни крымчане продолжают материть дороги, отремонтированные по российским ГОСТам: “Что у нас происходит с дорогами? Особенно на недавно восстановленных участках? Какая-то “Дорога жизни”. Езжу и матюкаюсь” https://twitter.com/KrimRt/status/819889876925612032 (скрин из Ялты), другие благополучно проваливаются на машинах в ямы https://twitter.com/KrimRt/status/819885129686519808 (фото из Симферополя).

10. Понравился комментарий из Симферополя: “Что произошло, что не могут ничего нормально сделать? Город превратили в свалку (мусорных баков нет, мусор кучами, никто не убирает), дороги никто не чистит, не посыпает, по тротуарам ходить невозможно, дороги, как после войны. Центральную улицу за 180 млн превратили в посмешище. Новые дороги делают просто ужасно! У нас вся ВЕРХОВНАЯ РАДА уволилась???  Или до сих пор на каникулах??? Такого НИКОГДА НЕ БЫЛО!” https://twitter.com/KrimRt/status/819887081690382336(скрин).

11. Пропагандисты пишут: “Проезд через мост на Кирова в Симферополе усилиями местных дорожников стал двухполосным вместо 4х — ямы у тротуаров жуткие” https://twitter.com/FreshSimf/status/819894745774297089(фото). А в Керчи продолжается укладка асфальта в лужи. Пилим бюджет россииhttps://www.youtube.com/watch?v=br6-k_pK7OY (видео). Подобие асфальта засыпают в огромные лужи и на трассе Симферополь-Феодосия https://twitter.com/KrimRt/status/819926932620005376 (фото и видео).

12. Эти криворукие рашисты разломали нам весь Крым: в Евпатории тоже будут переделывать уложенное плиточное покрытие, которое продержалось чуть больше месяца http://news.allcrimea.net/news/2017/1/13/v-evpatorii-tozhe-budut-peredelyvat-ulozhennoe-plitochnoe-pokrytie-73307/ (фото). Тем временем благоустройству Алушты продолжают мешать деревья, которые оккупанты массово спиливаютhttps://twitter.com/KrimRt/status/819917904741355520 (фото).

13. Судя по дорогам, на рекомендацию гаишников воздержаться от поездки на автомобилях, откликнулись только коммунальщики: Симферополь снова превратился в каток http://podpricelom.com.ua/look/gololed-y-probky-v-symferopole-foto.html (фото). Транспортный коллапс наблюдается и между городами: дороги не чистят и не посыпают http://podpricelom.com.ua/read/transport/trassy.html (фото).

14. Оккупанты снова обвиняют погоду, которая “испортила” 81 улицу в Симферополе))). До этого сообщалось, что в Симферополе нужно будет осуществить ремонт дорог, которые уже ремонтировались в прошлом году http://fresh.org.ua/novosti/127757/v-simferopole-iz-za-morozov-isportilas-81-ulitsa_2017-01-13

15. “В Крыму пообещали ответить на демпинговые цены на отдых в Турции”. Чем ответить? Голой жопой?http://news.allcrimea.net/news/2017/1/13/v-krymu-poobeshali-otvetit-na-dempingovye-tseny-na-otdyh-v-turtsii-73289/

P.S. Крымчанин Иван Ампилогов (участник АТО) написал небольшую статью под названием “Мужество крымских подпольщиков”, в которой попытался донести до украинцев состояние оставшихся в оккупации патриотов. Будет и на нашей улице праздник http://ru.krymr.com/a/28231531.html

КРЫМский бандеровец @CrimeaUA

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
70
предыдущая
следующая